Zobacz wątek - Do wszystkich motocyklowych "patriotów" - POMOCY
NAS Analytics TAG

Do wszystkich motocyklowych "patriotów" - POMOCY

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Do wszystkich motocyklowych "patriotów" - POMOCY

Postprzez Alonzo » 10/11/2006, 01:00

Panie i Panowie,

mamy po raz pierwszy w Polsce imprezę motocyklową na światowym poziomie:

http://www.scigacz.pl/fmx2006

Jak to zwykle w Polsce bywa, impreza może się nie udać ze względu na to, że dotychczasowa jej promocja była do dupy. Ceny biletów są na poziomie, odpowiadającym poziomowi imprezy, czyli moim zdaniem wysokim. 70 zł to dla wielu z nas kwota spora. Jednak:

- po pierwsze: tę imprezę trzeba koniecznie zobaczyć - Mistrzostwa Świata FMX w Polsce z Matem Rebeaud - ubiegłorocznym Mistrzem Świata na czele.

- po drugie: są w naszym kraju ludzie, których stać na zapłacenie 70 zł za wejście na tę imprezę.

Dlatego zwracam się do Was wszystkich z ogromną prośbą - roześlijcie do swoich znajomych link do strony:

http://www.scigacz.pl/fmx2006

Czy przyjdą, czy nie, to już ich sprawa. Ale jeżeli taka impreza takiej rangi ma się w Polsce nie udać z powodu braku zainteresowania, to niech nie stanie się to dlatego, że ludzie zwyczajnie o tej imprezie nie wiedzieli.

Rozmawiałem z organizatorem i na 99% dostaniemy dla Was darmowe bilety. Rozdamy je w jakimś konkursie, abyście mogli zobaczyć to na własne oczy nawet, jeżeli nie stać Was na wywalanie 70 zł na bilet. Ale bardzo Was proszę - niech ta impreza nie zostanie "niezauważona" wśród nas motocyklistów dlatego, że wśród organizatorów ktoś zawalił sprawę nagłośnienia tej imprezy i jej promocji.

Ja sam dowiedziałem się o niej parę dni temu i byłem w szoku, że coś takiego odbywa się w Polsce.

Pozdrawiam
Tomek vel Alonzo
Avatar użytkownika
Alonzo
Administrator
 
Posty: 290
Dołączył(a): 29/8/2005, 21:43
Lokalizacja: Warszawa


Postprzez polsky » 10/11/2006, 01:31

Spoko,ja juz dalem znac moim ludziom :)
Szkoda,ze sam tego nie zobacze :(
Polsky:niższy gatunek ludzki,rodzaj zwierzęcia,które należy opanować,ujarzmić,tresować,które trzeba umieć trzymać.Poświęcac się temu całe życie,całą inteligencję uczucia,całą przemyślność instynktu.Stwarza nową dyscyplinę psychologiczną, pełną wskazań,norm i paragrafów.
polsky
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 582
Dołączył(a): 14/10/2006, 18:08


Postprzez Alonzo » 10/11/2006, 01:48

Zobaczysz. Zapomniałem dodać, że Ścigacz.pl jedzie ekipą 5 osób (kamery, aparaty fotograficzne) i zrobimy taką relację, że wszystko wypadniej w tej relacji jeszcze lepiej niż na żywo.

Pozdrawiam
Tomek
Avatar użytkownika
Alonzo
Administrator
 
Posty: 290
Dołączył(a): 29/8/2005, 21:43
Lokalizacja: Warszawa

Re: Do wszystkich motocyklowych "patriotów" - POMO

Postprzez Wombat » 10/11/2006, 02:10

Alonzo napisał(a):- po pierwsze: tę imprezę trzeba koniecznie zobaczyć - Mistrzostwa Świata FMX w Polsce z Matem Rebeaud - ubiegłorocznym Mistrzem Świata na czele.

- po drugie: są w naszym kraju ludzie, których stać na zapłacenie 70 zł za wejście na tę imprezę.

- dlaczego koniecznie? niektorych zwyczajnie to nie kreci... i patryiotyzm ma z tym niewiele wspolnego
- to ze kogos stac tez nie znaczy ze ma placic....
- ja bym nie chcial zeby mi ktos spam ladowal na skrzynke

a teraz prosze; niech poleca kamienie w moim kierunku:D
Take this life I'm right here, stay a while and breath me in....... ZRXs
Avatar użytkownika
Wombat
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 951
Dołączył(a): 24/9/2006, 22:18
Lokalizacja: Lublin

Postprzez Magik » 10/11/2006, 07:25

Eh, zaraz kamienie... ;-) Butem go, butem :P hehehe


Teraz poważnie, Ja miałem jechać, lecz niestety dosięgnęła mnie ręka sprawiedliwości, Graba prawa ;) Dostałem pokaźny mandat wysokości 350zł.... heh i jestem spłukany, wiec nie jadę. Poczekam na relację ścigacza.

A co, w telewizji zawsze lepiej wszystko widać ;-)


Pozdrawiam.
Magik
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 678
Dołączył(a): 30/9/2006, 12:38
Lokalizacja: Chocianów

Postprzez dormarcia » 10/11/2006, 11:41

Temat już żyje jakiś czas na tym forum w "Imprezki...spotkania..."

sama go trochę pominęłam...mimo że w Katowicach bywam conajmniej dwa razy w miesiącu...jakoś tak...
a może rzeczywiście jest mało nagłośniony?
Może raz słyszałan w TV przy okazji wywiadu z Ogłazą...ale to chyba za mało...

ale do konkretów:

ja też rozesłałam linka do moich znajomych, mailem, gg, tlenem, skype-em,
i zgodzÄ™ siÄ™ z Wobatem:
- większość potraktuje jako spam (trzeba wyjaśnić nawet znajomym, że to nie wirus... no i jeśli ktoś wogóle moto się nie interesuje to tym też się nie zainteresuje),
- jak ktoÅ› CiÄ™ nie ma w swoich kontaktach np. na gg to linka nie dostanie
- można wrzucić na inne fora motocyklowe lub stronki znajomych motocyklistów (i tak zrobię na forach, na które jeszcze zaglądam) - ale...

to nie kwestia patriotyzmu...
tylko kiepskiego marketingu..

pozdr.

ps.
ale z tego co widzę to nie będzie tak źle
Alonzo, spójrz na inne fora...wybierają się ludziki, wybierają..
:wink:
i bileciki siÄ™ sprzedajÄ… ...
Avatar użytkownika
dormarcia
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 869
Dołączył(a): 11/9/2006, 18:53
Lokalizacja: już Dolny Śląsk/ Wawa-b.rzadko

Postprzez Mrwito » 10/11/2006, 17:40

Ja mam rodzinke w KAtowicach i tak sie składa ze mieszkają 15 min drogi do spotka :):) wieć JAZDAAAAAAA !!!!!!!!! :D
PoZdRo.
Avatar użytkownika
Mrwito
Świeżak
 
Posty: 88
Dołączył(a): 6/8/2006, 11:22
Lokalizacja: okolice Nowego SÄ…cza

Postprzez Wombat » 10/11/2006, 22:48

spox. ciesze sie ze prawidlowo odczytaliscie moje intencje... sam bym pojechal lecz ciagle mnie w kraju nie ma... blech....
Take this life I'm right here, stay a while and breath me in....... ZRXs
Avatar użytkownika
Wombat
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 951
Dołączył(a): 24/9/2006, 22:18
Lokalizacja: Lublin

Postprzez Manhatan » 11/11/2006, 09:21

Ja też jadę (wiem, że to już pisałem kilka razy, ale tak dla przypomnienia :P ) Jakby co to będe miał czarną smycz z moim nickiem i napisem www.ścigacz.pl :wink: Także proszę podchodzić i się witać :twisted:

Pozdro i mam nadzieję, że kogoś spotkam :)

P.S na ile przed należy być na miejscu?
"Hope is when we feel the pain that makes us try again"
Avatar użytkownika
Manhatan
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2173
Dołączył(a): 29/5/2006, 12:56
Lokalizacja: Death ZONE

Postprzez Manhatan » 11/11/2006, 10:14

hehehe, a jak niebęde skakał to nikt do mnie niepodejdzie? :P

Niestety (albo i stety) jako widz

Podajcie swoje miejsca siedzÄ…ce jak chcecie:

SEKTOR: S
RZÄ„D: 3
MIEJSCE: 1

Pozdro
"Hope is when we feel the pain that makes us try again"
Avatar użytkownika
Manhatan
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2173
Dołączył(a): 29/5/2006, 12:56
Lokalizacja: Death ZONE

Postprzez Bartman » 12/11/2006, 14:37

jak mozna zakupic bilet na ta impreze??? tylko na drodze internetowej, czy w klasyczny sposob tez sie da??? czy w Krakowie ktoś sprzedaje bilety na tą noc, bo w empiku nic nie słyszeli????
Manhatan - mam nadzieje ze Cie znajdÄ™:)


juz cos znlazlem.......hehe sam sobie odpowiedzialem
Bartman
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 228
Dołączył(a): 30/8/2006, 21:48
Lokalizacja: Krosno

Postprzez Alonzo » 13/11/2006, 00:41

dormarcia napisał(a):to nie kwestia patriotyzmu...
tylko kiepskiego marketingu..


Dziękuję za wyrozumiałość. Osobiście zaspamowałem wszystkich swoich znajomych - i to nie tylko tych bliższych, ale i dalszych. Mam nadzieję, że się nie poobrażają za to na mnie.

Cieszę się, że tak wiele osób obdarzyło organizatorów kredytem zaufania. Mam nadzieję, że organizatorzy to uszanują, docenią i podziałają tak, aby co roku w Polsce odbywała się chociaż jedna runda MŚ FMX. Jako redakcja często jeździmy za granicę na imprezy motocyklowe. W tym roku częściej byliśmy chyba za granicą, niż w Polsce. I jest mi naprawdę przykro, że nawet w takich krajach, jak Litwa czy Czechy istnieje możliwość obejrzenia widowisk motocyklowych, o których możemy pomażyć w - wydawało by się - bardziej licznej i silnej gospodarczo Polsce.

Może FMX zmieni to i na Mistrzostwa Świata FMX obcokrajowcy będą przyjeżdżali do nas tak, jak my teraz musimy jeździć na MotoGP, imprezy stunterskie czy też Kubicę?

A marketing ... no comments...

Pozdrawiam
Tomek
Avatar użytkownika
Alonzo
Administrator
 
Posty: 290
Dołączył(a): 29/8/2005, 21:43
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez dormarcia » 13/11/2006, 00:49

hej,
moi znajomi mnie zlinczowali strasznie...
no cóż, bywa...
ja sama też się zdecydowałam, jadę...i udało mi się namówić znajomych na wspólny wypad :D

ale wiecie jaki jest największy absurd całej tej akcji?
Mam kuzyna w Katowicach (kiedyś latał też i na ścigaczu) i bardzo jest zainteresowany wszelakimi motorowymi sportami i dopiero ode mnie dowiedział się o imprezie w Spodku...katastrofa...twierdzi, że w Katowicach wogóle nie jest naglośnione to wydarzenie
do zobaczenia w Spodku

pozdr
d
Avatar użytkownika
dormarcia
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 869
Dołączył(a): 11/9/2006, 18:53
Lokalizacja: już Dolny Śląsk/ Wawa-b.rzadko

Postprzez Thrillco » 13/11/2006, 13:02

ja rozpuszczam info jak sie da...niestety sam nie pojade...qrde!!!!
brak opisu...
Avatar użytkownika
Thrillco
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2598
Dołączył(a): 22/2/2006, 20:57
Lokalizacja: Białystok

Postprzez Alonzo » 16/11/2006, 18:57

http://filmy.scigacz.pl/fmx_katowice_trening (otwórz link). Pierwsi zawodnicy przyjechali już do Polski. Trenują pilnie pod Klewkami. Dzięki tajnemu agentowi i ukrytej kamerze udało się nam zarejestrować ich trening. Zapowiadają się nie lada emocje.
Avatar użytkownika
Alonzo
Administrator
 
Posty: 290
Dołączył(a): 29/8/2005, 21:43
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Mrwito » 22/11/2006, 18:25

Czy ta impreza odbedzie sie czy nie ze względu na ostatnie wydarzenia w Rudzie Śląskiej bo nie wiem czy jechać bo mam kawałek dorgi do Katowic?????
PoZdRo.
Avatar użytkownika
Mrwito
Świeżak
 
Posty: 88
Dołączył(a): 6/8/2006, 11:22
Lokalizacja: okolice Nowego SÄ…cza



Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 37 gości




na górê