Zobacz wątek - <i>[Enduro]</i> Po ISDE 2006 - wywiad z Kurowskim i...
NAS Analytics TAG

[Enduro] Po ISDE 2006 - wywiad z Kurowskim i...

Komentarze użytkowników
_________

[Enduro] Po ISDE 2006 - wywiad z Kurowskim i...

Postprzez Ścigacz » 25/11/2006, 11:59

Dyskusja na temat: Po ISDE 2006 - wywiad z Kurowskim i Przybyszem
Przeczytaj więcej na ten temat na stronie:
Po ISDE 2006 - wywiad z Kurowskim i Przybyszem
Ścigacz
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16777167
Dołączył(a): 3/5/2006, 19:00


Postprzez Komentatorzy » 25/11/2006, 11:59

No wlasnie. Wszytko wokol przypomina mi o tym ze zyjemy w Polsce :( Uklady i ukladziki, a przez to zawsze bedziemy na szarym koncu :( Gratulacje panie Wrobel...<br><hr>Przemo
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 26/11/2006, 11:07

Stare motory to jest parodia. Trener to jest parodia, Ta cala otoczka naprawde jest chora, MAMBA juz w ogole kur** to smiech na sali . HM WROBEL RACING TEAM to sa jaja z pogrzebu. Uciekac od nich jak najdalej, bo dupa zbita/ Chlopaki i tak jestescie jeszcze dla nich za bardzo wyrozumiali.
3majcie sie i sukcesow zycze ( nie u wrobla oczywiscie)<br><hr>borys
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 26/11/2006, 16:16

Mlody Mateusz Bembenik Mistrz Polski Juniorow 2006 i Vce Mistrz Polski w Motocrossie nie pojechal na SIX DAYS z kilku powodow : przede wszystkim dlatego ,ze zmienil marke motocykla z GAS GASa na KTMa ,nastepnym powodem byla propozycja pana Wrobla do osob trzecich (poniewaz brakowalo im jednego zawodnika do zespolu PZM),ze trener moze zabrac motocykl Bembenika do kontenera za odplatnoscia 2500 PLN. Przeciez Wrobel nie wykladal pieniedzy z wlasnej kieszeni ,cala wyprawe finansowal PZM, a mlody Bembenik jest czlonkiem kadry narodowej ,to dlaczego mialby placic za zabranie motocykla ( przeciez w kontenerze zmiesciloby sie jeszcze 10 takich maszyn ) Podszedlem do sprawy ambicjonalnie i wynajalem motocykl w New Zeland wraz z zapewnieniem obslugi. Kiedy wyslalismy zgloszenie naszego zespolu SMK Krzeniow zostalismy powiadomieni telefonicznie ,ze termin zgloszenia juz uplynal i nie ma szansy na wyslanie zgoszenia ( inne kraje wysylaly je jeszcze przez ponad miesiac, a na nasze zapytanie czy mozemy wyslac zgloszenie organizator six days nie mial nic przeciwko temu). Probowalismy wszystkich sposobow ,nawet zgloszenie wysylalismy za posrednictwem zarzadu okregowego we Wroclawiu ,ale ku zdziwieniu nawet oni nie otrzymali zadnej pisemnej odpowiedzi. Kilkakrotnie probowalem umowic sie z panem Witkowskim (prezesem PZM) ,ale niestety nie mialem szczescia, chociaz sekretarka wielokrotnie zapisywala mnie na liste oczekujacych chociaz na telefon. Jest mi bardzo przykro ,ze pan Prezes nie znalazl czasu na krotka rozmowe, chociaz telefoniczna. Probowalem znalesc wyjscie u pana Marka Sikory ,ale On po rozmowie z prezesem przekazal mi, ze nikt juz nie bedzie sie tym zajmowal. Zdaje sobie doskonale sprawe ,ze wszystko to jest zasluga naszego szanownego trenera Macieja Wrobla,ktory w ewidentny sposob msci sie od poczatku sezonu. Chcialem dodac , ze jako jeden z nielicznych organizatorow MP i Pucharu PZM nie wyrazilem zgody na rozstawienie namiotu, (w ktorym miala byc sprzedawane jedzenie przez Wrobla),ktory chce opanowac wszystko i zarzadzac wszystkim na czyims podworku. Juz wtedy powiedzial ,ze jednym telefonem moze odwolac impreze. Brawo Panie Wrobel!!!!!!!
Dzieki takiemu postepowaniu chce dodac,ze zaden z klubow nie wyslal zgloszenia na organizacje imprezy rangi MP i Pucharu PZM w rajdach Enduro na rok 2007. Moze nasz trener zorganizolby sam zawody. Moze ktos w koncu przyjrzy sie temu blizej i zrobi rachunek sumienia, ze nie tedy droga. Jadac nawet na Szesciodniowke trener ma aspiracje na 8 miejsce w World Trophy, gdzie na pewno stac naszych chlopakow na wiele wiecej ,ale jak mozna mowic o lepszych lokatach kiedy z gory wiemy, ze te stare Motory nie maja prawa dojechac. Nigdy wczesniej nawet w naszym kraju nie zdarzylo sie aby zawodnicy jechali starymi motocyklami na tak powazna i droga impreze.Trener zdawal sobie sprawe ,ze gdybym pojechal na te zawody prywatnie KTMem i skonczylbym te impreze to byloby nie na reke. Tak naprawde jest to jego prywatna rozgrywka, bo tylko w taki sposob moze sie odgryzc. BRAWO!!!!!!!!!!!!!!!!! Jestes prawdziwym twardzielem Maciek!!!!!! Chyba powinienem zaprosic cie na solo.
Kup jeszcze jednego Tira ,ale takiego, zeby mogli korzystac z niego zawodnicy kadry ,a nie ci ktorzy kupuja u ciebie motory.
Jedyne co ci dobrze wychodzi ,to mydlenie oczu jaki swietny jestes trener i meneger, a tak naprawde to nie masz zielonego pojecia : z gadki celujacy, a z praktyki co najwyzej ledwo mierny. Jestes bardzo Slaby. Uzywaj normalnych metod i kieruj sie kodeksem honorowym ,a nie mscij sie na moim mlodszym bracie. Pozdrawiam wszystkich czytelnikow, mam nadzieje ,ze to nie koniec przygod Kilka Wrobla Ćwirka.<br><hr>Bartlomiej Bembenik
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 26/11/2006, 22:04

o ile sobie przypominam to rok temu też była taka sama kicha na six days w słowacji. Te Gas Gasy padały jeden po drugim. Gdyby nie wynik i poziom jaki reprezentuje nasz najlepszy zawodnik Bartek Obłucki to dopiero byłaby porazka.! Chłopakom z teamu KTMa którzy dojechali i wywalczyli trzecią lokatę trener nawet nie pogratulował a wręcz przeciwnie jeszcze im zabronili dawać wody na Punktach Kontroli Czasu tzw PKC. tak nie powinno być.<br><hr>banan
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 26/11/2006, 22:15

ja kupiłem motor u tego Wróbla ale nie chodzi od samego początku. Śmieją się wszyscy ze mnie do okoła, nawet już ja sam zaczynam się z tego śmiać. Chyba za szybko wożę go na przyczepce że sie wystraszył i zarzucił palenie. <br><hr>garfild opole
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 27/11/2006, 13:38

Bartek w 100% zgadzam się z Tobą. Tak samo było ze mną w 2005 r kiedy to zmieniłem markę z GAS ZGAS na KTM. Odsunięto mnie na bok... ISDE 2006 w Nowej Zelandii pojachałem przez przypadek...
Jestem z Wami, coś trzeba z tym zrobić...<br><hr>Łukasz Kurowski
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 27/11/2006, 18:56

Komentatorzy napisał(a):o ile sobie przypominam to rok temu też była taka sama kicha na six days w słowacji. Te Gas Gasy padały jeden po drugim. Gdyby nie wynik i poziom jaki reprezentuje nasz najlepszy zawodnik Bartek Obłucki to dopiero byłaby porazka.! Chłopakom z teamu KTMa którzy dojechali i wywalczyli trzecią lokatę trener nawet nie pogratulował a wręcz przeciwnie jeszcze im zabronili dawać wody na Punktach Kontroli Czasu tzw PKC. tak nie powinno być.<br><hr>banan<br>
NO to juz jakas totalna porazka. Ja tam sie nie znam, ale czy to nie jest sprawa dla prokuratora? Czy ktos nie moze zlozyc zawiadomienia o popelnienia przestepstwa (nie wiem o co ale moze o niegospodarnosc, dzialanie na szkode zwiazku, protekcjonizm??). Im predzej tym lepiej!!<br><hr>Loki
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 27/11/2006, 18:59

Komentatorzy napisał(a):Bartek w 100% zgadzam się z Tobą. Tak samo było ze mną w 2005 r kiedy to zmieniłem markę z GAS ZGAS na KTM. Odsunięto mnie na bok... ISDE 2006 w Nowej Zelandii pojachałem przez przypadek...
Jestem z Wami, coś trzeba z tym zrobić...<br><hr>Łukasz Kurowski <br>
Ej, no to czemu nikt nic nie robi!? Juz nizej ktos napisal aby zabrac sie za to przez prokurature. Dowodow jest chyba wystarczajaco jesli dobrze wnioskuje z tego co wszyscy piszecie<br><hr>Matis
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 27/11/2006, 19:54

Ja myślę że i to tak ma bardzo krótkie nogi Panie Wróbel. Na Pana miejscu dawno już spaliłbym się ze wstydu. Przecież Pan doskonale zdaje sobie sprawę ,że to wszystko co do tej pory mówia Pańscy wychowankowie musi w jakiś sposób ujrzeć światło dzienne ,a przede wszystkim muszą zostać wyciągnięte konsekwencje. Moja dobra rada jako prawnika niech Pan wkońcu weżmie się za uczciwe robienie wyniku takiego bez układów.<br><hr>M.M. Warszawa
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 27/11/2006, 20:00

No co jest z Wami Kadrowicze????????? oprócz Kurowskiego Przybysza i starego Bembna nikt już nie ma JAJ ?????? jesteście słabi jak ten wasz TRENER. <br><hr>igor
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 27/11/2006, 20:25

Komentatorzy napisał(a):Bartek w 100% zgadzam się z Tobą. Tak samo było ze mną w 2005 r kiedy to zmieniłem markę z GAS ZGAS na KTM. Odsunięto mnie na bok... ISDE 2006 w Nowej Zelandii pojachałem przez przypadek...
Jestem z Wami, coś trzeba z tym zrobić...<br><hr>Łukasz Kurowski <br>
Czytalem twoja relacje na twojej stronie. Normalnie rece opadaja. No coment.<br><hr>spych
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 27/11/2006, 21:29

Komentatorzy napisał(a):ja kupiłem motor u tego Wróbla ale nie chodzi od samego początku. Śmieją się wszyscy ze mnie do okoła, nawet już ja sam zaczynam się z tego śmiać. Chyba za szybko wożę go na przyczepce że sie wystraszył i zarzucił palenie. <br><hr>garfild opole<br>
Siema Garfield, masz racje, nabijaja sie z ciebie, a ty nic nie robisz byku, wez cos dzialaj z ta kur**<br><hr>bolo
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/11/2006, 12:24

Ma za swoje ten TRENEREK, tak obciął koszty ze na starych motorach za daleko nie dojechali. Kadre stworzył z tych zawodników co kupili u niego motory, a ja który wygrałem klase E3 i byłem trzeci w generalce to się juz nie nadaje bo jezdze i sprzedaje KTM, a w zeszłym roku na ISDE pojechalismy za prywatną kase i zajelismy 3 miejsce w klasyfikacji klubowej, a trener zabronił nas obsługiwac na PKC , gdzie nasza obsługa pomagała jego zawodnikom. Bemben i Kurak musimy cos z tym zrobic.... CO NA TO PZM???<br><hr>maliniak
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/11/2006, 18:26

Komentarze służą do merytorycznych wypowiedzi, a nie do 'sączenia jadu'. Dlatego jeżeli macie jakieś informacje na temat występu polskiej kadry na 6-ścio dniówce, to publikujcie je (o ile są zgodne z prawdą i nie naruszają regulaminu). Natomiast podarujcie sobie obraźle sformułowania typu "TRENEREK" itp, bo takie komentarze będą odtąd usuwane.<br><hr>Tomek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/11/2006, 19:05

jeżeli chodzi o sczenie jadu do do tej pory sączyli go z nas. A tak wogóle to po czyjej stronie stoisz kolego. czyżbyś obiektywnie patrzył na tą całą sytuację. może przedstawiłbyś się z imienia i nazwiska, a jeśli jesteś osobą ,która odpowiada za komentarze na forum to po prostu zajmij się tą sprawą osobiście, a gwarantuje Ci że szybko zmienisz zdanie.do tej pory wszystkie sprawy były załatwiane i podejmowane bez wiedzy i zdania zawodników, szefów klubów itp.. ,dzięki temu że można podyskutować na forum możemy dowiedzieć się dużo więcej > dlatego nie wiem czemu tak się irytujesz. Z poważaniem Bartłomiej Bembenik <br><hr>Bartłomiej Bembenik
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/11/2006, 19:51

Komentatorzy napisał(a):Ma za swoje ten TRENEREK, tak obciął koszty ze na starych motorach za daleko nie dojechali. Kadre stworzył z tych zawodników co kupili u niego motory, a ja który wygrałem klase E3 i byłem trzeci w generalce to się juz nie nadaje bo jezdze i sprzedaje KTM, a w zeszłym roku na ISDE pojechalismy za prywatną kase i zajelismy 3 miejsce w klasyfikacji klubowej, a trener zabronił nas obsługiwac na PKC , gdzie nasza obsługa pomagała jego zawodnikom. Bemben i Kurak musimy cos z tym zrobic.... CO NA TO PZM???<br><hr>maliniak<br>
ludzie gdzie wy macie oczy przechodzone hondy to byl cel zamierzony zeby szybciutko wybuchly.motorki nie jada,paliwo nie idzie,kasa do kieszeni,wczasy jak ta lala za panstwowe<br><hr>zawodnik
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/11/2006, 20:37

Masz 100% racje Bartek. Pozdrawiam i trzymam wasza strone.
zamiast trenerek powinno byc maTolek<br><hr>ENDURO
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/11/2006, 20:56

Ja nie rozumiem jak to jest że ktoś kto nie ma pojęcia o enduro prowadzi polską kadrę. Ile trzeba zapłacić by dostać taką posadę. Trzeba inwestowć w polskich zawodników i mieć z nimi dobry kontakt, a z używanymi motorami na ISDE to już jakiś żart. Jak Wróbel szuka oszczędności to niech kupi sobie żuka i nim jeździ na zawody! <br><hr>Mariolka
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/11/2006, 21:23

Njgorsze jak zaczyna się dziac w sporcie tak samo jak w polityce (każdy ciągnie tylko do własnej kieszeni). I temu ktoś powinien dokładnie się przyjżeć. Sportem pownni zajmować się ludzie którzy mają o nim jakieś pojęcie, a unas niestety zajmuje się nim ktoś kto nie ma o tym zielonego pojęcia. Mamy świetnych zawodników tylko nie ma komu pomoc im w udoskonaleniu ich umiejętności. A sprzęt jaki teraz dostają to katastrofa! Na "wsce" nie da sie przejechac ISDE! Ktoś powinien pomóc tym chlopcom w zapewnieniu im jakiegoś normalnego sprzętu na którym bedą mogli pokazać co potrafią!!! A napewno będą sukcesy!!!!!!!






<br><hr>Czarny
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Następna strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości




na gr