Zobacz wątek - <i>[Aktualności]</i> Andrzej Chmielewski - "Pokażę na co...
NAS Analytics TAG

[Aktualności] Andrzej Chmielewski - "Pokażę na co...

Komentarze użytkowników
_________

[Aktualności] Andrzej Chmielewski - "Pokażę na co...

Postprzez Åšcigacz » 23/1/2009, 19:17

Dyskusja na temat: Andrzej Chmielewski - "Pokażę na co mnie stać!"
Przeczytaj więcej na ten temat na stronie:
Andrzej Chmielewski - "Pokażę na co mnie stać!"
Åšcigacz
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16777167
Dołączył(a): 3/5/2006, 19:00


Postprzez Komentatorzy » 23/1/2009, 19:17

Ciekaw jestem tylko jakie korzyści mają sponsorzy ze... sponsorowania ? Za grubą kasę dostają "reklamę" która jeśli trafi do 100 z 200 kibiców, to będzie dobrze - chyba daje jedynie satysfakcję, że ktoś może rozwijać talent, albo i wywołuje kwaśną minę, że ktoś 4 fun pochłania ciężko zarobioną kasę przez firmę<br><hr>Ezel
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 23/1/2009, 22:26

Komentatorzy napisał(a):Ciekaw jestem tylko jakie korzyści mają sponsorzy ze... sponsorowania ? Za grubą kasę dostają "reklamę" która jeśli trafi do 100 z 200 kibiców, to będzie dobrze - chyba daje jedynie satysfakcję, że ktoś może rozwijać talent, albo i wywołuje kwaśną minę, że ktoś 4 fun pochłania ciężko zarobioną kasę przez firmę<br><hr>Ezel<br>
Niestety mam podobne zdanie.Motocykle są w naszym kraju mało popularne.Korzyści ze sponsorowania zawodników niewymierne do poniesionych kosztów.Stosunek społeczeństwa do motocyklistów negatywny... Jeżeli Chmielewski nie znajdzie zagranicznego sponsora i nie będzie szlifował swój talent w Niemczech, Hiszpanii czy Włoszech to zmarnuje się jak Kędzior, Badziak czy Myszkowski .Polska jest jak narzazie przedsionkiem poważnego scigania się, taka jest prawda... Pozdrawiam!
Jarek.<br><hr>bazant52@op.pl
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 24/1/2009, 12:21

Dokładnie jest jak piszesz,społeczeństwo nie zaakceptowało motorów.Najśmieszniejsze jest to że gdyby sie pojawił taki "Kubica na motorze" sytuacja zmieniłaby się diametralnie.Niestety żyjemy w takim kraju gdzie ludzie patrzą na wszystko schematami i stereotypami.Gdzie każdy motocyklista jest "dawcą" i jak sponsor ma dać pieniądze skoro jego firma też niebędzie traktowana poważnie.<br><hr>Mlody
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 24/1/2009, 16:48

Dla mnie Przemysław Janik jest wzorem do naśladowania, bo w zeszłorocznym fiat yamaha cup wygrał wszystkie zawody zgarniająć 200 na 200 punktów. Każdemu się uda znaleźć sponsora mniejszego lub większego, ale tak naprawdę dużo zależy od rodziny i przyjaciół !<br><hr>W
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 24/1/2009, 17:39

szkoda że ten puchar można oglądać tylko ok 30s na antenie tvn turbo . Nie mogę sobie przypomnieć czy kiedykolwiek mówiono o tym w wiadomościach. a bez telewizyjnych relacji nigdy nie zdobędzie sponsorów mniemy nadzieje że jakaś tv będzie to pokazywać tak jak BBS brytyjskie superbike i kibice zobaczą wyścigi na polskim podwórku bo są bardzo ciekawe!!<br><hr>votec
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 25/1/2009, 15:09

Komentatorzy napisał(a):Dla mnie Przemysław Janik jest wzorem do naśladowania, bo w zeszłorocznym fiat yamaha cup wygrał wszystkie zawody zgarniająć 200 na 200 punktów. Każdemu się uda znaleźć sponsora mniejszego lub większego, ale tak naprawdę dużo zależy od rodziny i przyjaciół !<br><hr>W<br>
haha nie ośmieszaj się człowieku jakim wzorem?? Koleś jest szybki , tego nie można mu zarzucić - ale po tylu sezonach spędzonych w poznaniu powinen zacząc jeździć w klasach mistrzostw polski a nie ścigać się w klasach amatorskich.<br><hr>Kolo
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 26/1/2009, 17:42

Komentatorzy napisał(a):Dla mnie Przemysław Janik jest wzorem do naśladowania, bo w zeszłorocznym fiat yamaha cup wygrał wszystkie zawody zgarniająć 200 na 200 punktów. Każdemu się uda znaleźć sponsora mniejszego lub większego, ale tak naprawdę dużo zależy od rodziny i przyjaciół !<br><hr>W<br>
Komentatorzy napisał(a):haha nie ośmieszaj się człowieku jakim wzorem?? Koleś jest szybki , tego nie można mu zarzucić - ale po tylu sezonach spędzonych w poznaniu powinen zacząc jeździć w klasach mistrzostw polski a nie ścigać się w klasach amatorskich.<br><hr>Kolo<br>
uważam, że Ty ośmieszyłbyś się startując w jakiejkolwiek klasie ;)


mmp to już wysoka kasa i pewne reguły, nie każdy ma tyle kasy, czasu, a fiat yamaha cup amatorszczyzną nie jest.<br><hr>w
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35



Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości




na górê