Zobacz wÄ…tek - Malo mocy... Yamaha yzf 750r
NAS Analytics TAG

Malo mocy... Yamaha yzf 750r

Mechanika tylko powyżej 125cc.
_________

Malo mocy... Yamaha yzf 750r

Postprzez zakenso » 14/4/2009, 20:52

Witam wszystkich.
Niedawno zakupilem Yamahe YZF 750r. Wszystko ladnie pieknie, ale wydaje sie ze nie idzie tak jak powinna i nie wchodzi wystarczajaco dobrze na obroty. Powyrzej 9000 obrotow czasami dusi sie jakby nie dostawala paliwa czy cos, kolega ma 750 srad i jest bez porownania lepszy w przyspieszeniu a przecierz ta sama pojemnosc, co moze byc nie tak. Prosze o jakies sugestie i pomysly. :idea:
zakenso
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 14/4/2009, 18:18
Lokalizacja: birmingham


Postprzez Przemo_rene » 15/4/2009, 08:53

poza tym jak zawolny to zmienić na szybszy ;D (wykasuje jak powisi tu chwilkę ok? :) )
http://www.tinyurl.pl?PlJBVNPo PrzeglÄ…d Twojego moto w P-N!
Avatar użytkownika
Przemo_rene
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2982
Dołączył(a): 11/3/2009, 13:27
Lokalizacja: Poznań / TL1000R


Postprzez Pretorian » 2/7/2009, 19:32

Jestem w posiadaniu tego modelu i mnie mocy na początek wystarcza :D ,powodów dławienia twojej maszyny może być wiele np. po pierwsze i najważniejsze to synchronizacja gaźników,filtry,zawór exup(czyszczenie),świece to na początek ,jak to nie pomoże to do speca sie udaj.Wymieniłem u siebie wydech na carbon przelotowy (jest o 4kg lżejszy od orginału),wkładka filtra k&n,po tych wymianach oczywiście synchronizacja gaź. i nie narzekam wkręca sie pięknie do odcięcia żadnego dławienia.Możesz też wymienić dysze w gaźnikach na dynojet-y.Pozdrawiam!
Yzf 750R '95
Avatar użytkownika
Pretorian
Świeżak
 
Posty: 5
Dołączył(a): 10/9/2007, 22:10
Lokalizacja: Sokołów Podl.



Powrót do Mechanika motocyklowa



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości




na górê