Zobacz wÄ…tek - <i>[Enduro]</i> Po ISDE 2006 - wywiad z Kurowskim i...
NAS Analytics TAG

[Enduro] Po ISDE 2006 - wywiad z Kurowskim i...

Komentarze użytkowników
_________

Postprzez Komentatorzy » 15/12/2006, 22:43

i taka prawda. dobrze chlopaki mówią. Pozdry od conic racing team wlaza & wojtas<br><hr>wlaza_lowczy
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez RedDog » 29/12/2006, 14:25

Komentatorzy napisał(a):o ile sobie przypominam to rok temu też była taka sama kicha na six days w słowacji. Te Gas Gasy padały jeden po drugim. Gdyby nie wynik i poziom jaki reprezentuje nasz najlepszy zawodnik Bartek Obłucki to dopiero byłaby porazka.! Chłopakom z teamu KTMa którzy dojechali i wywalczyli trzecią lokatę trener nawet nie pogratulował a wręcz przeciwnie jeszcze im zabronili dawać wody na Punktach Kontroli Czasu tzw PKC. tak nie powinno być.<br><hr>banan


Ot cała prawda o 6D w Povazskiej wiem bo sam widziałem.
RedDog
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 29/12/2006, 14:21


Postprzez RedDog » 29/12/2006, 14:48

Komentatorzy napisał(a):Jak nikt z nich nie zajmie stanowiska to chętnie dobiorę się im do D.... ! Nie ma problemu z żadną prasą czy telewizją. Oni czekaja na takie materiały. Mateusza chcieli nawet na ostatnich zawodach w ostródzie wykluczyć bo myśleli ,że nie ma Prawa Jazdy KAT." A" i oficjalne pismo przyszło z PZM w tej sprawie. Uważam , że to chwyty poniżej pasa. Zawody wygrywa się uczciwą rywalizacją, Mateusz jest najmłodszym juniorem i uwazam ,że powinno być im wstyd za takie zachowanie. Rozumiem gdyby był za stary, ale wszyscy jego rywale mają ponad dwadzieścia lat. Od kiedy oni są tacy legalowcy???? Naszczęście posiadał takowe Prawko, ale uwierzcie mi było ciężko. Ktoś napisał ,że Pan Marek Kopczyński jest taki czy owaki!!! > daje wszystkim słowo i ręcze za tego gościa że gdyby nie On to byłbyjuż po POLSKIM ENDURO. Ten człowiek potrafi rozmawiać i doskonale rozumie sytację ale musimy wiedzieć, że sam niczego nie zrobi choćby bardzo tego chciał. Ja jestem za nim i bardzo licze się z jego zdaniem. <br><hr>Bartlomiej Bembenik


Bebmben dobrze wiesz że cały PZM to jedna mafia tak jak PZPN ! Sam Kopczynski nie pomoze. Matol jest pupilkiem Witkowskiego i stad sie wziela jego pozycja, on kasuje co miesiac 12 tysi i tylko patrzy gdzie wytargac dla siebie jakies profity i bonusy. Sam jeden chłopie nie jestes w stanie ich ruszyć za d**ę do tego trzeba konkretnej ekipy a nie obrażalskich chłopców ! Aaaaaa jak będziesz sie ustawiał na solo z "trenerem" daj znać gdzie i kiedy chętnie popatrze jak obijasz mu dziub ;-)
RedDog
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 29/12/2006, 14:21

Postprzez Komentatorzy » 26/1/2007, 00:33

Jaaaa jak to przeczytałem to myślałem ze zemdleje masakra ja niewiem co sie dzieje w tej Polesce niech ktos z tym cos zrobi bo szkoda naszych b.dobrych zawodników oj szkoda niedajcie sie jestem z wami zawsze !!!!!!!!!!!!!!!!!!!<br><hr>Karol
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 26/1/2007, 14:42

Naucz się pisać poprawnie<br><hr>sponsor
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 5/2/2009, 14:07

zajefajne komentarze a nic się nie zmieniło! no moze troszke.Mamy nowego dyrektorka w PZ firmie<br><hr>lotnia
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Poprzednia strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości




na górê