Zobacz wątek - SUZUKI GSX 600F odpala i zaraz gaśnie..!!
NAS Analytics TAG

SUZUKI GSX 600F odpala i zaraz gaśnie..!!

Mechanika tylko powyżej 125cc.
_________

SUZUKI GSX 600F odpala i zaraz gaśnie..!!

Postprzez castelano1 » 5/2/2009, 18:56

Witam potrzebuje pomocy z SUZUKI GSX 600F 95r .

Odpalał bez problemu, pewnego dnia odpaliłem ale po chwili zgasiłem i to spowodowała zalanie świec były kompletnie mokre i juz nie chciał na nich zapalić tylko strzelał z rury. Kupiłem nowe świeczki ( irydowe odpowiednie do tego modelu ) iskra jest super. Ale odpala i zaraz gaśnei czasem coś prychnie. POMOCY co to moze być przy okazji przeczyściłem filtr powietrza i przedmuchałem oraz wypłukałem gaźnik w benzynie ale dycz nie ruszałem.
SUZUKI GSX 600F , BYDGOSZCZ
castelano1
Świeżak
 
Posty: 5
Dołączył(a): 5/2/2009, 18:40
Lokalizacja: Bydgoszcz


Postprzez mareckixx » 5/2/2009, 20:30

Moze zle ustawiasz kranik przy zapalaniu czyli w pozycij PRI i wtedy ci go zalewa.... wez ustaw na RES Lub ON
One toke over the line...
Avatar użytkownika
mareckixx
Świeżak
 
Posty: 24
Dołączył(a): 18/8/2008, 11:36
Lokalizacja: Janowice-Miechów-Karków


Postprzez castelano1 » 5/2/2009, 21:32

Dzięki za odp. Tak popatrzyłem i okazało się, że iglica była zawieszona i go zalewało teraz juz odpala ładnie chodzi równo ale nie reaguje na ssanie musze trzymac troche gazu żeby nie zgasł zanim sie rozgrzeje dziwne?? co to może byc?? I jak to wyregulować ??
SUZUKI GSX 600F , BYDGOSZCZ
castelano1
Świeżak
 
Posty: 5
Dołączył(a): 5/2/2009, 18:40
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez castelano1 » 8/2/2009, 17:26

Super !!! :idea: okazuje sie ze nie palil na jedna swiece juz kable odpowiednio podłączyłem i reaguje na ssanie odpala za dotknięciem Wszystkim polecam świece irydowe na starych ( nowych zwykłych ) to musiałem troszke pokrecic jak postal z tydzien a teraz to za dotknięciem . Naprawde polecam te swiece irydowe , jak by ktoś potrzbowal to moge taniej załatwić piszci ena gg albo castelano1@wp.pl
SUZUKI GSX 600F , BYDGOSZCZ
castelano1
Świeżak
 
Posty: 5
Dołączył(a): 5/2/2009, 18:40
Lokalizacja: Bydgoszcz



Powrót do Mechanika motocyklowa



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości




na górê