Zobacz wÄ…tek - Stosunki sponsorowane - kup sobie swoja suczke
 
NAS Analytics TAG

Stosunki sponsorowane - kup sobie swoja suczke

O wszystkim
_________

Postprzez simonw » 27/3/2009, 15:54

Pewnym byc nie mozna, trzeba zalozyc najgorsze i milo sie rozczarowac ze jednak nie jest sponsorowana suczkÄ….
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław


Postprzez Kula07 » 27/3/2009, 16:07

Simon kto mając dziewczynę, dobrą koleżankę,przyjaciółkę zakłada że ona się puszcza?
XR 400R | | Kula daje fula :D | | https://www.youtube.com/watch?v=2Cq4e3WiCr0
Avatar użytkownika
Kula07
Stały bywalec
 
Posty: 1006
Dołączył(a): 29/10/2008, 07:43
Lokalizacja: Sadłuki


Postprzez CalibraHunter » 27/3/2009, 16:14

Rzygac mi sie chce, jak slysze coraz to nowsze doniesienia o znajomych osobach, ktore okazuja sie byc zwyklymi sprzedajnymi sukami - kto da wiecej, ten bedzie mial jej dupsko na dluzej... I nie musi byc to "bezposrednia" gotowka oczywiscie. Nie brak takich wszedzie, zwlaszcza wsrod posiadaczy motocykla/grubej fury/starego rzecha, ale z celownikiem na masce. Jedne ujawniaja sie szybciej i bardziej oficjalnie, wysylajac po miesiacu wybranym osobom oferty i zdjecia, inne pod maska pseudointeligencji skrupulatnie analizuja zasobnosc portfela znajomych i probuja kazdego po kolei... Kurestwo XXI wieku. Bardzo pomyslowe. Wspolczuje kazdej, ktora sie do mnie zblizy na mniej niz 20m.

EDIT: Buaaaahahahaha a wiecie, co smieszy mnie najbardziej? Frajerzy, ktorzy przygarniaja takie laski nie zdajac sobie sprawy (lub nie chcac sobie zdawac) z prawdziwego powodu, dla ktorego dana sucz jest wlasnie z nim... hahahahah parodia
Never let your FEAR decide your FUTURE.
Avatar użytkownika
CalibraHunter
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1916
Dołączył(a): 5/2/2007, 18:28
Lokalizacja: DWL

Postprzez Dominik_YZF » 27/3/2009, 17:39

simonw napisał(a):Pewnym byc nie mozna, trzeba zalozyc najgorsze i milo sie rozczarowac ze jednak nie jest sponsorowana suczką.


Dookładnie. Juz raz sie naciąłem na ku(r)ewke, myślalem, ze ona taka wspaniała, a to zwykłe pizdzisko co sie puszczało tu i tam.. Teraz jestem przezorny i zakładam najgorsze :lol:

Ps.
Kula ile Ty masz lat ? Piszesz jakbyś był w gimnazjum i zycia nie znał ..
Avatar użytkownika
Dominik_YZF
Bywalec
 
Posty: 664
Dołączył(a): 8/12/2007, 19:58
Lokalizacja: 3City

Postprzez simonw » 27/3/2009, 20:54

Kula07 napisał(a):Simon kto mając dziewczynę, dobrą koleżankę,przyjaciółkę zakłada że ona się puszcza?


Mozesz zyc w swiecie marzen i iluzji. A kto spotykajac fajna kolezanke, przyjaciolke, prosi ja o badanie krwi zanim sie z nia przespi ? Przeciez nie mozna zakladac ze jest chora, poza tym to porzadna kobieta i na pewno nie, niemozliwe. Ten problem jej nie moze dotyczyc.

To nie zaufanie, to glupota.
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez maruder07 » 27/3/2009, 21:13

Ch³opaki a szczególnie ty simonw macie jaki¶ patent by taka kur** da³o siê nawróciæ na prosta drogê? jak waszym zdaniem jest to wykonalne czy nie czy my mo¿emy jako¶ temu zapobiec czym siê kierowaæ najlepiej jak taka pannê nawróciæ???
maruder07
Świeżak
 
Posty: 158
Dołączył(a): 18/8/2008, 16:12
Lokalizacja: Michałowo

Postprzez LukasBST » 27/3/2009, 21:15

Ta chyba jej zalozyc wrzutnik monet na cip$e....
Sracz 600
Avatar użytkownika
LukasBST
Świeżak
 
Posty: 343
Dołączył(a): 8/4/2007, 10:04

Postprzez mahomet84 » 27/3/2009, 21:26

Kula07 napisał(a):
simonw napisał(a):Kula07 - twoj tok rozumowania jest naiwny, bardzo naiwny i skrzacy sie marzeniami. Uzywasz enigmantycznych pojec ktore nic nie znacza jak milosc, zaufanie,zdrada. Tym slowom _sami_nadajemy sens. Nie ma uniwersalnego okreslenia czym jest zdrada, czym zaufanie a tym bardziej jak zdefiniowac milosc. Kazdy tworzy na swoje potrzeby odpowiednia forme dla tych znaczen.
.


dokładnie tym słowom sami nadajemy sens i do puki sami sobie nie zaczniemy wkręcać że nasza dziewczyna nas zdradza i nie możemy jej ufać to tak nie będzie. po co na samym początku związku wkręcać sobie że i tak nas zdradzi? to by nie maiło sensu... może jestem naiwny ale wierze w miłość i w zaufanie. bo gdybyśmy nigdy nikomu nie ufali to nawet byśmy z domu nie wychodzili bo byśmy sie bali.

Ja jakoÅ› nikomu nie ufam,z domu wychodzÄ™ i jakoÅ› niczego ani nikogo siÄ™ nie bojÄ™ :wink:

maruder07 napisał(a):Chłopaki a szczególnie ty simonw macie jakiś patent by taka kur** dało się nawrócić na prosta drogę? jak waszym zdaniem jest to wykonalne czy nie czy my możemy jakoś temu zapobiec czym się kierować najlepiej jak taka pannę nawrócić???

Na moje tacy ludzie się nie zmieniają...Możesz wjechać takiemu komuś na ambicję jakąś gadką itp. ale to i tak nic nie pomoże,dalej będzie robić to co lubi,bo one to po prostu lubią...lubią się ru***...
Avatar użytkownika
mahomet84
Świeżak
 
Posty: 377
Dołączył(a): 15/6/2008, 15:12

Postprzez simonw » 27/3/2009, 21:54

Zmienianie to jak walka z wiatrakami. Jak dorosnie moze sie zmieni, a moze nie. Popatrz ze to mega wygodne jest, jedziesz z za przeproszeniem jakies wiochy do miasta na studia. Tutaj masz cieple mieszkanko, zadbanego faceta, kase na studia i imprezki na imprezkach tez jak sie zakrecisz masz wszystko za free, wiec w sumie po co zmieniac taki raj na szara proze zycia.
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez maruder07 » 27/3/2009, 23:17

Tak z sk±d ja to znam simonw, nawet mia³em siê okazjê spotkaæ s tym. Swego czasu dobre 3lata temu biega³em za taka jedn± mimo protestów moich przyjació³ my¶la³em ze uda mi siê j± ja nawróciæ ale siê myli³em i to bardzo! D³uga niezbyt ciekawa historia z mego ¿ycia ale nie wiem nie warto jej tu nawet chyba opisywaæ, chyba ze chcecie to mo¿e i opisze jak próbowa³em Qurwe z wioski nawróciæ na prost± i zrobiæ z niej kobietê. Ale nie uda³o mi siê.
maruder07
Świeżak
 
Posty: 158
Dołączył(a): 18/8/2008, 16:12
Lokalizacja: Michałowo

Postprzez Dominik_YZF » 27/3/2009, 23:32

Po co sie bawic w nawracanie. Nie jestes matką Teresą. Zacisnij zęby i olej panne..
Avatar użytkownika
Dominik_YZF
Bywalec
 
Posty: 664
Dołączył(a): 8/12/2007, 19:58
Lokalizacja: 3City

Postprzez maruder07 » 27/3/2009, 23:47

Minê³o 2 lata jak ona mnie ola³a pomimo moich starañ silnych by tak siê nie sta³o. Teraz to ju¿ historia od 8miesiecy jestem najszczê¶liwszym facetem na ¶wiecie i nic tego nie zmieni. Mam swój idea³ kogo¶ komu wierzê i ufam. A tamta K. naci±ga nastêpnych w stolicy i mota kolejnych, zal mi ch³opaków.
maruder07
Świeżak
 
Posty: 158
Dołączył(a): 18/8/2008, 16:12
Lokalizacja: Michałowo

Postprzez Nefretete » 28/3/2009, 00:04

Nie warto "nawracać". Ggówno jak ruszysz zaczyna śmierdzieć, w tym przypadku będzie podobnie. Jak zwrócisz uwagę, że postępuje nie ten teges, że jest zwykła dziwką, która doskonale wiedziała co robi i z premedytacją dążyła do celu, to zapewne usłyszysz, że ona to biedny żuczek i nie ogarniała tego wszystkiego, straciła kontrolę- w sumie ona nic złego nie robiła... ;]
www.wiktor.lukasiewicz.net.pl/ | Życie nie powinno być podróżą do grobu(...)Jest raczej ślizganiem się z boku na bok z czekoladą w jednej dłoni, winem w drugiej, ciałem gruntownie wyeksponowanym, totalnie wyczerpanym i z krzykiem:Cholera, ale jazda!=)
Avatar użytkownika
Nefretete
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 188
Dołączył(a): 31/12/2006, 00:35
Lokalizacja: Warszawa- Wlkp.

Postprzez CalibraHunter » 28/3/2009, 08:03

Oj, Szpicus sie obruszyl :D Sorry, ale osobiscie nie lubie meroli - mimo tego, ze moi starzy posiadaja dosc ciekawie wyposazony model, ktorym z powodzeniem mozna sie lansowac na osiedlu :lol: A o celowniku mowiac - to jest przenosnia majaca na celu uswiadomienie Ci, ze sa typiary dla ktorych samochod moze miec dziury w podlodze, brak ladowania i 25 lat, byleby byl ZNACZEK. Hahahahahah nieco hiperbolizuje of course, ale spotkalam sie z paroma podobnymi przypadkami.

Maruder - jak to sie mowi "Chlopa ze wsi wygonisz, ale wsi z chlopa - nigdy." Jak zes sie ch***m urodzil, to kanarkiem nie umrzesz :lol:
Never let your FEAR decide your FUTURE.
Avatar użytkownika
CalibraHunter
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1916
Dołączył(a): 5/2/2007, 18:28
Lokalizacja: DWL

Postprzez Kula07 » 28/3/2009, 13:04

nie mówię, że nie ma kobiet które dają za kasę, bo sam jedną znam. ale nie można wrzucać wszystkiego do jednego worka. to, że jedna, druga czy setna dają za kasę nie znaczy, że wszystkie tak robią...
XR 400R | | Kula daje fula :D | | https://www.youtube.com/watch?v=2Cq4e3WiCr0
Avatar użytkownika
Kula07
Stały bywalec
 
Posty: 1006
Dołączył(a): 29/10/2008, 07:43
Lokalizacja: Sadłuki

Postprzez mar111cin » 28/3/2009, 20:57

tylko 3 diamenty ; )
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)

Postprzez Pisiu » 28/3/2009, 23:56

Kula07 napisał(a): to, że jedna, druga czy setna dają za kasę nie znaczy, że wszystkie tak robią...


Wszystkie nie,tylko co druga :lol:

PS a ten mietek co Szpicer pokazał kozak,podobają mi sie wchooy :D Ogólnie miałem już coś podobnego (tzn stary miał) ale sie sprzedał sie;|
Pisiu
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 993
Dołączył(a): 1/8/2006, 22:00
Lokalizacja: Czarnobyl

Postprzez Terror » 30/3/2009, 16:53

Nefretete napisał(a):Nie warto "nawracać". Ggówno jak ruszysz zaczyna śmierdzieć, w tym przypadku będzie podobnie. Jak zwrócisz uwagę, że postępuje nie ten teges, że jest zwykła dziwką, która doskonale wiedziała co robi i z premedytacją dążyła do celu, to zapewne usłyszysz, że ona to biedny żuczek i nie ogarniała tego wszystkiego, straciła kontrolę- w sumie ona nic złego nie robiła... ;]


Tia... historia zna takie przypadki... A jako dowód krążą po necie zdjęcia tegoż niewinnego żuczka
No hope. no cure. No problem.
Avatar użytkownika
Terror
Administrator
 
Posty: 1466
Dołączył(a): 25/8/2005, 11:06
Lokalizacja: WW-WWa

Postprzez Trener » 6/1/2010, 11:46

Co do dziewczyn , które w ten sposób zarabiają to jest ich naprawdę sporo . Nawet w małych mieścinach znajdzie się jakaś cichodajka . I na pewno zaniża się ich wiek . Na pewno nie trudno wychaczyć "zdrowej szesnastki" do chwili relaxu na czacie za pare groszy . A dziewczyny zarówno w oficjalnych agencjach , czy też w "zorganizowanych mieszkaniach" w sporej części to studentki .
YZF R6 2007
Avatar użytkownika
Trener
Stały bywalec
 
Posty: 1198
Dołączył(a): 11/5/2009, 14:14
Lokalizacja: Z pod Kalisza jestem

Postprzez simonw » 6/1/2010, 12:15

no masz tam linke do raportu pani doktor socjologii uniwersytetu brzydgoskiego.

Z tego co pamietam dotyczy to okolo 40% dziewczyn na studiach - one mowia ze nie widza w tym nic zlego.

Chyba 28% mowi ze tak robi.

Statystycznie potencjalnie - polowa to dziwki z charakteru ale maja na tyle godnosci by tego nie robic, a 1/5 puszcza sie za kase.

Jednoczesnie pozdrawiam naszego kolege forumowego anonsujacego sie jako poszukujacego laski na numerki po treningach na torze poznan. Ogloszenie fajne, ladne fotki moto - prezes firmy, kupa kasy laska 19-23 ma byc... od razu uprzedze to nie nasz lovtza (chociaz tak to wygladalo) ale loztza i terror poznali maszyne ze zdjec ;)

pozdrawiam ;}
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 26 gości




na górê