Zobacz wątek - Serwis w Łodzi
NAS Analytics TAG

Serwis w Łodzi

Mechanika tylko powyżej 125cc.
_________

Serwis w Łodzi

Postprzez lukver4 » 7/3/2009, 01:00

Witam,

Miesiąc temu kupiłem swój pierwszy motor - CBR600RR. Czy moglibyście polecić mi jakiś dobry i uczciwy serwis w Łodzi specjalizujący się w serwisowaniu Hondy?
Co oprócz oleju powinno być wymienione podczas rutynowego przeglądu?

Za wszystkie odpowiedzi z góry dzięki!!!!!!!!!!!!!!!
lukver4
Świeżak
 
Posty: 9
Dołączył(a): 17/11/2008, 21:04
Lokalizacja: Łódź


Postprzez sonthin » 7/3/2009, 18:30

Motodrom, Brzeziny koło Łodzi polecam. http://www.motodrom.com.pl/
Avatar użytkownika
sonthin
Świeżak
 
Posty: 124
Dołączył(a): 21/5/2007, 18:23
Lokalizacja: Piotrków Tryb.


Postprzez danielot » 9/3/2009, 10:54

ja niestety byłęm mocno rozczarowany co do jakosci obsługi .

przegieli z terminem oddania moto o jakies 2 tygodnie i codziennna telefoniczna sciema ze juz na jutro , pojutrze , popojutrze ...


na plus dla nich ze obnizyli za to cene obsługi ale przeciez nie o to chodzi w tym wszystkim. chodzi o jakosc obsługi.

niestety w łodzi jest pustynia jesli chodzi o serwisy wiec z braku laku oni mogą byc jednakze gdybym miał jakikolwiek inny wybor to tam bym nie pojechał.

Nie tak dawno nabyłem nowy motocykl i czeka mnie obsługa po 1000 km i mam bardzo duzy dylemat komu go powierzyc . ze starym mniej bolało jak usługa była wykonanna srednio jednakze przy nowym mam wiecej obaw . chociazby o to czy nie poryzują lakieru , pogubią oryginalnych srub , poomykają gwinty itp.
Kupując nuwelaska mam ochote jeszcze troche miec go w stanie nienaruszonym a patrząc na to jak wyglada warsztat w brzezinach i te sprzety które w syfie stoją porozbierane na czynniki pierwsze ...hmm..mam pewne obawy .

krotko mowiąc w łodzi to nawet na szybko nei ma gdzie opony zmienic ..chyba ze sie samemu zdejmie koło to wtedy gro wulkanizacji sie podejmuje aczkowliek wywazanie na samochodowej tez pozostawia wiele do zyczenia ..

Jesli chodzi o bardziej profesjonalne to chyba profi przy włokniarzy ...choc tez słyszałem rozne opinie i terminy długie .

ja musze tez niedługoi podjąc decyzje kto mi zrobi serwis wiosenny i tez mam duzy dylemat (mam yamahe). jednak chyba nei popelnie juz tego błedu ze zostawie moto same sobie ..bede stał i pilnował!!!!
ERŁAN 08
danielot
Świeżak
 
Posty: 74
Dołączył(a): 22/9/2007, 09:32
Lokalizacja: łodz

Postprzez lukver4 » 9/3/2009, 20:06

Dzięki za odpowiedzi koledzy ale........ o firmie "motodrom" przeczytałe jak dotąd same pozytywne opinie i w związku z tym zacząłem sę zastanawiać, czy to nie jest autoreklama???
natomiast po wizycie w Profi rozczarowała mnie kultura obsługi (każdy może mieć zły dzień)!

Cóż - trzeba będzie coś wybrać, bo sezon coraz bliżej.

Może mi ktoś napisać, co powinno być wymienione przez sezonem z płynów eksploatacyjnych i jakich firm powinienem wybrać (zależy mi na jakości).
lukver4
Świeżak
 
Posty: 9
Dołączył(a): 17/11/2008, 21:04
Lokalizacja: Łódź

Postprzez sonthin » 9/3/2009, 21:55

Powiem tak: każdy ma swoje zdanie, ja robiłem u nich wymianę kompletnego napędu, a innym razem regulację zaworów i synchronizację gaźników + wymiana filtra powietrza i jestem zadowolony z usług i fachowego doradztwa. Jeśli chodzi o wygląd warsztatu to może nie jest to serwis, ale chyba nie o to tutaj chodzi, bo w salonie lub serwisie są tylko pracownicy w firmowych ubiorach i na ścianach leżą płytki. Chłopaki w Motodromie zajmują się motocyklami około 15 lat, sprowadzają, naprawiają i sprzedają motocykle, nie daleko warsztatu mają salon-sklep. Znają się na rzeczy!!!
Avatar użytkownika
sonthin
Świeżak
 
Posty: 124
Dołączył(a): 21/5/2007, 18:23
Lokalizacja: Piotrków Tryb.

Postprzez Kurt » 9/3/2009, 23:06

Mógłbym Ci polecić swojego znajomego, wprawdzie pracuje u siebie w garażu ale robi solidnie i napewno w konkurencyjnej cenie. Sam powierzę mu niedługo swoje moto, inni moi znajomi i chłopaki z klubu politechniki też korzystaja czasem z jego pomocy. Jak będziesz zainteresowany to pisz na PW. A no i napewno nie podejmie sie roboty jesli nie będzie umiał zrobić więc nie ściemnia.
Avatar użytkownika
Kurt
Świeżak
 
Posty: 387
Dołączył(a): 21/1/2009, 14:21
Lokalizacja: Pabianice

Postprzez danielot » 10/3/2009, 08:32

lukver jak znajedziesz warszat godny uwagi to podziel sie ze mną info:



a co do profi to masz racje :troche sie puszą bo chyba za duzo klientów mają, ale moze czasy kryzysu jakie nadchodza ich troche wyprostują i zaczną szanowac bardziej klienta .


tam w profi pracuje albo pracował podobno facet z yamahy który wie co i jak i jesli na niego trafi motocykl to mozesz miec spokojne sumienie.
ale podkreslam ze tylko to słyszałem z plotek i nei przerabiałem organoleptycznie .

i tez podczepiam sie pod pytanie dotyczace plynów z gornej polki (ale nei tych co to najmocniej są reklamowane ale tych które sa najlepsze)

raz posłuchałem rady barana z włokniarzy(kolo castoramy - bodajze DIMPOL czy jakos tak ) który nalał mi do r1 castrola . a ze sprzegło miałem przed wymiana srednie castrol dobił je do konca ..nie dało sie jechac .(fakt ze wtedy motodrom uratował mnie deko od kosztów wymiany sprzegła i odratował na jakis czas sprzegło wymieniając olej za co im buk zaplac bo pewnie inny by wymienił sprzegło.

natabene własnie w tym dimpolu polewke miałem w jakich sposob wywazali kolo ..ale to trzeba na własne oczy zobaczyc .

podsumowując bo zawsze sie cholera rozpisze , choc w niektórych tematach jest sporo do powiedzenia:

- teraz mam nowe moto i nei chce szczedzic kasy na jego pielegnacje , takze prosze o sugestie dotyczace warszatu gdzie bede mogł pozbyc sie troche kaski ale i sprzet bede miał obsłuzony jak nalezy
(bez poddtekstów )[/url]
ERŁAN 08
danielot
Świeżak
 
Posty: 74
Dołączył(a): 22/9/2007, 09:32
Lokalizacja: łodz



Powrót do Mechanika motocyklowa



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość




na gr