Zobacz wątek - <i>[Aktualności]</i> Cross Country w Winowie
NAS Analytics TAG

[Aktualności] Cross Country w Winowie

Komentarze użytkowników
_________

[Aktualności] Cross Country w Winowie

Postprzez Åšcigacz » 7/4/2009, 13:09

Dyskusja na temat: Cross Country w Winowie
Przeczytaj więcej na ten temat na stronie:
Cross Country w Winowie
Åšcigacz
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16777167
Dołączył(a): 3/5/2006, 19:00


Postprzez Komentatorzy » 7/4/2009, 13:09

Jak zwykle zenada,pomimo sporej frekwencji po raz kolejny czyli jak zwykle organizatorzy czyli grono lesnych dziadkow zawalili wszystko co tylko szlo spartolic.Za wysokie wpisowe ,nie wystarczylo chipow dla wszystkich ,z roku na rok coraz krotsza trasa,no i wreszcie ten wspanialy start jak zawsze w ktorym wszyscy poszli z falstartu na tak waskiej trasie jest to karygodne.Opryskliwe i bezczelne dziadki nie maja o tym pojecia wydaje mi sie ze robia to tylko dla kasy lub stolkow -bo musza .Fajna impreza ktora czeka na nowego madrego organizatora ktory ma o tym pojecie.<br><hr>Marasteam
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 2/1/2010, 15:33

Komentatorzy napisał(a):Jak zwykle zenada,pomimo sporej frekwencji po raz kolejny czyli jak zwykle organizatorzy czyli grono lesnych dziadkow zawalili wszystko co tylko szlo spartolic.Za wysokie wpisowe ,nie wystarczylo chipow dla wszystkich ,z roku na rok coraz krotsza trasa,no i wreszcie ten wspanialy start jak zawsze w ktorym wszyscy poszli z falstartu na tak waskiej trasie jest to karygodne.Opryskliwe i bezczelne dziadki nie maja o tym pojecia wydaje mi sie ze robia to tylko dla kasy lub stolkow -bo musza .Fajna impreza ktora czeka na nowego madrego organizatora ktory ma o tym pojecie.<br><hr>Marasteam<br>
Jestem tego samego zdania te zawody to jeden wielki ŻAL ! A szkoda bo to miejsce ma ogromny potencjał, byłem tam kilka razy i jeździłem po tych trasach...<br><hr>KTM EXC 450F
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35



Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości




na górê