Zobacz wÄ…tek - Czy moto jest naprawde tak niebezpieczne??
NAS Analytics TAG

Czy moto jest naprawde tak niebezpieczne??

O wszystkim
_________

Postprzez lonewolf » 10/5/2009, 21:02

Widzę, że po mału społeczeństwo zaczyna srać w gacie. Propaganda trwa. Byłem ok. roku na amerykańskim forum Kawasaki EX 500 (aka GPZ 500). Tam to ludzie gdybali, czy podczas wystawiania i wstawiania moto do garażu należy to robić z kaskiem, bo jeden koleś się potknął i wyrżnął swoją durną pałą o asfalt i leżał w szpitalu... Media robią swoje zastraszając społeczeństwo. U nas co chwila są nagłaśniane wypadki z udziałem motocyklistów, i powtarzane jest setki razy, że motocykle są niebezpieczne i takie tam pierdoły. Debili na drodze też nie brakuje... Wiadomo, że motocykl to nie samochód, i są mniejsze szanse przeżycia przy ew. kolizji. Trzeba jeździć tak, aby było bezpiecznie...
Avatar użytkownika
lonewolf
Bywalec
 
Posty: 588
Dołączył(a): 29/5/2008, 19:48


Postprzez Piter_Stunter » 10/5/2009, 22:04

s_extrem* napisał(a):
Piter za duzo youtube. Btw ile ciagnie Twoj skuter? ;)

Nawet taki GS do 150 km/h rozpedza sie bardzo dynamicznie co starczy do zostawienia na swiatlach w tyle ok 99% samochodow.

Na forum znajdzie sie moze garstka takich osob i to ich zdania sie sluchaj, a nie jakiegos nieletniego trolla na forum lub kolesia co od maks 2 lat smiga na takiej sportowej 600 lub litrze i mysli ze jezdzi co najmniej jak V.Rossi ;) Potem mozna zobaczyc ciekawe "sytuacje-parodie" na torze Poznani uslyszec smiech prawdziwych jezdzcow ;)


1. Ciągnie licznikowe 270 tylko przez to że posłuchałem się tego forum.

2. Dynamicznie do 150 to się rozpędza moja zmuła. A gs wtedy już ma v maxa.

3. Wymiatam jak mało kto a jeżdżę miesiąc, nie słuchaj ich chcą dla Ciebie źle. Liter to jest to !!
...PITER WCIĄŻ ŻYJE...
Stunt, panienki,imprezy,szypka jazda - to lubiem
Piter_Stunter
Świeżak
 
Posty: 254
Dołączył(a): 8/5/2009, 20:56
Lokalizacja: jest piter


Postprzez fast and furious » 10/5/2009, 22:13

Piter_Stunter napisał(a):
s_extrem* napisał(a):
Piter za duzo youtube. Btw ile ciagnie Twoj skuter? ;)

Nawet taki GS do 150 km/h rozpedza sie bardzo dynamicznie co starczy do zostawienia na swiatlach w tyle ok 99% samochodow.

Na forum znajdzie sie moze garstka takich osob i to ich zdania sie sluchaj, a nie jakiegos nieletniego trolla na forum lub kolesia co od maks 2 lat smiga na takiej sportowej 600 lub litrze i mysli ze jezdzi co najmniej jak V.Rossi ;) Potem mozna zobaczyc ciekawe "sytuacje-parodie" na torze Poznani uslyszec smiech prawdziwych jezdzcow ;)


1. Ciągnie licznikowe 270 tylko przez to że posłuchałem się tego forum.

2. Dynamicznie do 150 to się rozpędza moja zmuła. A gs wtedy już ma v maxa.

3. Wymiatam jak mało kto a jeżdżę miesiąc, nie słuchaj ich chcą dla Ciebie źle. Liter to jest to !!


ech...... a tyle trąbią żeby nie sprzedawać piwa nieletnim.... potem tylko przez nie wyobraźnia wyczynia głupoty..... :lol:
/speed always goes in pair with fouriosity/
po prostu fast...

HONDA CBR 600RR MOVISTAR TELEFONICA-opylona
Avatar użytkownika
fast and furious
MEGA TROLL
 
Posty: 307
Dołączył(a): 27/7/2007, 16:34
Lokalizacja: Poznań City

Poprzednia strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości




na górê