Zobacz wątek - <i>[biblioteka]</i> Zakup motocykla używanego – co...
NAS Analytics TAG

[biblioteka] Zakup motocykla używanego – co...

Komentarze użytkowników
_________

Postprzez Komentatorzy » 13/8/2012, 16:14

Komentatorzy napisał(a):moim skromnym zdaniem, motocykl w/g opisu z artykułu znajdziecie w 98% przypadków wyłącznie w salonie - ja również miałem lekką glebę i nic to nie ujmuje mojemu motocyklowi.
Pozdrawiam normalnych :)<br><hr>maro<br>
dzięki kolego, przestałem wierzyć w ludzi. Jeśli ktoś chce pojazd który zgadza się z artykułem to albo paroletni albo salon.<br><hr>mortus
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 18/3/2013, 19:34

Komentatorzy napisał(a):Rady dobre, ale jak się ma 30 tyś w kieszeni można wymagać tego co jest tutaj napisane:/
Ja kupiłem yamahę xj600 95r poniżej 5 tys zł i jestem z niego baaaardzo zadowolony!, nie włożyłem w jego stan techniczny ani grosza!
Jak zacznie się jeżdżenie wymianie podlegać będą tylko klocki, płyn, bo reszta new!:D
Motocykl ma oryginalny lakier, nie jest pogięty, brak luzów, kupiłem go od handlarza a filtry są wszystkie nowe, olej również, do tego dorzucił mi jeszcze litr oleju i komplet świec do ceny... Jakiś komentarz do tego? Minusy moto to tylko przetarty jeden tłumnik (dziwne żeby 14 latek nie miał skazy) i był bardzo zakurzony i aluminium zrobiło się z biegiem czasu szare. TRAFIŁEM NA UCZCIWEGO HANDLARZA!<br><hr>Fanator<br>
to nie to xj 600 to legenda nie do zaj....<br><hr>miras1977
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 24/3/2014, 11:31

"Ależ panie, wszystko jest OK. Żaden bieg nie wypada, gaźniki regulowane były niedawno a wogóle to mało nim jeździłem" - nie znałem się no i mam ale przynajmniej teraz wiem co sprawdzić przy zakupie następnego<br><hr>Ormus
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 24/3/2014, 11:32

Komentatorzy napisał(a):Lepiej kupić nowego chińczyka czy zakatowanego odpicowanego japońca???<br><hr>easyrider<br>
Powiem ci tak. Kuzyn kupi chinolca za 3500 i mu rama pekla po kilku tys kilometrow. Oczywiscie to nie revula ale chinolce sa baaardzo awaryjne. Nawet na youtube jest koles ktory nagrywa jazde zipp pro 50 i zajarany nim nagle sie zatrzymuje bo mu zipp przestal dzialac. Lepiej kupic japomca i troche w niego zainwestowac niz kupic chinola i stracic cala kase. Takie moje zdanie.
<br><hr>trojan86
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Poprzednia strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość




na gr