REJESTRACJA | LOGOWANIE

Autor Wiadomość

Binek

Świeżak

Chciałbym dowiedzieć czegoś o 125. Chciałbym dowiedziec sie jakie są, która najmocniejsza, która wg was jest najlepsza, która najtańsza w uzytkowaniu. Proszę o opinie osób posiadających 125, napiszczie z ktorego roku macie motorki Smile. Ogólnie chce sobie kupic jakas 125 w najblizszym czasie, ale to jeszcze nie jest pewne. Szukam opinii, chce wiedziec ktory najlepiej wybrać.

PS. Sorry na nabijanie nastepnego tematu, jezeli jest cos bardzo podobnego to podajcie link Wink
PS II Jeżeli macie jakies dokladne dane techniczne 125 lub zdjęcia to tez podajcie link.
Z góry dzieki !

|

Bunny

VIP Ścigacz.pl

ze 125 to ja polecam:
1.KX125
2.SX125
3.EXC125
4.RM125
5.YZ125
6.TTR125
7.CR125
8.W8 [cagiva]
9.KDX125
10.DT125

|

|

Użytkownik usunięty

Mieszkaniec forum

niekupuj 2 suwa bo pierdzi jak komarek i silniki 2 suwowe nie są za trwałe cbr 125 jest fajna a to ze jest wolniejsza 10 czy 20 kilometrów nie robi za to lepiej brzmi i jest silnik trwalszy Cool

|

kuba9449

Świeżak

Nigdy nie kupuj czterosuwowej 125. Zero mocy, praca brzydka, powolny i nie ma obrotów. Najmocniejszy jest sx/exc 125, potem wr125.

|

Użytkownik usunięty

Mieszkaniec forum

hehe za to 2 sów ma piękną prace Laughing Laughing Laughing chodzi jak kosiarka albo odkurzacz sypie sie szybko i duzo pali, pozostawia dym za soba i śmierdzi

|

undead

Świeżak

Nie pisząc drugiego tematu co kupić Honde NSR 125 r czy CBR 125 r nie patrząc na moc ponieważ nie jest to dla mnie pryjorytet . aha ile CBrka wyciąga max?

|

|

Wafer

Świeżak

CBRka jest dużo trwalsza, 4suw ładna praca itp....

ale wygląda jak komarek, wogóle to ścigacza nieprzypomina :/ w życiu bym tego nie kupił.

A NSR to piękny sprzęt, szczerze polecam, i mimo ze to 2suw to wcale nieznaczy ze po 10km ci się rozleci, na NSR czujesz moc, i czujesz jak moto się zbiera, a nie jak CBR.... aaaa i nieporównujcie ze np. CBR szybciej sie zbiera, bo wsadzcie silnik CBR do ramy NSR to z miejsca nieruszy :]

a co do tego zeby niepatrzeć na moc, no to NSR to nienajmocniejsza 125tka, ale za to najniezawodniejsza, i wygląda jak ścigacz a nie jak komarek;]

|

Repsolek

Świeżak

Wafer napisał:
CBRka jest dużo trwalsza, 4suw ładna praca itp....

ale wygląda jak komarek, wogóle to ścigacza nieprzypomina :/ w życiu bym tego nie kupił.

A NSR to piękny sprzęt, szczerze polecam, i mimo ze to 2suw to wcale nieznaczy ze po 10km ci się rozleci, na NSR czujesz moc, i czujesz jak moto się zbiera, a nie jak CBR.... aaaa i nieporównujcie ze np. CBR szybciej sie zbiera, bo wsadzcie silnik CBR do ramy NSR to z miejsca nieruszy :]

a co do tego zeby niepatrzeć na moc, no to NSR to nienajmocniejsza 125tka, ale za to najniezawodniejsza, i wygląda jak ścigacz a nie jak komarek;]

a masz tą NSR'kę czy wypowiadasz się tylko polegając na recenkach i opowieściach kolegów ?

|

Użytkownik usunięty

Mieszkaniec forum

żadna 125tka nie wygląda ani niebedzie wygladala jak prawdziwy ścijacz Twisted Evil

|

dubielekmoto

Świeżak

ja proponuje cagive planet ma nawet dobre osiagi i bardzo ladnie wyglada ..... akurat tak sie sklada ze mam na sprzedanie Smile gg 4546471

|

|

dubielekmoto

Świeżak

ja proponuje cagive planet ma nawet dobre osiagi i bardzo ladnie wyglada ..... akurat tak sie sklada ze mam na sprzedanie Smile gg 4546471

|

|

dubielekmoto

Świeżak

nie no nie ma bata najlepsze sa cagiva Mito , Planet, Raptor .A wizualnie to.... wedlug gustu ...Razz

|

|

Damian16p-n

Świeżak

też chce w niedługim czasie kupić sobie 125. rozglądam się po necie, pytam ludzi mających takie sprzęty, kolegów itp. I wg mnie(Zaznaczam według mnie) najszybsza 125 to Cagiva Mito, najładniejsza Cbr(choć bardzo nie wiele ustępuje jej Nsr ), najbardziej niezawodna to Nsr, największy dostęp i najniższa cena części -Nsr.
Koniec końców wg mnie najlepsza jest HONDA NSR 125, ponieważ wygląda ona nie wiele gorzej niż Cbr, jeździ prawie jak Mito, jest naj niezawodniesza w swojej klasie. dlaczego nie Cbr? bo wg wielu znajomych i osób mających na codzień do czynienia z cbr mimo że fajnie "gada" to o osiagach mito,czy nsr możemy zapomnieć . ale są gusta i guściki.

|

kuba9449

Świeżak

OUTLAW napisał:
hehe za to 2 sów ma piękną prace Laughing Laughing Laughing chodzi jak kosiarka albo odkurzacz sypie sie szybko i duzo pali, pozostawia dym za soba i śmierdzi

A co może brzydką? Takie strzelanie na wolniejszych obrotach (koło 4000) jest najładniejsze.

|

Valentino-Rossi-46

Bywalec

Ostrzeżeń: 2

cbrka zaje*iscie chodzi jak jakaś 600 praca silnika jest znakomita. Wiem bo kumpel ma. Ale to ma 14 KM a np.NSR 30 więc cbr sie kryje

|

|

Repsolek

Świeżak

jak wcześniej wspomniał przedmówca - żadna 125 nie będzie przypominać jakichś wyimaginowanych >600. Ja traktuję 125'ki jako naukę do prawdziwych maszyn. Dlatego też wybrałem CBR'kę - jedyną wadą jest to, że jest trochę mała i osiągi nie są takie jak w NSR ( mimo, że te starsze roczniki już z odblokowaną CBR'ką, sobie nie radziły - a wkońu nowych już nie robią... ), ale dźwięk, niezawodność i ekonomiczność to zdecydowanie nieodzowne elementy przemawiające na plus. Dźwięk zwłaszcza po odblkowaniu na wysokich obrotach - "Dziewiąta Symfonia ". Wolę stracić te 15-25 km/h niż jechać takim " kozłem z poluźnionym zwieraczem "
Pozdrawiam wszystkich z kat. A1 ;]

|

orlik1981

VIP Ścigacz.pl

http://www.metacafe.com/watch/315964/two_stroke/

|

|

Użytkownik usunięty

Mieszkaniec forum

no dokladnie zgadzam sie ze zdaniem repsolka....jak chcesz ladne ekonomiczne niezawodne moto to bierz cbr,jak chcesz miec ladne psujace sie pierdzace moto to bierz nsr i tyle...co do cagivy to nie wiem ale mysle ze to jest zajebisty sprzet(chodzi mi o ta nowa) a tzr to stare gowno...

|

Manhatan

VIP Ścigacz.pl

Zawadacbr125 napisał:
no dokladnie zgadzam sie ze zdaniem repsolka....jak chcesz ladne ekonomiczne niezawodne moto to bierz cbr,jak chcesz miec ladne psujace sie pierdzace moto to bierz nsr i tyle...co do cagivy to nie wiem ale mysle ze to jest zajebisty sprzet(chodzi mi o ta nowa) a tzr to stare gowno...

Z tymi na czerwono bym się niezgodził Confused A pozatym pasowałoby się przedstawić, bo zauważyłem, że dużo osób wpier**la się w tematy, w których raczej nie są na bierząco, a mo**y mają rozwydrzone od ucha do ucha Confused

Pozdrawiam

|

Użytkownik usunięty

Mieszkaniec forum

Manhatan napisał:
Zawadacbr125 napisał:

Z tymi na czerwono bym się niezgodził Confused A pozatym pasowałoby się przedstawić, bo zauważyłem, że dużo osób wpier**la się w tematy, w których raczej nie są na bierząco, a mo**y mają rozwydrzone od ucha do ucha Confused

Pozdrawiam
no nie zgodzil bys sie bo sam jezdzisz kosiarka z tego co widze...a czy tu ktos sie przedstawia to co musialbys wiedziec jest w nicku........(PRAWDA O NSR BOLI CO NIE) Laughing

|