Zobacz wątek - czy ktos kupował z firmy Glotrac Corporation
 
NAS Analytics TAG

czy ktos kupował z firmy Glotrac Corporation

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

czy ktos kupował z firmy Glotrac Corporation

Postprzez leshek » 31/3/2009, 07:31

Witam,
na aukcjach w necie jest spora oferta z firmy Glotrac Corporation. Wszystko byłoby OK ale firma jest z USA :roll: i motocykle wysyła dopiero po wpłacie zaliczki. A więc oględziny tylko na zdjęciach i trzeba wierzyć na słowo sprzedającemu. :evil:
MajÄ… swojÄ… stronÄ™ po Polsku http://www.usachopper.pl/ofirmie.htm
a motorki można oglądać tutaj http://www.najauto.pl/profil/22247/
Czy ktoś z WAS kupował może od nich i może podzielić się doświadczeniami? :?: :?:

pozdro
leshek
leshek
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 31/3/2009, 07:23
Lokalizacja: Wrocław


Re: czy ktos kupował z firmy Glotrac Corporation

Postprzez marconi1980 » 21/3/2010, 23:03

leshek napisał(a):Witam,
na aukcjach w necie jest spora oferta z firmy Glotrac Corporation. Wszystko byłoby OK ale firma jest z USA :roll: i motocykle wysyła dopiero po wpłacie zaliczki. A więc oględziny tylko na zdjęciach i trzeba wierzyć na słowo sprzedającemu. :evil:
MajÄ… swojÄ… stronÄ™ po Polsku http://www.usachopper.pl/ofirmie.htm
a motorki można oglądać tutaj http://www.najauto.pl/profil/22247/
Czy ktoś z WAS kupował może od nich i może podzielić się doświadczeniami? :?: :?:

pozdro
leshek


Witaj,

Mój kumpel kupował przez tą właśnie firmę i jest zadowolony. Podobno na rynku pojawił się pośrednik czy przedstawiciel tej firmy na Polskę www.usa-moto.pl

Pzdr.
marconi1980
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 21/3/2010, 21:53
Lokalizacja: Katowice


Glotrac

Postprzez JarekMoto » 14/12/2010, 17:48

Moj kolega kupil,tragedia.....
gosciu ma motory z aukcji (dowiesz sie dopiero jak zobaczysz papiey)
nie ma mozliwosci wycofania sie jak moto nie pali czy cos z mechanika
0 gwarancji ,jak uszkodza w transporcie to twoj problem
tragedia nie polecam....
JarekMoto
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 14/12/2010, 17:41

Postprzez Route66 » 25/5/2011, 12:34

Osobiście nie polecam ! Współpracowałem z firmą Glotrac do czasu otrzymania dostawy motocykli(pierwszej i ostatniej). Zakupione przeze mnie motocykle miałby być nie uszkodzone , w idealnym stanie , a jednak otrzymałem po szlifach , przewrotkach z kilkoma elementami do wymiany. Oczywiście o zwrocie za uszkodzenia nie było mowy. Zasada sprzedającego p.M..... jest taka : kupiłeś , twój problem i radź sobie sam , czyli klient jednorazowy.
Route66
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 25/5/2011, 12:07

opinia

Postprzez raider212 » 10/4/2012, 15:06

Ja kupilem i jestem zadowolony. Akurat jestem ze srodowiska motocyklistow, kilku chopakow z naszej grupy tez nabylo maszyny z firmy Glotrac. Sluzymy szczegolami dla zainteresowanych.
Wielu oczekuje nowego motocykla w cenie zlomu . Od sprzedawcy mozna dostac szczegolowy opis motocykla, zdjecia. Tego typu wpisy, ze motocykl po slizgu itp, sa po prostu smieszne.
Podaja przeciez numer VIN.
raider212
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 10/4/2012, 14:57

Postprzez kowal_71 » 10/4/2012, 15:51

Heh, wszyscy wyżej po 1 poście mają. Czyżby pracownicy i konkurencja? ;)
Kawasaki ZR-7S
Yamaha FZ6 FAZER
kowal_71
Bywalec
 
Posty: 885
Dołączył(a): 12/4/2010, 13:46
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez motoluka » 10/4/2012, 18:31

To się ośmieszyliście...
Avatar użytkownika
motoluka
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1914
Dołączył(a): 17/5/2011, 18:53
Lokalizacja: Europe

Re: opinia

Postprzez Route66 » 10/4/2012, 19:20

raider212 napisał(a):Ja kupilem i jestem zadowolony. Akurat jestem ze srodowiska motocyklistow, kilku chopakow z naszej grupy tez nabylo maszyny z firmy Glotrac. Sluzymy szczegolami dla zainteresowanych.
Wielu oczekuje nowego motocykla w cenie zlomu . Od sprzedawcy mozna dostac szczegolowy opis motocykla, zdjecia. Tego typu wpisy, ze motocykl po slizgu itp, sa po prostu smieszne.
Podaja przeciez numer VIN.

Witam,
Nie wiedziałem, że prawie po roku czasu od napisania mojego posta , wzbudzę tutaj takie emocje związane z Glotrac. W kwestii wyjaśnienia :
1. również "jestem ze środowiska motocyklistów", jak pisze raider212
2. motocykle sprawdzałem po vin w carfax - zawsze czyste
3. pomimo czystego carfax-u otrzymujesz mocykl po szlifie z uszkodzoną szybą , lightbarem, gmolem, podestem, kufrem, tłumikiem - nie są to uszkodzenia w transporcie. Mam zdjęcia do wglądu oraz opis potwierdzający , sporządzony w Urzędzie Celnym.
4. drugi motocykl również niezgodny z opisem p. M......
5. po zakończeniu współpracy z p. M .... odkryłem , skąd kupuje motocykle. Ogólnie przepłaciłem od 500 - 1000$ na szt za pośrednictwo. Przed zakupem, radzę dobrze poszukajcie, może się okazać że Wasz przyszły motocykl jest tańszy o parę $ w innej firmie.
Nie jestem żadną konkurencją , jestem zwykłym motocyklistą , który myślał , że znalazł sposób na dodatkowy biznes . Kiedy znalazłem w Googlu tego linka , postanowiłem napisać o mojej współpracy z p. M..... . Zresztą , po opisaniu tylu szczegółow p. M..... doskonale wie kim jestem.
Route66
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 25/5/2011, 12:07

Postprzez finowski » 10/4/2012, 19:47

Tak z ciekawości do młodziaka ;) to na e-maila przychodzi info, chyba że nie zauważyłes bo nie zakładaeś tematu .
ZX6R
finowski
Świeżak
 
Posty: 153
Dołączył(a): 8/12/2011, 10:10
Lokalizacja: Jelenia Góra

Postprzez motoluka » 10/4/2012, 20:01

Robicie sobie anty reklamÄ™...
Avatar użytkownika
motoluka
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1914
Dołączył(a): 17/5/2011, 18:53
Lokalizacja: Europe

Postprzez finowski » 10/4/2012, 23:21

To jest jakaś lipa zamknąć temat i tyle.
ZX6R
finowski
Świeżak
 
Posty: 153
Dołączył(a): 8/12/2011, 10:10
Lokalizacja: Jelenia Góra

Postprzez USAchopper » 11/4/2012, 14:42

To moze czas aby wyrazil kilka slow ktos bezposrednio zinteresowany ?
A wiec postaram sie odpowiedziec postom, nie bede polemizowal, ot kilka uwag, przede wszystkim jak wszyscy wiedza, internet w Polsce jest zawsze zaladowany negatywnymi komentarzami, gdyby poruszyc temat mrowek, znajdzie sie osoba wyrzucajaca swoje frustacje na forum i obrzucajaca blotem innych.
A wiec odpowiedz do postu ze motocykle sa z aukcji. Otoz motocykle sa u nas z kilku zrodel, klientow wymieniajacych czy zamieniajacych motocykle, aukcji bankowych na ktorych sa oferowane pojazdy polizingowe , sa to aukcje tylko dla dealerow. Oraz aukcje dealerowskie.
Aukcje sa po to abysmy jako dealerzy mieli zorganizowany w jednym czasie i miejscu sposob na zakupy i sprzedaz swoich motocykli. Czy taka forma jest zla ? Czy to dyskfalifikuje jakosc motocykli ?

A teraz odpoiadam panu, ktory zaczal wspolprace z nami, otoz kupil pan 2 motocykle w ktorych zmniejszylismy dla pana cene z detalicznej na hurtowa z uwagi na wspolprace. Twierdzi pan , ze motocykle byly po " szlifie" gdyz jeden mial porysowany lakierowany kufer a drugi porysowany od dolu tlumik. Zdaje sobie sprawe, ze nie kazdy musi znac sie na motocyklach, dla malej praktyki, prosze swoj motocykl ( byly to Yamahy 1700 ) a wiec ciezkie, rozpedzic i polozyc w slizg.
Bedzie pan mogl zobaczyc roznice w soim motocyklu jak wyglada cizeki motocykl po slizgu.
Na motocykle dajemy pisemna gwarancje bezwypadkowosci, a zreszta wszyscy klienci wplacaja jedynie symboliczne zaliczki , platnosci dokonujac przy odbiorze i po obejrzeniu motocykla. Pan kupowal uzywane motocykle i TANIJ o okolo 2000 $. Jezeli twierdzi pan , ze mozna kupic taniej , nie przecze, mozna sobie samemu poszukac roznych ofert, przeciez nie zmuszamy do zakupu u nas.
Rozumie, ze chcial pan idealne motocykle, ale jak ktos wspomnial z komentujacych , nowe sa drozsze o uzywanych.

Co do cen, jak mozna zobaczyc w naszych ofertach dwa takie same motocykle moga kosztowac zupelnie ronie, wynika to ze stopnia zuzycia czy stanu kosmetycznego, oczekiwania, ze motocykl bedzie tak samo kosztowal przy roznicy wyposazenia tez sie pojawiaja.
Uwagi od komentatora, ze sprzedajemy ulepy sa nieco chamskie. Nie sprzedajemy motocykli ze zlomowisk, jezeli zdarza sie uszkodzony ma informacje o takim stanie. Podajemy numer VIN i przesylamy zdjecia w wysokiej rozdzielczosci.
No coz, sprzedalismy do Europy duzo motocykli w naszej dotychczasowej dzialalnosci, oczywiscie czasami zdarzaja sie sytuacje w ktorej klient jestniezadowolony, to jest przecie zycie i nie ma mozliwosci , ze zawsze i wszystko sie uda. Co do transportu motocykli, staramy sie pakowac najlepiej jak mozna, przy wysylce drogich motocykli dodatkowo budujemy skrzynie i oferujemy za doplata mozliwosc ubezpieczenia na transport. Jak dotychczas nikt nie zgodzil sie na ubezpieczenie. Nie odpowiadamy za transport jak i za akumulatory w motocyklach na czas transportu. A wiec jezeli raz na 100 motocykli urwany czy uszkosdzony jest kierunkowskaz, i wylewanie na nas pomyj z tego tytulu przyniesie komus ulge, trudno.
Przepraszam ale nie bede dyskutowal na forum z kazdym wpisem.
Pozdrawiam
\Cezary Mazur
Glotrac C.
USAchopper
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 11/4/2012, 14:14

Postprzez JarekMoto » 17/5/2012, 05:04

Sprawdzilem na google ten Glotrac to jakas sciema zaden diler
Adres to dom prywatny
Cos tu smierdzi
JarekMoto
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 14/12/2010, 17:41

Postprzez JarekMoto » 17/5/2012, 06:05

Mam pytanie do Route66 w kwestii carfax
Z tego co wiem carfax obejmuje samochody a nie motocykle
Jak chodzi o wypadki itp.
Sam pan sprawdzal na carfax czy Glotrac Panu "wydrukowal".... :?:
JarekMoto
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 14/12/2010, 17:41

Postprzez Jacek A » 22/9/2013, 16:05

Witam serdecznie
Dwa lata temu kupiłem Harleya Sportstera
Z USA z firmy GLOTRAC Pana M ..
Wpłaciłem zaliczkę można powiedzieć
W ciemno !! Motor dotarł zgodny z opisem
Nawet byłem miłe zaskoczony stanem motoru,
Oczywiście bardzo dobrze zabezpieczony i zgodnie z
Podanym czasem oczekiwania .
Uważam ze Pan M...r podchodzi poważnie
Do każdego "klienta"
Nie jak większość Polaków którzy po wyjeździe
Z tego Państwa patrzą tylko jak szybko zarobić
Kosztem drugiego .
Pewnie następnego HD tez kupie z tej
Firmy .
Pozdrawiam wszystkich
Jacek A
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 22/9/2013, 15:35

Postprzez muerter » 2/10/2014, 20:27

Witam. Przestrzegam przed zakupem jakiegokolwiek motocykla od firmy glotrac choppers.
Latem tego roku Zainteresowany byłem zakupem motocykla suzuki boulevard. I na otomoto znalazłem takowy...
Zadałem pytanie emailem i po chwili zadzwonił sympatyczny pan Cezary zachwalając sprzęt. Poinformował mnie o tym,że wpłacę zaliczkę 1000$ i wyśle motocykl do Polski a ja w częstochowie zapłacę resztę kasy, cło itp i odbiorę sprzęt. Zaufałem i posłałem zaliczkę nieuczciwemu panu. W ogłoszeniu napisane było, że motocykl ma przebieg 20000km. Podczas rozmowy telefonicznej zapewniano mnie, że moto jest idealne, bezwypadkowe. na zdjęciach owszem tak wyglądał.
Ale do rzeczy...
Po 6 tygodniach dzwoni do mnie pani z Urzędu w Częstochowie informacją że motocykl jest do odebrania lecz niestety zablokowane jego wydanie i żebym się dogadał z panem Cezarym. Zadzwoniłem więc... Pan Cezary powiedział, ze musze wpłacic mu resztę pieniędzy dopiero od odblokuje wydanie motocykla. TRUDNO! Wpłaciłem facetowi całą kasę i pojechałem do Częstochowy. Gdy rozpakowałem motocykl w Urzędzie Celnym okazało się, że miał doszczętnie łyse opony, szrot akumulator od innego motocykla. a jego przebieg to 20000 ale mil! Boczna kapa chromowana była zdarta, oraz połamany przedni błotnik. Chcę odebrać motocykl, a ten beszczelny szajsojad zastrzegł w Urzędzie celnym, ze muszę mu jeszcze dodać dopłatę 235zł za prowizje bankową. I musiałem zapłacić. Motocykl wyniósł mnie tyle co u nas porządny sprzęt igła o 2 lata młodszy. do tego wszystkiego trzeba dodać, nową kapę chrom, klejenie i malowanie błotnika, nowy akumulator, i nowe opony. Przepłaciłem strasznie. Teraz jak oglądam na allegro, otomoto jakie sprzęty można kupić u nas za te pięniądze to najchętniej teleportowałbym się do USA i gościa wyprostował. Tyle w temacie.

NIE POLECAM. Człowiek uczy się na błędach
muerter
Świeżak
 
Posty: 8
Dołączył(a): 20/9/2008, 01:17

Postprzez muerter » 2/10/2014, 20:30

I te jego ściemy na temat złych opinii na necie o tej firmie: "To konkurencja".
W stanach pewnie pies z kulawÄ… nogÄ… nie podejdzie pod tÄ… firmÄ™ to rodakom z Polski wciska sciemÄ™.
muerter
Świeżak
 
Posty: 8
Dołączył(a): 20/9/2008, 01:17

Postprzez Jacek A » 2/10/2014, 21:40

Witam
To ja mam szczęście 😃, ha kupiÅ‚em w tym roku od Pana Mazura HD Dyne i wszystko zaÅ‚atwione na czas zgodnie z opisem
Motor dotarł do Częstochowy dobrze zabezpieczony
Pozdrawiam :))
POLECAM
Jacek A
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 22/9/2013, 15:35

Postprzez leff » 2/10/2014, 21:45

poprzedni post rok temu i raptem sie aktywujesz? autoreklama jest karana na tym forum
Twoj podpis jest za dlugi
Avatar użytkownika
leff
ZlyCzlowiek
 
Posty: 4443
Dołączył(a): 30/9/2008, 09:22
Lokalizacja: sercem WX

glotrac corporatrion UWAGA WARNING ACHTUNG ATENTION!!!

Postprzez ralfringer » 30/6/2016, 07:48

Nikt tak nie oszuka jak Polak Polaka. Padłem ofiarą tego OSZUSTA, i ostrzegam wszystkich zamierzających z nim robić interesy. Przejedziecie się na tym jak po lodzie.
Cezary Mazur to oszust, który sprzedaje wybrakowany i zdezelowane motocykle po ,,atrakcyjnych: cenach, które po opłaceniu cła i napraw motocykli okazują się krociami.
Oszust działa podając się za wieloletniego kontrahenta pana Dariusza z Konina bądź Agencji Celne z Częstochowy. Oczywiście zarówno Pan Darek jak i Agencja wystawiają mu zawsze Laurkę. Później klient się łapie i wpada w pułapkę problemów z cłem naprawami itd. Oczywiście Glotrac umywa ręce i mówi ,,widziały gały co brały". Tylko czy można zajrzeć przed zakupem do silnika jeżeli brakuje w nim połowy elementów??? Ostrzegam , naprawy i części idą w grube tysiące złotych. Wystawia zaniżone faktury, od których UC naliczać ma cło. Nie dajcie się zwieźć UC liczy cło od wartości rynkowej i nie interesuje ich czy motocykl jest cały czy ma brak akumulatora czy rozrusznika!!! Tylko czy można zajrzeć przed zakupem do silnika jeżeli brakuje w nim połowy elementów??? Ostrzegam , naprawy i części idą w grube tysiące złotych.
ralfringer
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 30/6/2016, 07:31
Lokalizacja: kraków

Następna strona


Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości




na górê