Zobacz wątek - ZX9R czy ZX12R ?
NAS Analytics TAG

ZX9R czy ZX12R ?

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Postprzez melvin » 24/1/2009, 20:19

jak kawa to tylko 636 ale spośród tych dwóch to wg mnie 12.
DUŻO GAZU I SPRZĘGŁO OD RAZU! :twisted:
Avatar użytkownika
melvin
PierwszyOkrutny
 
Posty: 8393
Dołączył(a): 17/9/2007, 21:09
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski


Postprzez YZF R1 » 25/1/2009, 02:01

weź pod uwagę swój wzrost bo mając np 170 nie dasz rady na zx12r. przede wszystkim musisz zadać sobie pytanie od czego ci en motocykl bo są troszkę inne od siebie gabarytowo i wagowo. dziewiątka jest bardziej sportowa lżejsza zwinniejsza dwunastka również jest sportowa ale jest większa cięższa choć z winklach nie ma problemów na pozór gabarytów i wagi. Ja osobiście jestem za 9 i za 12....
Avatar użytkownika
YZF R1
Moderator
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 14/5/2008, 12:16
Lokalizacja: Warszawa


Postprzez Lukasiusclay » 25/1/2009, 12:15

Z opini jakie tu otrzymałem to jednak bede za dwunastką. Przewaga wtrysku, nowoczesniejszej konstrukcji no i to ze jak ma sie ochotę to i tym moto mozna sie pobawic mimi jej wielkosci. Myslalem tylko ze skoro to dosyc duzy motocykl to i dla pasazera bedzie wygodnie a tu zonk.
Avatar użytkownika
Lukasiusclay
Świeżak
 
Posty: 55
Dołączył(a): 1/7/2008, 10:12

Postprzez lonewolf » 25/1/2009, 23:03

dr.artur napisał(a):w ktorym miejscu jest nowoczesniejsza 12 ? ze ma wtrys a nie gaznik ?


Chociażby.
Avatar użytkownika
lonewolf
Bywalec
 
Posty: 588
Dołączył(a): 29/5/2008, 19:48

Postprzez palgumeniedusze » 26/1/2009, 09:14

juz sie nad tym wtryskiem nie spuszczajcie narazie mialem wszystkie graty na gazniku teraz mam na wtrysku i jakos mnie to nie zachwycilo....tylko robi zzzzzz jak sie przekreci kluczyk :D
habba babba!
Avatar użytkownika
palgumeniedusze
Stały bywalec
 
Posty: 1295
Dołączył(a): 9/11/2007, 22:48
Lokalizacja: WLKP

Postprzez lonewolf » 26/1/2009, 14:15

palgumeniedusze napisał(a):juz sie nad tym wtryskiem nie spuszczajcie narazie mialem wszystkie graty na gazniku teraz mam na wtrysku i jakos mnie to nie zachwycilo....tylko robi zzzzzz jak sie przekreci kluczyk :D


co nie zmienia faktu, że wtrysk jest jednak nowocześniejszy ;]
Avatar użytkownika
lonewolf
Bywalec
 
Posty: 588
Dołączył(a): 29/5/2008, 19:48

Postprzez OvertakeR » 26/1/2009, 15:44

A jakie ma to przelozenie na jazde? Chyba glownie o to chodzi, a nie o to, zeby stawal na mysl, ze ma sie wtrysk zamiast gaznika...
Energie ist nichts ohne Steuerung.


Nie jest dla mnie ważna Twoja ranga na forum, staż, ilość wypisanych postów, dla mnie jesteś człowiekiem i tylko w takich kategoriach Cię postrzegam.
Avatar użytkownika
OvertakeR
Świeżak
 
Posty: 170
Dołączył(a): 21/12/2008, 13:53

Postprzez Cezarjusz » 26/1/2009, 16:16

Ludzie przeciez zx9r i zx12r to zupełnie inne konstrukcje wiec moze skonczcie gadac co rózni ten model od tamtego ok ? Napewno oba maja po 2 koła ;) Szczerze jak by się wgłęmbic w temat to zx12r jest troche bezuzyteczna (mam nadzieje ze zrozumiecie o co mi chodzi ;)) Ani to sport na tor, do miasta tez ideał to nie jest, turystyk tez z niego kiepski (a jak juz to polecam TYLKO w 1 os.) Po prostu trzeba chcieć ten Motocykl, być nim zafascynowanym. Ja go chciałem, mam i powiem tak: mi sie nim wszedzie lata dobrze czy to miasto czy jakis dalszy ( 1 os./ ale w moim przypadku czesto w 2/kobieta ;)) wypad, wyszalec sie mozna i to Bardzo. Motocykl ma wielki zapas mocy i momentu, przyspiesza z kazdego biegu jak rakieta(wadą jest brak wyswietlacza biegów ponieważ czesto zdaża mi sie szukac wyższego przełozenia gdy mam zapietą juz 6) Powiem tak: jak jezdzisz przewaznie sam to polecam :D
<zx12r> / <Suzuki dr 650>

"Moja ulica murem podzielona
Świeci neonami prawa strona
Lewa strona cała wygaszona
Zza zasłony obserwuję obie strony "
Avatar użytkownika
Cezarjusz
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 550
Dołączył(a): 9/6/2007, 20:08
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia strona


Powrót do Motocykle



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 5 gości




na gr