Zobacz wątek - Stosunki sponsorowane - kup sobie swoja suczke
NAS Analytics TAG

Stosunki sponsorowane - kup sobie swoja suczke

O wszystkim
_________

Postprzez Wilku111 » 26/3/2009, 22:38

simonw napisał(a):Jak suka nie daje, to pies nie bierze wiesz?


Typowe podejście "psa" :P
moje największe hobby to alkohol i masturbacja
Avatar użytkownika
Wilku111
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 985
Dołączył(a): 26/8/2007, 13:33
Lokalizacja: Wołomin


Postprzez melvin » 26/3/2009, 22:39

Wilku111 napisał(a):
simonw napisał(a):Jak suka nie daje, to pies nie bierze wiesz?


Typowe podejście "psa" :P

raczej realisty :)
DUŻO GAZU I SPRZĘGŁO OD RAZU! :twisted:
Avatar użytkownika
melvin
PierwszyOkrutny
 
Posty: 8393
Dołączył(a): 17/9/2007, 21:09
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski


Postprzez Maja.M » 26/3/2009, 22:40

simonw napisał(a):yep, stad moje pytanie - "czy jestes w 100% pewien co robi Twoja kobieta?" :)



" czy jesteś w 100% pewna co robi Twój facet ? " ;)

Prawda jest taka,że nigdy nie możemy być tego pewni , a co gorsze Nigdy nie będziemy. Żyjąc z drugą osobą ,nie zależnie od tego jaki długi czas,tak naprawdę nie wiesz do końca ,z kim żyłeś. Przychodzi dzień ze otwierają się oczy szeroko, i staje przed Tobą osoba zupełnie Ci obca.

To właśnie nazywa się (błędne) 100% zaufanie - NIGDY nie wiesz kto Cie na tym przewiezie.

A panienki ,dla których egzystencją w życiu jest "sponsoring" są niestety chorobą naszego społeczeństwa, chorego nie tylko na to.
Ostatnio edytowano 27/3/2009, 11:31 przez Maja.M, łącznie edytowano 1 raz
"Możliwość zahamowania jest twoim prawem do szybkości" | SuZi :] ;** | | http://kraka.wrzuta.pl/audio/Aq5fotFrEq
Avatar użytkownika
Maja.M
Świeżak
 
Posty: 103
Dołączył(a): 1/7/2008, 13:32
Lokalizacja: Dolina - Zielonego Przylądka ;)

Postprzez gelo007 » 26/3/2009, 22:41

Ja nie będę uogólniał. Nie powiem, że wszystkie kobiety to k sz albo co tam jeszcze bo byłaby to nieprawda. Niemniej jednak pewna grupa robi złą opinie reszcie, ale to tak jak i wszędzie. Mam nadzieję, że nie będę miał okazji spotkać tych negatywnych przypadków :).
Avatar użytkownika
gelo007
Administrator
 
Posty: 2731
Dołączył(a): 3/7/2006, 13:28
Lokalizacja: Radom

Postprzez melvin » 26/3/2009, 22:48

gelo007 napisał(a):J pewna grupa robi złą opinie reszcie, ale to tak jak i wszędzie.

racja, kilku kretynów sprawiło że na motocykliste mówi się dawca organów...
w sumie to na galerianki też powinni mówić dawczynie organów, wszak dają organów ale płciowych :P

sory za powiew mojego humoru :P
DUŻO GAZU I SPRZĘGŁO OD RAZU! :twisted:
Avatar użytkownika
melvin
PierwszyOkrutny
 
Posty: 8393
Dołączył(a): 17/9/2007, 21:09
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Postprzez gelo007 » 26/3/2009, 22:54

Raczej nie dawczynie organów, a pogromczynie kamszotów.
Avatar użytkownika
gelo007
Administrator
 
Posty: 2731
Dołączył(a): 3/7/2006, 13:28
Lokalizacja: Radom

Postprzez Konio » 26/3/2009, 23:12

gelo007 napisał(a):Mam nadzieję, że nie będę miał okazji spotkać tych negatywnych przypadków :).


Niemozliwe ze do tej pory jeszcze nie spotkales :P Pewnie nawet o tym nie wiesz...
Produkcja, dystrybucja, masturbacja
Blady 900 puk puk puk
Avatar użytkownika
Konio
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2925
Dołączył(a): 6/11/2008, 21:47
Lokalizacja: Nadejdzie Chuck? Tego nikt nie wie;/ Kielce/Krk

Postprzez gelo007 » 26/3/2009, 23:48

Ale ja mówie o przyszłości :D Niestety przeszłość jest jaka jest LOL! :D
Avatar użytkownika
gelo007
Administrator
 
Posty: 2731
Dołączył(a): 3/7/2006, 13:28
Lokalizacja: Radom

Postprzez Kula07 » 27/3/2009, 08:19

fakt prawdą jest to, że każda kobieta zrobiła kiedyś krok w bok, ale nie musiała od razu iść do łóżka z innym kolesiem. ale jeżeli naprawdę kocha swojego obecnego faceta to wróci do niego i nigdy więcej nie zrobi mu nic podobnego, bo same tego też nie chciałaby przeżyć. więc moim zdaniem wszystko zależy od tego czy kobieta naprawdę kocha swojego mężczyznę a czy on kocha ją, jeżeli tak, to nie będą robić żadnych kroków w bok i mogą sobie ufać.
XR 400R | | Kula daje fula :D | | https://www.youtube.com/watch?v=2Cq4e3WiCr0
Avatar użytkownika
Kula07
Stały bywalec
 
Posty: 1006
Dołączył(a): 29/10/2008, 07:43
Lokalizacja: Sadłuki

Postprzez msebek » 27/3/2009, 09:04

Prawda jest taka że wszyscy kłamią, a więc róbta chłopy testy na ojcostwo ;]
msebek
Świeżak
 
Posty: 171
Dołączył(a): 24/8/2007, 13:48

Postprzez Leitho » 27/3/2009, 09:10

paranoja :lol: jeszcze troche to wlasnej matce nie bedziecie wierzyc ze was urodzila :lol:
Na kolana chamy !
Avatar użytkownika
Leitho
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1321
Dołączył(a): 31/8/2006, 18:54
Lokalizacja: SKL

Postprzez msebek » 27/3/2009, 09:19

Na tym etapie lepiej nie wnikać i żyć w nieświadomości, a nawet jakby to co z tego, matka to osoba która cie wychowała.
msebek
Świeżak
 
Posty: 171
Dołączył(a): 24/8/2007, 13:48

Postprzez SzpiceR » 27/3/2009, 10:12

ale to chyba w duzych miastach... u nas tak niewidac tego "sponsoringu" bo ludzie nie sa zbyt anonimowi kazdy zna kogos kto zna kogo si petla sie zamyka


A teraz taka prawda od Szpicoosia, nawet laski ktore twierdza ze blachary to sie nei szanuja i jak tak mozna w ogole myslec tymi kategoriami nie sa normalne tylko so poprostu KRYPTOBLASZKAMI :lol: na dowod tego, wczoraj sobie zapodalem tak z ogolonej radosci ze w niedziele obejrzowuje cbrusie i pacze pacze a tu mesejdz do laski ktora nieodzywala sie pol roku do mnie co u mnie slychac i w ogole :lol: a nastepna co drugi dzien mi pisze zebym jej napisal co z moto :lol: Jak to mowi moj starszy kolezka psiadacz BMW 525 po lifcie... kazda jest blachara ale nie kazda o tym wie :]
ten co sobie nie żałuje
Avatar użytkownika
SzpiceR
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 3773
Dołączył(a): 8/8/2006, 18:46
Lokalizacja: Słupsk

Postprzez Piankowy Marynarzyk » 27/3/2009, 10:43

Czy mi sie wydaje czy okurwach byly 4 strony xD?
Ostatnio edytowano 27/3/2009, 19:06 przez Piankowy Marynarzyk, łącznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika
Piankowy Marynarzyk
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 3040
Dołączył(a): 21/2/2007, 20:41
Lokalizacja: Kaliszfornia

Postprzez simonw » 27/3/2009, 11:09

Kula07 - twoj tok rozumowania jest naiwny, bardzo naiwny i skrzacy sie marzeniami. Uzywasz enigmantycznych pojec ktore nic nie znacza jak milosc, zaufanie,zdrada. Tym slowom _sami_nadajemy sens. Nie ma uniwersalnego okreslenia czym jest zdrada, czym zaufanie a tym bardziej jak zdefiniowac milosc. Kazdy tworzy na swoje potrzeby odpowiednia forme dla tych znaczen.


Leitho - coz, moja wieloletnia przyjaciolka dopiero po ukonczeniu 19 lat miala operacje i okazalo sie ze jej grupa krwi zupelnie nie pasuje do grup jej rodzicow. Mozna i tak sie przejechac - na szczescie w szkolach bawia sie w rysowanie drzewa genealogicznego i takze na biologii porownuje sie grupy krwi, wiec teraz takie kwiatki powinny wyjsc wczesniej ;) Ze nie wspomn takze o czynniku RH

Natomiast mam tez inna kolezanke, ktora nie wie i pewnie sie ni dowie nigdy ze nie mieszka z ojcem. Urodzila sie juz po zmianie partnera, ma siostre (fakt ze sa wogole niepodobne i zupelnie inne) ale akuratnie szczesliwie grupy krwi sie zgadzaja. Kwestia dyskusyjna czy powinna wiedziec czy nie, na szczescie nie czytuje scigacza (chociaz jezdzi na motocyklu podobnie jak jej "ojciec" i wujo) ;)

Szpucuś - wiesz, moto dalej jest extrasem :) Jakbys mial 30stke na karku i motocykl to nie bylo by takiego wrazenia. Zauwaz ze kiedys dzieciaki do szkoly jezdzily tramwajami, dopiero pozniej zrobilo sie tak ze rodzice odwozili dzieci do szkol, wiec kazdy mowil o samochodzie swojego ojca. Maluchy byly normalne, Lada to bylo juz cos z wyzszej polki a Polonez to bezmala szczyt osiagniec technicznych.
Akuratnie do szkoly mialem 200 metrów, ale jak byly jakies wycieczki to bylem podrzucany i zawistny wzrok skupial sie na nowym polonezie ;]

Teraz gowniarze sami do szkoly podjezdzaja roznymi dżangami, wsrod ktorych odwijana ponizona beema czy agro-gofer2 sa szczytem lansu. Ale moto... wiesz, chlopcy motórzyści nadal nakrecają zastępy gotowych-na-wszystko lachonów. I jeszcze kilka lat minie zanim to sie upowszechni, wtedy posiadacz seqway`a czy np bombardiera (jednokolowy techno-steamowy zyroskopowy motocykl elektryczny) bedzie maxem lansu.
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez SzpiceR » 27/3/2009, 12:21

popraw moj nick Srymonie :D
ten co sobie nie żałuje
Avatar użytkownika
SzpiceR
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 3773
Dołączył(a): 8/8/2006, 18:46
Lokalizacja: Słupsk

Postprzez Kula07 » 27/3/2009, 14:40

simonw napisał(a):Kula07 - twoj tok rozumowania jest naiwny, bardzo naiwny i skrzacy sie marzeniami. Uzywasz enigmantycznych pojec ktore nic nie znacza jak milosc, zaufanie,zdrada. Tym slowom _sami_nadajemy sens. Nie ma uniwersalnego okreslenia czym jest zdrada, czym zaufanie a tym bardziej jak zdefiniowac milosc. Kazdy tworzy na swoje potrzeby odpowiednia forme dla tych znaczen.
.


dokładnie tym słowom sami nadajemy sens i do puki sami sobie nie zaczniemy wkręcać że nasza dziewczyna nas zdradza i nie możemy jej ufać to tak nie będzie. po co na samym początku związku wkręcać sobie że i tak nas zdradzi? to by nie maiło sensu... może jestem naiwny ale wierze w miłość i w zaufanie. bo gdybyśmy nigdy nikomu nie ufali to nawet byśmy z domu nie wychodzili bo byśmy sie bali.
XR 400R | | Kula daje fula :D | | https://www.youtube.com/watch?v=2Cq4e3WiCr0
Avatar użytkownika
Kula07
Stały bywalec
 
Posty: 1006
Dołączył(a): 29/10/2008, 07:43
Lokalizacja: Sadłuki

Postprzez bast » 27/3/2009, 14:53

simonw napisał(a):...Po pierwsze - S I M O N - to tak gwoli tego bledu ktorego nie znosze i za ktory banuje od razu ;]...


ciagle do ciebie pisza po nicku, nie prosciej by bylo odjac to "w" i juz bys sie nie denerwowal :)

a tak nawiazujac do tamatu o zaufaniu i jak tu wierzyc lasce. Bylem kiedys z panna ktora mowila ze ona jest grzeczna itd. I jak juz z nia nie bylem to sie od nowopoznanych jej znajowmych dowiedzialem ze to pustak straszny byl. Ze potrafila dawac na dzien dobry i potem sie dziwila ze kolesie ja olewali. A ja przez miesiecy myslalem ze taka porzadna panienk mi sie trafila

Znalem tez taka ktora inicjacje przeszla z kolesiem z oglaszenia w necie i chyba bardzo jej sie to podobalo, bo pozniej sie ustwaiala z roznymi typami przez net. Choc ona raczej sponsora nie szukala tylko samej animowej paly.

Swoja droga ciekawe ilu kolesi ma sponsorki, pewnie nie wiele mniej, tylko o tym sie nie mowi. hehe
SPIDER DIARIES (otwórz link)

Yamaha YX 600 Radian ---> Suzuki DR-Z 400 SM
Avatar użytkownika
bast
Bywalec
 
Posty: 849
Dołączył(a): 7/7/2008, 11:09
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez fandzoilisz » 27/3/2009, 15:21

Trzeba byc jeleniem zeby sponsorowac takie pipy. Jak sie chce wyrwac gimnazjalistke to sie idzie na dyskoteke gdzie chcodza takie szmule i sie rwie.

Jak sie chce starsza lub mezatke to sie idzie tez na dyskoteke tylko na taka gdzie chcodza starsze osoby.

, jak ma zdradzic to zdradzi, NA to sie nic nie poradzi. Pewna znajoma ma chlopaka od jakiegos czasu i twierdzi ze go kocha- ale to jej w niczym nie przeszkadza w zabawieniu sie z nowo poznanym typkiem na imprezie.
fandzoilisz
Bywalec
 
Posty: 889
Dołączył(a): 7/3/2007, 18:07

Postprzez turboponczek » 27/3/2009, 15:38

Wszystko kręci się wokół seksu... :lol: A ponczek to bezlitośnie wykorzystuje hahaha :lol:

"Why I was born handsome instead of rich" :lol:

A swoją drogą.. nawiązując do wypowiedzi bastiego... fajnie by było mieć taką 30-35 letnią maszynke jako sponsorke... nie pogardziłbym :lol: A jeżeli była by wyjątkowo brzydka a świgałaby dobrą monetą to wtedy flaga na łep i za ojczyzne XD
Avatar użytkownika
turboponczek
MEGA TROLL
 
Posty: 2010
Dołączył(a): 1/5/2007, 11:44
Lokalizacja: masz taki fajny tornister ?!

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Hydepark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości




na gr