Zobacz wątek - Pytanie o enduro
NAS Analytics TAG

Pytanie o enduro

Enduro, Cross
_________

Pytanie o enduro

Postprzez KrudiMX » 28/3/2009, 20:10

Witam jestem nowy na tym forum.
Chciałbym się dowiedzieć się co nieco o Kawasaki KLX 250,czy to moto to coś więcej niż soft enduro a mniej niż hard?? Co za tym idzie jak wygląda sprawa remontów, czy taki tłok przy jeździe max 5-8h w tygodniu, po polnych drogach lekkich błotach i jakiś tam górkach wytrzyma minimum sezon??Moto nie będzie jeździło po ulicach.Czy takim KLXem mógłbym się pobawić np. raz do roku na zawodach cross country, nie odstając od ludzi na WR125/EXC125/EXC-f 250 itp??
KrudiMX
Świeżak
 
Posty: 24
Dołączył(a): 28/3/2009, 19:59
Lokalizacja: Łódź


Postprzez piciasek » 28/3/2009, 21:47

Jest to 4T więc remonty robi się rzadko jeśli dbasz o olej i filtr. Jest to nawet coś więcej niż soft ponieważ jest to bardziej hardcorowa wersja KLR'a, tłok wytrzyma więcej niż sezon, no chyba że naprawde będziesz ostro jeździł, KLX kolegi przez 2 sezon nawet nie wjechał na asfalt a po terenie ładnie go testował i wytrzymał, przed remontem miał przejechane 38tyś km. Moto napewno nie będzie odstawać, zauważ że 4 miejsce na cross country w wilnowie była dr 125 ;P
Avatar użytkownika
piciasek
Świeżak
 
Posty: 255
Dołączył(a): 11/5/2008, 17:23


Postprzez KrudiMX » 28/3/2009, 21:56

Aha no to fajnie bo właśnie chce się przesiąść z KMXa no i myślałem nad DR 350 i KLXem no ale nawet jak chciałbym polatać na te zawody to na DRce musiałbym już latać ze starszymi a chciałbym się sprawdzić z rówieśnikami. Poza tym chcę teraz moto z ups'em bo to najbardziej boli mnie w KMXie ta zawiecha z przodu może wie ktoś jaki olej wlać żeby je trochę utwardzić??
Moje ostatnie pytanie czy ktoś ma KLX 250 z ~95r.?? Jak sprawuje się tam przednie zawieszenie i czy ewentualnie można do takiego starszego KLXa dokupić zawieche USD na przód??Czy to raczej zbyt kosztowna sprawa, albo nie da się kupić.
KrudiMX
Świeżak
 
Posty: 24
Dołączył(a): 28/3/2009, 19:59
Lokalizacja: Łódź

Postprzez KrudiMX » 29/3/2009, 13:02

Odświeżam.
KrudiMX
Świeżak
 
Posty: 24
Dołączył(a): 28/3/2009, 19:59
Lokalizacja: Łódź



Powrót do Offroad



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości




na gr