REJESTRACJA | LOGOWANIE

PROBLEM Z REGULACJA GAZNIKA 4T. POMOCY

| Odpowiedź » | Nowy temat »
Autor Wiadomość

nowik441

Świeżak

Ostrzeżeń: 2

Witam mam problem. sciaglem blokade z filtra powietrza ta rurke i skuter wogle nie wbija sie w obroty Sad nie ma wogole sily!!;/ jak mam wyregolowac gaznik?? w ktora stone wkrecac czy wykrecac dysze?? i ile obrotow ?? i jak sprawdzic czy jest dobrze wyregolowany zeby mial naj wieksza moc?? a i jeszcze jedna odlaczyc zawirowacz spalin co idzie do filtra czy lepiej zeby byl?? Z GORY DZIEKUJE

|

Zby$

Świeżak

Może poprostu nie powinieneś ściągać tej blokady. W skuterze kumpla był ten sam problem, skuter po ściągnięciu nie miał w ogóle siły. I nie wiem czy się opłaca ściągać bo ja ściągnąłem w tamtym sezonie i zero różnicy

"Panie władzo ma pan racje, niestety zdarzyło mi się przekroczyć prędkość. Zdaje sobie sprawe z tego, że było to bardzo nie odpowiedzialne, że naraziełem innych uczestników ruchu na niebezpieczeństwo, ale.....jechałem szybko, gdyż... lubie zapierd*lać!"

|

nowik441

Świeżak

Ostrzeżeń: 2

aha dzieki moze poprostu zaloze stozek?? beda lepsze osiagi

|

Zby$

Świeżak

Nie wiem, jak wolisz, ale skutera nie trzeba tuningować. Wystarczy iglicę podnieść i z blokadami powinien ponad 70 km/h lecieć. Tylko że musisz się liczyć ze spalaniem ponad 4 litrów na 100 km.

"Panie władzo ma pan racje, niestety zdarzyło mi się przekroczyć prędkość. Zdaje sobie sprawe z tego, że było to bardzo nie odpowiedzialne, że naraziełem innych uczestników ruchu na niebezpieczeństwo, ale.....jechałem szybko, gdyż... lubie zapierd*lać!"

|

Łukasz_15*

Świeżak

Chyba jasne, że dostaje teraz więcej powietrza, więc najlepiej zmienić dysze na większą i dopiero regulować gaźnik.

|

|