Zobacz wÄ…tek - <i>[Suzuki SFV 650 Gladius]</i> Suzuki Gladius – artyk
 
NAS Analytics TAG

[Suzuki SFV 650 Gladius] Suzuki Gladius – artyk

Komentarze użytkowników
_________

Postprzez Komentatorzy » 23/3/2011, 20:04

Gladius to bardzo udany motocykl o wspaniałym silniku, a ta praca sprzęgła i skrzyni biegów to czysta poezja - ten wie kto jeżdził i nie inaczej !<br><hr>peli
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 8/11/2011, 18:32

Dzisiaj moja Kobieta miała jazdę testową na Gladiusie. Kiedy zsiadała ( a jest osobą na codzień powściągliwą ) wykrzyczała "ZAJE...SZCZO fajna jazda!" Jechała naturalnie, bez walki ze sprzętem.
Dałem się namówić i też się przejechałem.
Skrzynia biegów bez zarzutu. Elastyczność silnika świetna. Zwrotność na ulicach wzorcowa. Pod tym względem lepiej niż kawa er6f Niby wszytko ok, ale...
Przy 120-tu wyraźnie czułem opór powietrza a powyżej 150-ciu to była prawdziwa walka z pędem.
Fajne moto ale na miasto. <br><hr>Warsawman
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 8/11/2011, 18:32

Dzisiaj moja Kobieta miała jazdę testową na Gladiusie. Kiedy zsiadała ( a jest osobą na codzień powściągliwą ) wykrzyczała "ZAJE...SZCZO fajna jazda!" Jechała naturalnie, bez walki ze sprzętem.
Dałem się namówić i też się przejechałem.
Skrzynia biegów bez zarzutu. Elastyczność silnika świetna. Zwrotność na ulicach wzorcowa. Pod tym względem lepiej niż kawa er6f Niby wszytko ok, ale...
Przy 120-tu wyraźnie czułem opór powietrza a powyżej 150-ciu to była prawdziwa walka z pędem.
Fajne moto ale na miasto. <br><hr>Warsawman
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 2/2/2012, 13:25

Witam. Od kiedy kupiłem GLADIUSA to uśmiech nie schodzi mi z ust. mała przeróbka przodu i tyłu żeby nie wyglądał na damski i jest super, a jazda nim to prawdziwa przyjemność.<br><hr>DARK
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 31/7/2012, 23:03

Komentatorzy napisał(a):Widze że cześć ludzi wypowiadajacych sie tu tylko widziało lub słyszało albo słabo czyta ze zrozumieniem o tym motocyklu. Gladius kierowany jest tak naprawde do kobiet a nie do " królów prostej z internetu". Jest idealny na miasto leciutki zwinny wszystko pracuje bardzo przyjemnie. Panie bedą tym zachwycone a dla Panow bedzie brakowało przysłowiowego pierdolni....a. To naprawde fajna zabawka moja dziewczyna, która kupiła gladiusa na pierwsze moto jest bardzo zadowlona hehe i smieszy mnie jak objeżdza cwaniaków na 600tkach ich głupie miny bezcenne :D<br><hr>Gregor<br>
i właśnie o to chodzi! opisałeś w zajefajny sposób gladiusa, który słucha mnie mimo świeżych umiejętności!. miałam dziś okazję hamować awaryjnie i z poślizgiem, piskiem opon - dziwię się, że nie ślizgnęłam się w nieznane. fajny, dający się okiełznać sprzęcik! motocykliści uważają, że baby nie powinny jeżddzić na moto - ja z galdiusem zawsze i wszędzie:)<br><hr>Medżik
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Poprzednia strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości




na górê