Zobacz wątek - Egzamin na moto- ÓSEMKA I SLALOM
NAS Analytics TAG

Egzamin na moto- ÓSEMKA I SLALOM

Jak nauczyć się wheelie? stoppie?
Czy zmieniać biegi ze sprzęgłem czy bez?
_________

Postprzez DYWERSANT » 25/6/2009, 11:59

Demotywatrrro napisał(a):Chyba kogoś tu fantazja poniosła.


Owszem.
Avatar użytkownika
DYWERSANT
Świeżak
 
Posty: 132
Dołączył(a): 17/10/2008, 19:43
Lokalizacja: Sokołów Podlaski


Postprzez Przemo_rene » 25/6/2009, 12:04

żal mi was :) Nuczcie się, że nie zawsze macie racje :)

dodano:

ŻEBY NIE ROBIĆ OFF'a i syfu edytuje post:

Do kolegi post NIŻEJ - spoko - po prostu jest dużo rzeczy, których jak się nie wie to lepiej się nie wypowiadac - a już na pewno nie o umiejętnościach czyjejś jazdy bez oblookania na żywca. Kto robił powtórkę prawka a latał duuuużo wcześniej to wie jak ósemki można trzaskać - zdecydowanie SZYBKO :)
Ostatnio edytowano 25/6/2009, 12:28 przez Przemo_rene, Å‚Ä…cznie edytowano 2 razy
http://www.tinyurl.pl?PlJBVNPo PrzeglÄ…d Twojego moto w P-N!
Avatar użytkownika
Przemo_rene
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2982
Dołączył(a): 11/3/2009, 13:27
Lokalizacja: Poznań / TL1000R


Postprzez DYWERSANT » 25/6/2009, 12:22

Sorry :) Post napisałem, zanim film obejrzałem. Wybaczysz mi te haniebne słowa? :P
Avatar użytkownika
DYWERSANT
Świeżak
 
Posty: 132
Dołączył(a): 17/10/2008, 19:43
Lokalizacja: Sokołów Podlaski

Postprzez Demotywatrrro » 25/6/2009, 17:50

Za takie herezje jak zamykanie opony na ósemce to powinni z miejsca banować, ale cóż. Nagraj nam filmik jak zamykasz opony na tej ósemce, wtedy dostaniesz ode mnie kwiaty.
Demotywatrrro
Świeżak
 
Posty: 387
Dołączył(a): 22/6/2009, 17:59

Postprzez House MD » 25/6/2009, 18:13

spoko filmik ,widziałem go wcześniej i facet potrafi jeździć b. dobrze technicznie
btw moto to jakaÅ› 500?
Jestem Hardcorem xD
Avatar użytkownika
House MD
Świeżak
 
Posty: 438
Dołączył(a): 4/6/2008, 12:11

Postprzez Przemo_rene » 26/6/2009, 07:55

Demotywatrrro napisał(a):Za takie herezje jak zamykanie opony na ósemce to powinni z miejsca banować, ale cóż. Nagraj nam filmik jak zamykasz opony na tej ósemce, wtedy dostaniesz ode mnie kwiaty.



zbanuj się sam - to ostatnio modne...takie emo.. jakbyś czytał, że na granicy zamykania opony, nie na zamknieciu. Poza tym mam to w chu*u, co sobie myslisz - ja wiem jak jeżdze i nie będę nagrywał tego by jakiemuś pajacowi coś udowadniać - zapraszam na Tor Poznań - tu możemy się porównać. A ósemki na granicy zamkniecia (1,5cm do końca rantu) SWOIM zrobie jak się będziesz z tego cieszył. ps. Masz wogóle czym przyjechać?
http://www.tinyurl.pl?PlJBVNPo PrzeglÄ…d Twojego moto w P-N!
Avatar użytkownika
Przemo_rene
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2982
Dołączył(a): 11/3/2009, 13:27
Lokalizacja: Poznań / TL1000R

Postprzez Czester » 26/6/2009, 10:12

Demotywatroll smiga kiblem z naklejkami Sz-mocy a ósemki kręci na stopalu :lol:
Wakacje się zaczęły i nastąpił gwałtowny wysyp troli. Natrzaskał w 4 dni 95 debilnych postów nie wnoszących niczego do tematu. Za to sam jest MISZCZEM...
Ostatnio edytowano 26/6/2009, 16:07 przez Czester, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
Wypadki chodzÄ… po ludziach, ludzie po wypadkach nie zawsze.
Avatar użytkownika
Czester
Administrator
 
Posty: 4656
Dołączył(a): 23/5/2009, 05:14
Lokalizacja: Suwałki

Postprzez Demotywatrrro » 26/6/2009, 10:33

Przemo_rene napisał(a):
Demotywatrrro napisał(a):Za takie herezje jak zamykanie opony na ósemce to powinni z miejsca banować, ale cóż. Nagraj nam filmik jak zamykasz opony na tej ósemce, wtedy dostaniesz ode mnie kwiaty.



zbanuj się sam - to ostatnio modne...takie emo.. jakbyś czytał, że na granicy zamykania opony, nie na zamknieciu. Poza tym mam to w chu*u, co sobie myslisz - ja wiem jak jeżdze i nie będę nagrywał tego by jakiemuś pajacowi coś udowadniać - zapraszam na Tor Poznań - tu możemy się porównać. A ósemki na granicy zamkniecia (1,5cm do końca rantu) SWOIM zrobie jak się będziesz z tego cieszył. ps. Masz wogóle czym przyjechać?


Dlaczego mnie obrażasz, i wyzywasz od pajaców ? Czyżbym napisał prawdę, a że brak Ci argumentów to próbujesz coś udowodnić wyzwiskami ?
Demotywatrrro
Świeżak
 
Posty: 387
Dołączył(a): 22/6/2009, 17:59

Postprzez Przemo_rene » 26/6/2009, 11:34

Ja cie nie obrazam i nie wyzywam - tylko nazywam rzeczy po imieniu - trollując i tyle - pajacujesz, wiec jestes pajacem. Moje argumenty to propozycja ustawienia się na jazde. Polatanie po torze. Tutaj tego nie zrobie, wiec zapraszam jak takis mądry. Moje argumenty bronią sie same. Z resztą paru kolegów z forum i nietylko jak chce to niech potwierdzi tobie - jak nie stac cie na to, by sie zmierzyc w rzeczyswistości. Hail!
http://www.tinyurl.pl?PlJBVNPo PrzeglÄ…d Twojego moto w P-N!
Avatar użytkownika
Przemo_rene
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2982
Dołączył(a): 11/3/2009, 13:27
Lokalizacja: Poznań / TL1000R

Postprzez kondraxk » 26/6/2009, 13:09

przemo, nie bulwersuj się tak, przecież i tak wszyscy wiemy że nie masz racji :P

Nic się nie przejmuj, jak tylko nauczę się zamykać oponę na ósemce egzaminacyjnej, przyjadę i pokażę Ci jak to się robi, skoro piszesz że Ci jeszcze trochę brakuje :D
RSV
Avatar użytkownika
kondraxk
Świeżak
 
Posty: 209
Dołączył(a): 26/4/2009, 17:19

Postprzez Przemo_rene » 26/6/2009, 13:24

już przestałem ;) ;) ;) 8)

ps. namaluje sobie na placu obok chaty 8ke i bede zamykał aż zamkne hehe - taka misja ; :P
http://www.tinyurl.pl?PlJBVNPo PrzeglÄ…d Twojego moto w P-N!
Avatar użytkownika
Przemo_rene
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2982
Dołączył(a): 11/3/2009, 13:27
Lokalizacja: Poznań / TL1000R

Postprzez milus » 26/6/2009, 17:52

Ja bym Ci radził kolego zamknąć się w domu, a nie zamykać opony.Jeśli nie masz co robić to rób to co inni 14-latkowie, idź do kina czy tez zbieraj znaczki.
600:D Spawacz ram....
milus
Świeżak
 
Posty: 147
Dołączył(a): 17/8/2007, 12:32
Lokalizacja: Legnica

...

Postprzez egucio1 » 29/6/2009, 14:19

Witam !
Dzisiaj zdawalem egzamin w Jeleniej Gorze i postanowilem sie podzielic wrazeniami :)
Otoz egzaminator byl szalenie "elastyczny" - pozwalal poprawiac bledy (najechanie na linie, pomylka w torze jazdy, zgaszony silnik, brak upewniania sie) bez konsekwencji (oczywiscie tylko dwukrotnie). Z 11-osobowej grupy tylko jedna osoba nie zaliczyla placu - reszta osob oczekiwala na miasto. Miasto najprawdopodobniej zaliczyli wszyscy (dokladnie nie wiem bo gdy wychodzilem czekaly jeszcze dwie osoby - czyli 8 juz zdalo). Ogolnie bardzo przyjemnie.
Co do ciekawych rzeczy - etap z "obslugi pojazdu" wygladal tak ze losowalo sie dwa pytanie (swiatla i plyny ) oraz egzaminator prosil o sprawdzenie jeszcze jednej tajemniczej rzeczy ... okazalo sie ze chodzi mu o naprezenie lancucha (ponoc to trzeba zawsze sprawdzac). Poza tym osemke krecilem na dwojeczce z lekkim dozowaniem gazu na prostych.
Zycze powodzenia.
egucio1
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 29/6/2009, 13:39

Postprzez Przemo_rene » 29/6/2009, 15:22

milus napisał(a):Ja bym Ci radził kolego zamknąć się w domu, a nie zamykać opony.Jeśli nie masz co robić to rób to co inni 14-latkowie, idź do kina czy tez zbieraj znaczki.


Chyba ktoś zartu nie zrozumiał...Nie wiem do kogo bijesz i nazywasz 14latkami...Zabawne...Chyba niektórzy nie mogą znieść jak ktoś umie wiecej niż inni...

Obym cie nie spotkał bo będziesz mi per Pan mówić...
http://www.tinyurl.pl?PlJBVNPo PrzeglÄ…d Twojego moto w P-N!
Avatar użytkownika
Przemo_rene
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2982
Dołączył(a): 11/3/2009, 13:27
Lokalizacja: Poznań / TL1000R

Postprzez kondraxk » 29/6/2009, 15:42

No i widzisz przemo, pochwaliłeś się że masz placyk i trochę farby i już zazdrośników chce potelepać :lol: Chyba trzeba będzie się zrzucić na jakiś placyk dla milusa żeby mu się polepszyło. Ósemkę sam mu namaluję, bo podobno mam talent artystyczny. Domaluję mu dla radochy ze dwa kwiatki, to może z radości trochę poślady wyluzuje i będzie można się z nim zaprzyjaźnić :D
RSV
Avatar użytkownika
kondraxk
Świeżak
 
Posty: 209
Dołączył(a): 26/4/2009, 17:19

Postprzez Przemo_rene » 29/6/2009, 15:53

kondraxk napisał(a):No i widzisz przemo, pochwaliłeś się że masz placyk i trochę farby i już zazdrośników chce potelepać :lol: Chyba trzeba będzie się zrzucić na jakiś placyk dla milusa żeby mu się polepszyło. Ósemkę sam mu namaluję, bo podobno mam talent artystyczny. Domaluję mu dla radochy ze dwa kwiatki, to może z radości trochę poślady wyluzuje i będzie można się z nim zaprzyjaźnić :D


:D :D :D

:) <sorry jem obiad - nie mowi sie z pełnymi ustami> :wink:
http://www.tinyurl.pl?PlJBVNPo PrzeglÄ…d Twojego moto w P-N!
Avatar użytkownika
Przemo_rene
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2982
Dołączył(a): 11/3/2009, 13:27
Lokalizacja: Poznań / TL1000R

Postprzez Demotywatrrro » 29/6/2009, 17:55

Nawet mi się nie chce już pisać w tym temacie bo to co czytam jest poniżej wszelkich poziomów powagi.
Demotywatrrro
Świeżak
 
Posty: 387
Dołączył(a): 22/6/2009, 17:59

Postprzez Przemo_rene » 29/6/2009, 17:58

a ja z utęsknieniem oczekiwałem twojego kolejnego postu :lol: normalnie poprawiasz mi chumor! :) Masz tak od zawsze, czy to EMo moda? :lol:
http://www.tinyurl.pl?PlJBVNPo PrzeglÄ…d Twojego moto w P-N!
Avatar użytkownika
Przemo_rene
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2982
Dołączył(a): 11/3/2009, 13:27
Lokalizacja: Poznań / TL1000R

Postprzez kondraxk » 29/6/2009, 18:27

Demotywatrrro napisał(a):Nawet mi się nie chce już pisać w tym temacie bo to co czytam jest poniżej wszelkich poziomów powagi.


Demotywatrrro wybacz :roll: Wstydam się wielce i biję czołem w ziemię przed Twym obliczem. :wink:
RSV
Avatar użytkownika
kondraxk
Świeżak
 
Posty: 209
Dołączył(a): 26/4/2009, 17:19

Postprzez Demotywatrrro » 29/6/2009, 18:31

Przemuś teraz to Ty mi wielce poprawiłeś CHUMOR, ale nie każdy może poprawnie pisać, tak jak nie każdy potrafi zamykać opony na ósemce.
Demotywatrrro
Świeżak
 
Posty: 387
Dołączył(a): 22/6/2009, 17:59

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Technika jazdy



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości




na górê