Zobacz wątek - Kampania "Uzyj wyobrazni"
NAS Analytics TAG

Kampania "Uzyj wyobrazni"

O wszystkim
_________

Postprzez Krejzi.Mery » 27/4/2009, 15:21

PoPe_1 napisał(a):Krejzi.Mery jesteś Księgową? Szacunek, siedzę z księgową w pracy w jednym pokoju - trudny fach! Taniec na linie - z jednej strony budżet, z drugiej szefostwo i wydatki...
tak pracuję W księgowości, ale taką księgową pełną gębą nie jestem i nie zamierzam się stać. Ot zawód wykonywany, bynajmniej nie ukochany.

Dzisiaj w radio słyszałam audio wersję tej "akcji". Gdyby nie to, że wiem, co jest na tej stronie i jak obraźliwe są na niej te "plakaty" to pomyślałabym: niezły pomysł.
Ale właśnie weszłam na stronę i co widzę?
http://www.uzyjwyobrazni.pl/projekt.php?id=102
mają o nas wysokie mniemanie, nie ma co...
Avatar użytkownika
Krejzi.Mery
Bywalec
 
Posty: 571
Dołączył(a): 9/5/2008, 07:07
Lokalizacja: Poznań


Postprzez Kula07 » 27/4/2009, 15:48

k***a jak można jechać Virago 125 200km/h? rozumiem, że to dla porównania ale trzymajmy się ziemi...
w tym przypadku to już na prawdę przesadzili... tak beznadziejny komentarz,że aż zal...
XR 400R | | Kula daje fula :D | | https://www.youtube.com/watch?v=2Cq4e3WiCr0
Avatar użytkownika
Kula07
Stały bywalec
 
Posty: 1006
Dołączył(a): 29/10/2008, 07:43
Lokalizacja: Sadłuki


Postprzez talta » 27/4/2009, 16:15

mo ojciec w virago ma predkosciomoerz wyskalowany do 180km/h (virago 535)
reszte zostawie bez kometa..
talta
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2439
Dołączył(a): 26/1/2009, 21:14

Postprzez Kvj » 27/4/2009, 20:12

Kula07 napisał(a):czytałem wypowiedź jednego "fachowca" w dodatku motoryzacyjnym Moto gratka" do "Polski"
mówił, że nie rozumie bulwersacji motocyklistów na temat tej akcji, bo przecież to motocykliści swoją jazdą powodują wypadki, jak np szlenieć UCIEKAJĄCY ponad 200km/h na jednym kole przed policja, mało tego takich jeźdźców...


Zauważ, że tacy ludzie nie umierają. Żyją wiecznie :).

Ofiarami wypadków są zazwyczaj osoby, które wybrały się na 'niedzielną' przejażdżkę poza miasto.
Wiem, że zdarzają się mistrzowie prostej, którzy zatrzymują się na światłach, ale w bagażniku jakiegoś samochodu.
Obrazek
Lepiej stracić minutę w życiu, niż życie w minutę...
Avatar użytkownika
Kvj
Świeżak
 
Posty: 138
Dołączył(a): 14/12/2008, 13:38
Lokalizacja: tu i ówdzie| lubelskie Rekord: Najdłuższy afk

Postprzez Justyn » 29/4/2009, 10:12

http://motoryzacja.interia.pl/motocykle/news/wiosna-ale-bez-warzyw,1297387 (otwórz link)

warto przeczytać :)
Kawasaki Er 5

Przypadki są przypadkami tylko dla ignorantów
Avatar użytkownika
Justyn
Świeżak
 
Posty: 144
Dołączył(a): 18/1/2009, 16:14
Lokalizacja: Wolbórz/Łódź

Postprzez Kurt » 30/4/2009, 02:22

Ja proponuję jako odpowiedź na plakat o warzywach zrobić plakat z BURAKIEM w radiowozie albo z suszarka w ręku.
Avatar użytkownika
Kurt
Świeżak
 
Posty: 387
Dołączył(a): 21/1/2009, 14:21
Lokalizacja: Pabianice

Postprzez gelo007 » 30/4/2009, 12:31

A według mnie to z kurtką ze zlotu i frędzlami to raczej ktoś od nas zrobił :D a nie, że to policja... lol
Avatar użytkownika
gelo007
Administrator
 
Posty: 2731
Dołączył(a): 3/7/2006, 13:28
Lokalizacja: Radom

Postprzez Wilku111 » 30/4/2009, 14:23

To chyba z SP przyszło. Dobre jaja by były jakby to wylądowało ostatecznie na bilbordach :lol:
moje największe hobby to alkohol i masturbacja
Avatar użytkownika
Wilku111
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 985
Dołączył(a): 26/8/2007, 13:33
Lokalizacja: Wołomin

Postprzez mikun » 2/5/2009, 21:25

Po komentarzach jakie pojawiają na stronie projektu, typu :

~Roastron
plakat i hasło było SUPER tylko zamiast pietruszki czy marchewki powinna byc kapusta ..... bo jak widac po komentarzach wiekszosc motocyklistów to jednak GŁĄBY które uważaja sie za PANÓW szos i wszyscy tylko na nich maja uważać, a oni moga wsystko ..... a przede wszystkim nie MYŚLEĆ ...... MOTOCYKLISTO MYŚL SAMOCHODY SĄ WIEKSZE !!!


robi się niedobrze, to jakaś masakra jest...
Skąd w tych ludziach tyle agresji ?
Takich oszołomów naprawdę trzeba się bać na drodze !

Efekt Warzywnej Kampanii chyba już jest widoczny :evil:
<i>"Get your motor running, head out on the highway,
Looking for adventure in whatever comes our way."</i>
Avatar użytkownika
mikun
Świeżak
 
Posty: 274
Dołączył(a): 4/3/2007, 11:53
Lokalizacja: Świnoujście

Postprzez Kam25 » 2/5/2009, 21:49

Ta kampania i tak jest nic nie warta, bo daje sprzeczne działanie. Motocyklista nie zastanawia się nad tym żeby zwolnić, bo może zostać warzywem , tylko że ktoś wymyślił jakąś durną akcję i porównuje motocyklistów do warzyw.
Kam25
Świeżak
 
Posty: 221
Dołączył(a): 9/6/2008, 15:25
Lokalizacja: Mazowieckie

Postprzez deyna » 2/5/2009, 22:19

A akcja była skazana na porażkę. Przecież obraza motocyklistów nic nie zmieni. Gdyby w Polsce były tory i autostrad trochę więcej to nie było by żadnego problemu i te akcje nie byłyby potrzebne...
Była CBR 600 F2.
Avatar użytkownika
deyna
Bywalec
 
Posty: 924
Dołączył(a): 16/3/2009, 21:40
Lokalizacja: Biała Podlaska

Postprzez matmax » 2/5/2009, 22:25

Za kasę wydaną na akcje mogli by wyremontować jakiś odcinek dragi, a nie.
Ale w Polsce niema mądrego człowieka, który by to zrobił - niestety.
Avatar użytkownika
matmax
Świeżak
 
Posty: 317
Dołączył(a): 19/8/2008, 13:08
Lokalizacja: Dębica

Postprzez falconiforme » 3/5/2009, 18:53

Scigacz.pl piękną reklamę sobie na szczycie przykleił:
"Rusz głową. Puki możesz."
I jak pięknie tak się turla ten kask, może grafik doprawi zawartość dla efektów ??
Porażka. :evil:
Ongoing Success
Avatar użytkownika
falconiforme
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2841
Dołączył(a): 4/6/2007, 13:05
Lokalizacja: Morze

Postprzez hugo2003 » 3/5/2009, 20:09

ja sie tylko zastanawiam dlaczego akutat tak wszyscy najezdzaja na motocyklistow????????
owszem jeszcze kilka lat temu (jak jeszcze nie bardzo jezdzilem ) tak ok 7-8lat temu to wiara faktycznie szalala ...jezdzili na kole przez miasto itp....ale teraz motocykli jest juz dosc duzo wiec to naturalne ze bedzie wiecej wypadkow... wystarczylo by tylko porownac ile kolizji jest w ciagu dnia samochodow w samym poznaniu..... a swoja drogo to uzytkownicy samochodow wciaz nie doceniaja dynamiki jedno sladu czasami ma sie wrazenie ze nadal zyja w latach WSeK SHL-elek itp sprzetow... ale zauwazam pozytywne zachowania samochodziazy ze widza z daleka np na autostradzie i zjezdzaja zanim jestem na zderzaku .... wiec podziekowania WAM !!!!



Ps
swoja droga:
zatrzymuje sie na szlabanach...
obok rodzinka (mama tata tesciowa i maly synek) podjechalem byl podziw malego .... ale po chwili gdy po drugiej str szlabanu przejechal motocykl maly na to :

-"patrzcie drugi dawca nerek.....!!!"

wiec nie wiedzialem jak to odebrac usmiechlem sie w duchu ale czy to dobrze ze male dzieci juz motocyklistow nazywaja dawcami to nie jestem taki pewien....
Motorynka Pony

WSK 125 (1983r)

MZ ETZ 251

GSX 600F

ZX 9 R (moje oczko w głowie)
Avatar użytkownika
hugo2003
Mieszkaniec forum
 
Posty: 1588
Dołączył(a): 18/9/2006, 10:23
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Krejzi.Mery » 3/5/2009, 20:18

Właśnie jestem po rozmowie ze znajomym. Jakiś *** władował mu się w auto. Znajomy włączał się do ruchu, motocykl na ograniczeniu do 40 zasuwał więcej, do tego wyprzedzał na zakręcie. Czyja wina? Kumpla: bo włączając się do ruchu nie zachował właściwej ostrożności. Hmm tylko że on (kumpel) nie jest jasnowidzem i skąd mógł wiedzieć, że wyleci na niego zza zakrętu wariat pomykający przynajmniej 100km/h (co i tak jest 2x więcej niż nakazują przepisy)? Nie chcę napisać, że więcej, nie było mnie tam, ale na pewno nie jechał zgodnie z przepisami.

Dodam, że znajomy był autem na swoim pasie, już po zakończeniu włączania się do ruchu. Motocykl w czasie wyprzedzania zajął drugi pas. Kumpel zaczął uciekać na pobocze inaczej poszliby na czołówkę i mogłabym już nie usłyszeć o tym zajściu...

Na szczęście nikomu się nic nie stało (jechali we trójkę w aucie, z małym dzieckiem), motocyklista chyba tylko połamane żebra, będzie żył. Auto przyjęło uderzenie na tylną oś i się "skrzywiło" czyli kasacja. Motocykl: też.

Teraz z innego punktu widzenia rozumiem, dlaczego tak na nas najeżdżają.
Avatar użytkownika
Krejzi.Mery
Bywalec
 
Posty: 571
Dołączył(a): 9/5/2008, 07:07
Lokalizacja: Poznań

Postprzez SzpiceR » 3/5/2009, 21:17

od tego sa lustra na krzyzowkach czy zakretach oraz ostroznosc... a ja jak jade po drodze z pierszenstwem to mnie nic niepowinno obchodzic a nie jakies barany w autach wymuszajace...
ten co sobie nie żałuje
Avatar użytkownika
SzpiceR
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 3773
Dołączył(a): 8/8/2006, 18:46
Lokalizacja: Słupsk

Postprzez Krejzi.Mery » 3/5/2009, 21:40

Szpicer czytaj ze zrozumieniem. On był już na swoim pasie. To moto leciało na nich na czołówkę.
Avatar użytkownika
Krejzi.Mery
Bywalec
 
Posty: 571
Dołączył(a): 9/5/2008, 07:07
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Shagrath » 3/5/2009, 21:41

ktoś,kto próbuje włączyć się do ruchu może również oczekiwać,że jeżeli tam jest ograniczenie 50, to nikt nie pojedzie tam 2x szybciej
Shagrath
Świeżak
 
Posty: 31
Dołączył(a): 6/4/2008, 14:33

Postprzez Krejzi.Mery » 3/5/2009, 21:44

Wiem jakim on jest kierowcą i wiem, że z dzieckiem na pokładzie nie ładowałby się między młot a kowadło. Motocykl leciał na przeciwległym pasie (zadał się przy wyprzedzaniu za bardzo) i szedł z nimi na czołówkę. Hamowanie nie pomogło, moto złapało shimmy i gdyby nie manewr znajomego na pobocze nikt by z tego nie wyszedł w całości.
Avatar użytkownika
Krejzi.Mery
Bywalec
 
Posty: 571
Dołączył(a): 9/5/2008, 07:07
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Krejzi.Mery » 3/5/2009, 21:52

Wiem jakim on jest kierowcą i wiem, że z dzieckiem na pokładzie nie ładowałby się między młot a kowadło. Motocykl leciał na przeciwległym pasie (zadał się przy wyprzedzaniu za bardzo) i szedł z nimi na czołówkę. Hamowanie nie pomogło, moto złapało shimmy i gdyby nie manewr znajomego na pobocze nikt by z tego nie wyszedł w całości.
Avatar użytkownika
Krejzi.Mery
Bywalec
 
Posty: 571
Dołączył(a): 9/5/2008, 07:07
Lokalizacja: Poznań

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Hydepark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości




na gr