Zobacz wątek - <i>[Aktualności]</i> Inspektorzy transportu drogowego...
NAS Analytics TAG

[Aktualności] Inspektorzy transportu drogowego...

Komentarze użytkowników
_________

[Aktualności] Inspektorzy transportu drogowego...

Postprzez Åšcigacz » 19/2/2009, 11:25

Dyskusja na temat: Inspektorzy transportu drogowego dostanÄ… nowe kombinezony
Przeczytaj więcej na ten temat na stronie:
Inspektorzy transportu drogowego dostanÄ… nowe kombinezony
Åšcigacz
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16777167
Dołączył(a): 3/5/2006, 19:00


Postprzez Komentatorzy » 19/2/2009, 11:25

Święte słowa:) I tak jest mało policyjnych motocyklistów więc mogą sobie pozwolić na odrobinę luxusu(bezpieczeństwa);)<br><hr>balu_rst_gsr600
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 19/2/2009, 11:28

Witam,
może ktoś z decydentów przeczyta mój post. Jakie cele ustawowe będą realizować funcjusze ID na motocyklach? Może nawet inaczej: czego dziś, bez motocykli, nie realizują? Ale chwała za powiększanie grona motocyklistów.<br><hr>marchewa9
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 19/2/2009, 13:09

lepiej niz w Motogp ,a umiejetnosci te same?skad oni ten cennik wzieli za 4000 do 5000 to juz mozna sie bogato ubrac<br><hr>mj
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 19/2/2009, 13:49

ciekawe, czy będą jeździć przepisowo, i kiedy zobaczymy pierwszy filmik z palenia gumy GTR'em :P<br><hr>w
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 19/2/2009, 16:25

Dawcy organów. <br><hr>Erłan :)
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 19/2/2009, 19:47

Komentatorzy napisał(a):Święte słowa:) I tak jest mało policyjnych motocyklistów więc mogą sobie pozwolić na odrobinę luxusu(bezpieczeństwa);)<br><hr>balu_rst_gsr600<br>
Niestety, tu mowa nie o policyjnych motocyklistach, tylko tych z ITD :)<br><hr>Wiewiór81
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 19/2/2009, 23:07

Rozmumiem policja na motocyklach, ratownicy medyczni ale to juz jest bzdura a po co im motocykle?? Co gosc Tirem bedzie im uciekal przed kontrola tachometru??
Te blazny juz nie maja na co pieniedzy podatnikow wydawac!!!<br><hr>malyzck
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 20/2/2009, 07:02

Komentatorzy napisał(a):Rozmumiem policja na motocyklach, ratownicy medyczni ale to juz jest bzdura a po co im motocykle?? Co gosc Tirem bedzie im uciekal przed kontrola tachometru??
Te blazny juz nie maja na co pieniedzy podatnikow wydawac!!!<br><hr>malyzck<br>
naucz się nomenklatury nie tachometru tylko tachografu! dziwi mnie peplanie od razu o pościgach czy tylko do tego może służyć motocykl? zamiast bulwersować się kosztami - wcale nieoszałamiająco wysokimi może warto by popromować zakupy odzieży moto by przy nowym sezonie stringi naszych plecaczków oglądać tylko po śmiganiu;)<br><hr>godin
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 20/2/2009, 08:43

i tak nikt nie łapie dawców organów ..........................<br><hr>Dawca organów
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 20/2/2009, 09:14

podejrzewam że zawiły wyjadacz zakrętów i rasowy popierdo...niec i tak im ucieknie, nie ważne czym by smigali :P z resztą to są ciężkie sprzęty, w zakrętach będą zdychać, na prostyk po 400 jeździć :D<br><hr>czubek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 20/2/2009, 14:43

Komentatorzy napisał(a):Rozmumiem policja na motocyklach, ratownicy medyczni ale to juz jest bzdura a po co im motocykle?? Co gosc Tirem bedzie im uciekal przed kontrola tachometru??
Te blazny juz nie maja na co pieniedzy podatnikow wydawac!!!<br><hr>malyzck<br>
Komentatorzy napisał(a):naucz się nomenklatury nie tachometru tylko tachografu! dziwi mnie peplanie od razu o pościgach czy tylko do tego może służyć motocykl? zamiast bulwersować się kosztami - wcale nieoszałamiająco wysokimi może warto by popromować zakupy odzieży moto by przy nowym sezonie stringi naszych plecaczków oglądać tylko po śmiganiu;)<br><hr>godin<br>
o dziekuje ty wielki nauczycielu tu nie chodzi o taki belkot jaki piszesz czy o nazewnictwo tylko o to ze oni sa do kontrolowania pojzdow takich jak ciezarowki, busy taksowki wiec po jaki ch.. im motocykle, niech jezdza buzami i zajma sie przeladowanymi tirami a na motocykl nie wezma wagi!!!
A on zajmuja sie bzdetami czy taksiarz ma opisana kase a kierowcy tira sprawdzaja "tachograf" , male koszty czlowieku rekawice 2 x 500pln?? ja mam za 150 skad te kosmiczne ceny na miare kombinezony, paranoja<br><hr>malyzck
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 21/2/2009, 18:05

Po co ITD motocykle takie jak kawasaki GTR? Jako mobilny i łatwy w przemieszczaniu pojazd do kontroli tych, którzy tej kontroli chca unikac, czyli m.in. jeżdżąc po kompletnie nieprzystosowanych do TIRów drogach, gdzie silnie obciązony sprzetem i stosunkowo niski pojazd typu "dostawaczak" pojechac za bardzo nie może, przynajmniej nie w sposób bezpieczny i bez ryzyka uszkodzenia (jest masa takich dróg). tam GTR całkiem spokojnie sobie powinien poradzić. Dlaczego GTR? Bo to stosunkowo duży ale i mocny motocykl mający spory zakres dopuszczalnego obciążenia, a sprzet ITD wazy...przy swojej cenie wypada i tak stosunkowo tanio. I nie martwiłbym isę tak tymi wydatkami, bo chyba ITD to jest jedna z tych służb które bardzo szybko odrabiają "straty"w sumie jeden postój to może się równac jednemu GTRowi z wyposazeniem...jeden wypad na firme i kolejny GTR...jedna dobrze trafiona kontrola i ubranko :)<br><hr>Thrillco
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/2/2009, 21:20

Komentatorzy napisał(a):Rozmumiem policja na motocyklach, ratownicy medyczni ale to juz jest bzdura a po co im motocykle?? Co gosc Tirem bedzie im uciekal przed kontrola tachometru??
Te blazny juz nie maja na co pieniedzy podatnikow wydawac!!!<br><hr>malyzck<br>
Komentatorzy napisał(a):naucz się nomenklatury nie tachometru tylko tachografu! dziwi mnie peplanie od razu o pościgach czy tylko do tego może służyć motocykl? zamiast bulwersować się kosztami - wcale nieoszałamiająco wysokimi może warto by popromować zakupy odzieży moto by przy nowym sezonie stringi naszych plecaczków oglądać tylko po śmiganiu;)<br><hr>godin<br>
Komentatorzy napisał(a):o dziekuje ty wielki nauczycielu tu nie chodzi o taki belkot jaki piszesz czy o nazewnictwo tylko o to ze oni sa do kontrolowania pojzdow takich jak ciezarowki, busy taksowki wiec po jaki ch.. im motocykle, niech jezdza buzami i zajma sie przeladowanymi tirami a na motocykl nie wezma wagi!!!
A on zajmuja sie bzdetami czy taksiarz ma opisana kase a kierowcy tira sprawdzaja "tachograf" , male koszty czlowieku rekawice 2 x 500pln?? ja mam za 150 skad te kosmiczne ceny na miare kombinezony, paranoja<br><hr>malyzck<br>
żaden wielki ;) nie daj sie tak głupio podpuszczac z tego co wiem zadnych ubiorów na miare nie było, krokodylki podobno podjechały do kawy i poprzymierzali to co było w standardzie, a poza tym wejdź na ich strony i sprawdź ile kasy ściagają, mam wrażenie ze na manadat za 500 to im by tuszu szkoda było ....<br><hr>godin
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 1/11/2009, 01:31

Mamy zdublowaną Policje przez Straż Miejską teraz przyszedł czas na IRD , spokojnie jeszcze mamy Straż Graniczą ,Żandarmernie no i można zreaktywować ORMO i MO , a Policja , najlepiej jak by była tylko figurantem . Z Milicjantem mogłem rozmawiać z Policjantem jeszcze też ale niedługo ci Panowie pełniący służbę będą musieli działać jak Cyborgi.
Pozwolę sobie podać przykład :
jeszcze nie tak dawno wyprzedzając jakiś samochód przekroczyłem dopuszczalną prędkość aby tak niebezpieczny manewr wykonać jak najszybciej i było zrozumiane przez Funkcjonariuszy , dzisiaj jadę sobie np. za TIR-em i zaczynam go wyprzedzać , oczywiście jechałem na tyle blisko tego pojazdu , że podczas rozpoczynania tego manewru nie mogłem widzieć znaku zakazu wyprzedzania mimo widzianej lini przerywanej na dodatek najechałem w końcowej fazie wyprzedzania na zaczynającą się linię ciągłą a za mną jechał nieoznakowany radiowóz z kamerą TVN Turbo Uwaga Pirat gdzie z odpowiedniej odległości był wyraznie widoczny znak zakazu wyprzedzania.
Zgodnie z PRD zostały popełnone poważne wykroczenia i kierowca powinienen być ukarany ale czy napewno , poto siedzą ludzie w tym radiowozie a nie ..... ,no cóż przed kamerą niema dyskusji prawo jest prawem , kropka. Niedługo idąc tym torem Panowie Policjanci dostaną instrukcje kiedy im będzie wolno skręcić w prawo a kiedy w lewo itd.
Do czego zmierzamy z naszymi drogami (ale coÅ› siÄ™ robi na tych drogach).<br><hr>Stan
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 4/2/2015, 20:24

Komentatorzy napisał(a):Po co ITD motocykle takie jak kawasaki GTR? Jako mobilny i łatwy w przemieszczaniu pojazd do kontroli tych, którzy tej kontroli chca unikac, czyli m.in. jeżdżąc po kompletnie nieprzystosowanych do TIRów drogach, gdzie silnie obciązony sprzetem i stosunkowo niski pojazd typu "dostawaczak" pojechac za bardzo nie może, przynajmniej nie w sposób bezpieczny i bez ryzyka uszkodzenia (jest masa takich dróg). tam GTR całkiem spokojnie sobie powinien poradzić. Dlaczego GTR? Bo to stosunkowo duży ale i mocny motocykl mający spory zakres dopuszczalnego obciążenia, a sprzet ITD wazy...przy swojej cenie wypada i tak stosunkowo tanio. I nie martwiłbym isę tak tymi wydatkami, bo chyba ITD to jest jedna z tych służb które bardzo szybko odrabiają "straty"w sumie jeden postój to może się równac jednemu GTRowi z wyposazeniem...jeden wypad na firme i kolejny GTR...jedna dobrze trafiona kontrola i ubranko :)<br><hr>Thrillco<br>
Do pościgu za ciężarówką wystarczy w zupełności motocykl klasy 125 cm3, który mniej spala benzyny, jest znacznie tańszy w utrzymaniu i co najważniejsze w zakupie !!!!!!!!!!!!!!!
Widocznie znów ktoś dał/wziął w łapę.<br><hr>Kierowca
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35



Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości




na górê