Zobacz wÄ…tek - honda cbr 400 pilne
NAS Analytics TAG

honda cbr 400 pilne

Mechanika tylko powyżej 125cc.
_________

honda cbr 400 pilne

Postprzez przemekhonda » 28/11/2008, 20:53

witam.
nazywam sie przemek i nam problem z moją cbr jestem nowy w tej branży ale szybko sie uczę mianowicie kupiłem ją mechanik wyniemił mi swiece oleje płyny wstawiłem nowy akumulator i wymontowano alarm który był ponoć przyczyną rozładowywania się akumulatora ale to nie pomogło....
gdy go naładyje.odpalam i chodzi całkiem całkiem...ale po chwili nawet w trakcie jazdy gasnie i znowu pod prostownik i tak wkółko ..podczas pracy motocykla daje się słyszeć charakterystyczne strzelanie.znajomy ni powiedział ze to szczotki w alternatorze są do wymiany więc chcem zapytać jakie to mają być szczotki i czy są drogie do honda cbr 400r i najwarzniejsze gdzie jest alternator wydaje mi sie ze po lewej stronie motocykla pod akumulatorem i ma kształt owalny ale czy mam racje ??? prosze o pomoc................................co sądzicei o tym motorze jest odpowiedni jak na pierwszy motocykl na 10 latek i 19000 przebiegu
przemekhonda
Świeżak
 
Posty: 17
Dołączył(a): 28/11/2008, 20:41


Postprzez zimmy » 29/11/2008, 18:08

hej

Ja jeżdżę na hondzie cb 400sf silnik chyba ten sam co w cbr, ale gdzie alternator jest to nie wiem. Miałem podobny problem z elektryką okazało się że regulator napięcia był do wymiany.
Honda CB 400 super four
zimmy
Świeżak
 
Posty: 5
Dołączył(a): 9/7/2008, 20:35
Lokalizacja: Rybnik




Powrót do Mechanika motocyklowa



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości




na górê