Zobacz wÄ…tek - Undertail
NAS Analytics TAG

Undertail

Jakie rękawice, kask, gmole?
_________

Undertail

Postprzez HANS » 19/2/2009, 19:34

Ciekawi mnie jedna rzecz a że do tej pory nie mogę tego rozkminić to pytam tu, jak to jest jak zmieniasz normalne nadkole z tym chałowym chlapakiem i zakładasz undertaila to ma to jakies miejsce na akumulator? bo nie wiem jak w innych moto ale w kilku widziałem nadkole połączone z tą "półeczką" na aukumulator.
Avatar użytkownika
HANS
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 718
Dołączył(a): 18/7/2006, 22:32
Lokalizacja: lubartów


Postprzez YZF R1 » 19/2/2009, 23:59

mogę Ci to wytłumaczyć ale używasz dziwnych pojęć. według mnie to undertail to element który jest spodem ogona ale nie ma sie on nic do półeczki na akumulator. półeczka na akumulator jest w środku w plastikach które są przymocowane do tylnego stelaża a stelaż obudowany jest ogonem a od spodu jest undertail. a jeszcze niżej w niektórych motocyklach mały błotniczek nad kołem przymocowany do wahacza. tak to wygląda bynajmniej w tych motocyklach z którymi miałem do czynienia.
Avatar użytkownika
YZF R1
Moderator
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 14/5/2008, 12:16
Lokalizacja: Warszawa


Postprzez HANS » 20/2/2009, 14:45

się nie znam to dlatego:P chodzi mi o to nadkole bo wlasnie u mnie w cbr 125 jest całościowe z tą półeczką a w sprzedaży undertail jest tylko tym nadkolem bez tej półeczki.Cholera trudno mi to wytłumaczyc mam nadzieję że wiesz o co chodzi :) chcialem wlasnie to wywalić i jakos dorobić to sam bo 400 zł za kawałek plastiku/laminatu to pierdziawki to przesada:P i dlatego pytam jak to jest w innych motocyklach
>Patol< ;)
Avatar użytkownika
HANS
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 718
Dołączył(a): 18/7/2006, 22:32
Lokalizacja: lubartów

Postprzez Fikol » 20/2/2009, 22:18

Sam się zastanawiałem nad tym undertailem :) ale właśnie ze względu, że nie będę miał schowka pod siedzeniem i tego miejsca na akumulator zdecydowałem wezmę po prostu piłkę i upie****(utnę) ten wystający w bandicie brzydki błotnik :)Poza tym mi nie zależało na piękności tego nadkola :P
Avatar użytkownika
Fikol
Świeżak
 
Posty: 280
Dołączył(a): 3/6/2008, 19:24
Lokalizacja: Węgrów



Powrót do Akcesoria motocyklowe



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość




na górê