Zobacz wÄ…tek - Honda XL 250
NAS Analytics TAG

Honda XL 250

Enduro, Cross
_________

Honda XL 250

Postprzez piciasek » 24/4/2009, 21:02

Nie chciałem śmiecić mojego kochanego działu offroad i napisałem w poprzednim temacie moim lecz widzę że każdy go widział i nie maja zamiaru na niego wchodzić więc napisałem nowy. A więc pojechałem po motor którym jest honda xl 250r. Moto ładnie odpala lecz ma wgniecony bak i tu pytanie czy jest sposób go na odklepanie jakieś, od połowy cylindra jest mokry najprawdopodobniej olej lecz nic nie kapło na ziemie ani nic przypominam motor nie jeżdżony od ponad roku tylko odpalany, i gdy jak zagazowałem na luzie to na początku polecialo kapke czarnego dymu a potem niebieski ale to tak na full obrotach i bylo juz potem go mniej a jak zszedl na małe to już nic nie leciało, w jeździe nie było widać żadnego dymu, aaa i kluczyk w baku pękł to takie wydobycie go sporo kosztuje?. Prosiłbym żebyście mi mogli powiedzieć co to mniej więcej jest i ile by kosztowała naprawa Wink Z góry dzięki:P
Avatar użytkownika
piciasek
Świeżak
 
Posty: 255
Dołączył(a): 11/5/2008, 17:23


Postprzez henio12323 » 24/4/2009, 21:08

kluczyk chyba kumpel miałcos podobnego płacił 30 zł. wgniecenie da sie usunąc np pompując bak. lub do jakiegos mechanika który spawa pod woda. to mógłby jakos napełnic go powietrzem i podgrzac wgniecone miejsce albo naspawałby taki wihajster do odginania tyle że bys miał slady spawów <przebrarwienia> co do cylindra mozliwe że wina jakiejs uszczelki i naprawa moze nie bedzie kosztowna ale niestety nie znam sie na tym
KTM 300 EXC
Yamaha FZ6
GasGas TXT 250

Częsci do motocykli, serwis, tuning.. PW
Avatar użytkownika
henio12323
Moderator
 
Posty: 26032
Dołączył(a): 30/12/2008, 20:49
Lokalizacja: WÅ‚odawa / LBN


Postprzez piciasek » 26/4/2009, 10:23

Szybko potrzebuje odpowiedzi ponieważ jutro mam zamiar po niego jechać, więc jakby ktoś bardziej się znał to piszcie!! ;)
Avatar użytkownika
piciasek
Świeżak
 
Posty: 255
Dołączył(a): 11/5/2008, 17:23



Powrót do Offroad



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości




na górê