Zobacz wÄ…tek - kombi TSCHUL 303
NAS Analytics TAG

kombi TSCHUL 303

Jakie rękawice, kask, gmole?
_________

kombi TSCHUL 303

Postprzez borek » 17/5/2009, 19:54

Witam
co sÄ…dzicie o tym kombinezonie: TSCHUL 303 czarny

http://www.allegro.pl/item633173864_mot ... kazja.html
:?:
Avatar użytkownika
borek
Świeżak
 
Posty: 7
Dołączył(a): 17/5/2009, 12:05
Lokalizacja: Kętaki


Postprzez elFafik » 17/5/2009, 21:00

no wlasnie sie nad nim zastanawiam tylko od innego sprzedajacego. moze kupie w czwartek to napisze moja opinie na jego temat.
elFafik
Świeżak
 
Posty: 19
Dołączył(a): 4/5/2009, 20:12
Lokalizacja: Kielce/Slubice


Postprzez borek » 17/5/2009, 21:13

ok! TO CZEKAM NA OPINIE!
Avatar użytkownika
borek
Świeżak
 
Posty: 7
Dołączył(a): 17/5/2009, 12:05
Lokalizacja: Kętaki

Postprzez Konio » 18/5/2009, 10:56

A ogolnie gdzie mozna przymiezyc w Polsce kombi tschula? Interesuje mnie glownie tern model z garbem.
Produkcja, dystrybucja, masturbacja
Blady 900 puk puk puk
Avatar użytkownika
Konio
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2925
Dołączył(a): 6/11/2008, 21:47
Lokalizacja: Nadejdzie Chuck? Tego nikt nie wie;/ Kielce/Krk

Postprzez malyzck » 18/5/2009, 12:19

Konio napisał(a):A ogolnie gdzie mozna przymiezyc w Polsce kombi tschula? Interesuje mnie glownie tern model z garbem.


konio ziomek kupil 303 tylko niebieski w tarnowie znalazl kolezke na allegro, mial mnostwo tschula bo przywozi to sam z niemiec

u tego kolezki:

http://moto.allegro.pl/item628128280_no ... y_hit.html

a co do jakosci to kumpel lata w nim od konca zeszlego sezonu do teraz i poki co jest raczej zadowolony co do jakosci za ta cene

pozdro
malyzck
Bywalec
 
Posty: 512
Dołączył(a): 31/3/2008, 08:52
Lokalizacja: Kielce

Postprzez SzpiceR » 18/5/2009, 12:21

jak tu wejdzie Kosta to go nie sluchaj :P
ten co sobie nie żałuje
Avatar użytkownika
SzpiceR
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 3773
Dołączył(a): 8/8/2006, 18:46
Lokalizacja: SÅ‚upsk

Postprzez Artis » 18/5/2009, 19:07

jak chcesz mierzyć tschula to polecam motobazar ja byłem w kwietniu na Służewcu w Warszawie i wiem że Tschul przyjeżdza (a jak napiszesz maila to ci przywiozą co chcesz) można mierzyć do woli na pewno lepsze to niz zamawiać w ciemno a i cenę stargujesz bo chyba byly o 100zl tańsze niż na aukcjach... tak na marginesie też chce kupic tej firmy ale inny model pytałem już wielu ludzi jaka jakośc itd i każdy mówi że za taką cene, tej jakości towar to brać i sie nie zastanawiać... ja biore na bajzlu we wrześniu 728+garb
Avatar użytkownika
Artis
Świeżak
 
Posty: 23
Dołączył(a): 19/12/2008, 20:36
Lokalizacja: Wwa

Postprzez elFafik » 18/5/2009, 19:15

no ja mam juz kurtke tchula model 900, rekawice skorzane i powiem ze jak za taka cena ( a kupuje bezposrednio od producenta a nie z allegro lub bazaru) to jakosc naprawde dobra. w czwartek mam zamiar przymierzyc i pewnie kupic kombi 303 i damska kurte 836. jak by ktos chcial to moge cos przywiesc, cena napewno nizsza niz na allegro. jak cos to na PW

btw jak cos mam takie nowe rekawice w kolorze szarym na sprzedaz rozmiar XXL za 60 zl oddam :) testowalem swoje i przy +5st na zewnatrz dawaly rade (odczuwalna napweno ponizej zera )

http://moto.allegro.pl/item634269323_mo ... _kolo.html
elFafik
Świeżak
 
Posty: 19
Dołączył(a): 4/5/2009, 20:12
Lokalizacja: Kielce/Slubice

Postprzez kosta » 19/5/2009, 13:51

SzpiceR napisał(a):jak tu wejdzie Kosta to go nie sluchaj :P
hahahah 8) :lol: dobra nic nie mówie :D siedze cicho :lol:
AGAINST SLOW
ZAPRASZAM PO MOTOCYKLE i AKCESORIA
Avatar użytkownika
kosta
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1628
Dołączył(a): 18/5/2007, 16:23
Lokalizacja: WWA

Postprzez elFafik » 25/5/2009, 23:46

no kombi kupione, moje spostrzezenia:

1. firma sie poprawila, lepiej wykonane szczegoly

2. niestety bez wczesniejszej przymiarki nie da rady, numeracja calkiem dziwna, przymierzylem dzis 3 kombinezony w roznach modelach i kazdy w tym samym rozmairze troche inaczej lezal, jeden za duzy drugi troche za maly.

3. jak ktos jest niewymiarowy (np ja) to ma problem z dobraniem rozmairu. Mam 183wzrostu, jakies 89kg wagi, w klatce jakies 117cm w pasie ponizej 100 i dobranie rozmaru zakonczylo sie spodnie 50 a kurtka 54 :) . Jak chcialem caly w rozmiarze 54 to spodnie mi spadaly a w 50 kurtka ledwo przez reke przeszla. Dobrze ze sprzedajacy byl elastyczny :) co do cen to przez wysokie euro cena nie wiele nizsza niz na allegro (oni maja chyba zapasy z zeszlego roku :) )

4. nie zdarzylem jeszcze posmigac ale jak tylko zrobie kilka tras to zdam relacje (mam nadzieje ze nie bede pisal jak sprawdza sie po slizgu tfuuuu)

5. podsumowywujac: stasunek jakosc /cena calkiem przyzwoity :)
elFafik
Świeżak
 
Posty: 19
Dołączył(a): 4/5/2009, 20:12
Lokalizacja: Kielce/Slubice

Postprzez Leg1oN » 26/5/2009, 00:09

kosta napisał(a):
SzpiceR napisał(a):jak tu wejdzie Kosta to go nie sluchaj :P
hahahah 8) :lol: dobra nic nie mówie :D siedze cicho :lol:

a ja jestem ciekaw co bys na ich temat powiedzial.. jezeli nie w temacie to poprosze na priv.. pozdrawiam
Avatar użytkownika
Leg1oN
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2533
Dołączył(a): 16/6/2006, 14:02
Lokalizacja: Kłodawa/Poznań

Postprzez sznajdi » 26/5/2009, 00:18

elFafik napisał(a):5. podsumowywujac: stasunek jakosc /cena calkiem przyzwoity :)


Wydaję mi się, że chyba za wcześnie porównujesz stosunek ceny do jakości jeszcze na in plus skoro w tym kombi nie jeździłeś i nie wiesz jak w nim będzie się jeździło w deszczu i w słońcu przy temp. +30st. No i jak po paru trasach i deszczach, czyli normalnej eksploatacji, będzie się wyglądał sam kombinezon.
Ale to moje zdanie :D
MZ ETZ 251 -> Honda CBF 600 S -> YAMAHA FZS 1000 FAZER
Avatar użytkownika
sznajdi
Bywalec
 
Posty: 566
Dołączył(a): 4/3/2009, 10:20
Lokalizacja: Poznań

Postprzez elFafik » 26/5/2009, 08:04

sznajdi napisał(a):
elFafik napisał(a):5. podsumowywujac: stasunek jakosc /cena calkiem przyzwoity :)


Wydaję mi się, że chyba za wcześnie porównujesz stosunek ceny do jakości jeszcze na in plus skoro w tym kombi nie jeździłeś i nie wiesz jak w nim będzie się jeździło w deszczu i w słońcu przy temp. +30st. No i jak po paru trasach i deszczach, czyli normalnej eksploatacji, będzie się wyglądał sam kombinezon.
Ale to moje zdanie :D


w kombi nie ale kurtka skorzana i tekstylne spodnie Tschula maja juz drugi seson, kilkanasie tysiecy km, deszcz, slonce, raz mroz i daly rade. Nie mam w tym zadnego interesu zeby te produkty reklamowac, Borek sie pytal to odpowiadam, wobor nalezy do kazdego z osobna. Wiadomo ze to nie kombi za 4000zl i cudow nie nalezy wymagac. A to moje zdanie :D
elFafik
Świeżak
 
Posty: 19
Dołączył(a): 4/5/2009, 20:12
Lokalizacja: Kielce/Slubice

tschul

Postprzez borek » 26/5/2009, 09:39

Dzięki wszystkim za swoją opinię,kupiłem już kombinezon tschula, jedyny problem to rozmiar(kurtka inny a spodnie inny rozmiar-niewymiarowy jestem :lol: ) na dzień dzisiejszy jestem zadowolony, zobaczymy jak się spisze dalej.pozdr.
Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym......
>cebra 929 RR<
Avatar użytkownika
borek
Świeżak
 
Posty: 7
Dołączył(a): 17/5/2009, 12:05
Lokalizacja: Kętaki

Postprzez sznajdi » 26/5/2009, 10:58

ElFafik muszę Cię przeprosić, bo myślałem, że tego posta napisał Borek, a dopiero dzisiaj zauważyłem, że to Ty. Dlatego się dziwiłem, że tak szybko Borek wypowiada się na temat cena/jakość świeżo zakupionego kombinezonu.
Pisałem późno w nocy i musiałem być zmęczony.
Pozdro
:D
MZ ETZ 251 -> Honda CBF 600 S -> YAMAHA FZS 1000 FAZER
Avatar użytkownika
sznajdi
Bywalec
 
Posty: 566
Dołączył(a): 4/3/2009, 10:20
Lokalizacja: Poznań

Postprzez elFafik » 26/5/2009, 11:39

sznajdi napisał(a):ElFafik muszę Cię przeprosić, bo myślałem, że tego posta napisał Borek, a dopiero dzisiaj zauważyłem, że to Ty. Dlatego się dziwiłem, że tak szybko Borek wypowiada się na temat cena/jakość świeżo zakupionego kombinezonu.
Pisałem późno w nocy i musiałem być zmęczony.
Pozdro
:D


nie ma problemu :) jak przetestuje kombi cos napisze. Mam zamiar przyleciec do Pozania na piatek/sobota wiec pierwsza trasa bedzie zaliczona.

Dzis zamowilem ten "eliksir" z nanotechnologi i zobaczymy czy rzeczywiscie bedzie wodoszczelny :)
elFafik
Świeżak
 
Posty: 19
Dołączył(a): 4/5/2009, 20:12
Lokalizacja: Kielce/Slubice

Postprzez elFafik » 29/6/2009, 11:58

witam

w kombi zrobilem juz ponad 2000km w roznych warunkach.

Wnioski:

1. Na poczatku skora twarda i troche krepowala ruchy ale bardzo szybko zaczela sie ukladac i z dnia na dzien jest coraz lepiej.

2. Co do wykonania to czasem rzepy w kieszonkach do mocowania protektorow na kolanach sie zle uloza i troche gryza ale kwestia dobrego i rownego ich zapiecia.

3. jest troche ciezki, kolega kupil uzywany,starszy model dainese i duzo lzejszy ale bez tylu zabezpieczen i slizgaczy. Ale w tschulu mimo wszystko czuje sie pewniej.

4. w silnym wietrze i temperaturze ponizej 10stopni daje rade ( ale mialem bielizne termoaktywna pod nim- polecam! )


5.w temperaturze pow 25 jechalem raz i chyba jak w kazdym kombi bez wentylacji - na postoju leje sie ale w czasie jazdy przyjemnie ( zauwazylem ze duzo chlodza buty, mam sidi air i jak w butach nie ma bagna to reszta jakos to znosi)

6. w ostrym deszczy nie jechalem ale kupilem ten eliksir i spryskalem caly (buty, rekawice tez) i przeszedl test "pod prysznicem"

wnioski :

za 1000zl jestem zadowolony, ale to tylko moja SUBIEKTYWNA ocena, bo nie jezdzilem w kombi za 3-4 tys zeby moc powiedziec lepiej odlozyc i kupic drozszy lub ze nie ma sensu przeplacac. :)
elFafik
Świeżak
 
Posty: 19
Dołączył(a): 4/5/2009, 20:12
Lokalizacja: Kielce/Slubice

Postprzez Konig » 29/6/2009, 13:07

No jak tym "eliksirem" spryskałeś Vertigo Air, to gratuluje :shock:
Konig
Świeżak
 
Posty: 433
Dołączył(a): 14/8/2008, 20:21
Lokalizacja: Triocity

Postprzez elFafik » 29/6/2009, 14:19

Konig napisał(a):No jak tym "eliksirem" spryskałeś Vertigo Air, to gratuluje :shock:


tak sie sklada ze mam dwie pary butow. air calkowicie przepuszczaja wode wiec psikanie ich jest bezcelowe, jedynie w ramach konserwacji, bo nie brudza sie tak szybko
elFafik
Świeżak
 
Posty: 19
Dołączył(a): 4/5/2009, 20:12
Lokalizacja: Kielce/Slubice

Postprzez Miraszzrgdynia » 30/6/2009, 09:33

witam wszystkich juz jakis czas temu zakupilem model 108 mimo roznych nieciekawych uwag na temat tej marki.pierwsza sprawa to przy dobieraniu rozmiarow posluchajcie sie sprzedawcy jakbyscie kupowali w gdansku bo koles ma doswiadczenie w dobieraniu kombi .druga sprawa to ogladalem u niego na sklepie kombi berika ktory kosztowal juz konkretna kase i tschul i uwierzcie ze niektore berika byly gorsze jakosciowo (nie mowie ze kazdy jest gorszy poprostu trafiaja sie takie ktore sa z cienszej skory).trzecia sprawa to wytrzymalosc .wiele osob krytykuje te kombinezony i pisza zle opinie ja niestety mialem mozliwosc przetestowania po szlifie przy predkosci 130 - 140 km/h kombinezon ma tylko slad przetarcia na gumowej naszywce firmy na rekawie i nigdzie nie puscily szwy.jak najbardziej polecam !!!!!!!!!! cena niewielka mysle ze jakosc nie jest wcale zla
Kawasaki - Let the good times roll
Miraszzrgdynia
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 23/3/2009, 22:41
Lokalizacja: Gdynia

Następna strona


Powrót do Akcesoria motocyklowe



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości




na górê