Zobacz wÄ…tek - <i>[biblioteka]</i> Kup Teraz!
NAS Analytics TAG

[biblioteka] Kup Teraz!

Komentarze użytkowników
_________

Postprzez Komentatorzy » 13/4/2008, 17:33

sam sprowadzam uzywane ale powiem-co fakt to fakt, czasami jak czytam te teksty... sprzedaje bo wyjezdza a za motocyklem drzwi od garazu upchane tablicami, przyklady traktowania potencjalnych klientow jak depow mozna mnozyc, a dla kupujacych- zwracajcie uwage na poczatku tez na zdjecia, dobrej jakosci zdjecia to podstawa, szkoda wycieczek;)<br><hr>negatyv
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 19/4/2008, 13:06

Ehhhh.... no Spietny szkoda tylko ze to wszystko prawda;( mialem taki zapal na kupno a teraz to sam nie wiem... nie mam za bardzio ziimkow co sie znaja bardzo dobrze na moto:/ a jak maja i jezdza to i tak sa gotwi hu.... podpowiedziec itp:/ to co teraz zrobic?ehh Pozdrawiam Zółtodziobow :D hahaha sam taki jestem w tych sprawach :D<br><hr>Dan
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 14/5/2008, 12:06

Bardzo dobry artykuł! Najlepiej również mieć sprecyzowany plan jaki model motoru chcemy zakupić, wtedy można na różnych forach dowiedzieć sie jakie są wady i zalety modelu który sobie upatrzyliśmy. To nam może dać kolejne informacje co w danym modelu się "sypie" i na co zwrócić szczególną uwagę. A wracając do artykułu to sam kupiłem motor po "szlifie", jednak miałem tego świadomość bo sprzedający nie robił z tym nic. A motor miałem 2 sezony i jeździł bez zarzutu. Sprzedałem go również tak jak kupiłem (w takim samie stanie wizualnym i technicznym). Dodam jeszcze że czasem nie opłaca sie wymieniać czegoś przed samą sprzedażą ponieważ nowy nabywca ma pełen wachlarz możliwości i zamiast my przed sprzedażą kupimy jakąś tandetną oponę czy "szajski" łańcuch żeby tylko było, a żeby cenę podnieść! To lepiej zostawić to tak jak jest, zejść trochę z ceny (tyle co by nas kosztował zakup części tych tandetnych) i niech nowy nabywca kupi sobie porządne części żeby jak najdłużej pojeździć ;] Ludzie szanujmy sie!!!!<br><hr>Robson
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 4/8/2008, 19:08

świeeeetnieee! już miałem na allegro kupować jakieś byle-co, byleby od razu. wole zaczekać na zime i wziąć ze sobą pana mechanika do oględzin. staaary, uratowałes mi kupe szmalu, dziekówa! ;))<br><hr>combo
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 22/8/2008, 02:02

Komentatorzy napisał(a):Właśnie takich informacji szukałem :-) właśnie planuje kupic używana GS-ke :-)<br><hr>Nikoś<br>
Komentatorzy napisał(a):Koleś, jesteś Bogiem!!! Dopiero od ciebie się dowiedziałem jak dobrze kupić używany motor!!! Wielkie dzięki!<br><hr>Marcin<br>
Komentatorzy napisał(a):same ogólniki o których kazdy zdrowomyslacy czlek wie
konkrety : jak sprawdzic czy moto prosty jest , czy bral udzialy w wyscigach czy rama byla spawana , czy połki proste sa to jest wazne a nie ksiazka serwisowa za 30 zloty mozna miec kazda pieczatke<br><hr>pilot<br>
Może i wiedzą o tym "zdrowo myślący" ludzie ale jest dużo napaleńców dla których motor na pierwszy rzut oka wygląda na igiełkę z salonu a w rzeczywistości jest stertą złomu prosto od lakiernika... ten artykuł "ostudza emocje" i myślę że dla wielu ludzi będzie podporą do dokonania dobrego i przemyślanego zakupu motocykla z 2giej ręki.<br><hr>Arek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 23/8/2008, 19:30

Komentatorzy napisał(a):świeeeetnieee! już miałem na allegro kupować jakieś byle-co, byleby od razu. wole zaczekać na zime i wziąć ze sobą pana mechanika do oględzin. staaary, uratowałes mi kupe szmalu, dziekówa! ;))<br><hr>combo<br>
Hhehe może nie tyle mechanika , ale osobe która jakiś czas siedzi w motocyklach i orientuje się czy motocykl jest wart kupna i czy wart jest tej ceny . <br><hr>CROwMAN
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 3/11/2008, 08:40

proszę o radę. właśnie zrobiłem prawko na motocykle. i chciałbym jako pierwszy motocykl kupić choppera. ale jak czytałem artykuł to kupno używanego motocykla to nie lada wyzwanie. czy kupno nowego motoru ROMET R 250 za około 6400 zł jest dobrym pomysłem? dodam, że nie interesuje mnie szybka jazda tylko w miarę spokojne podróżowanie najdalej do 200-300 km. a poza tym wygląd tego motoru mi odpowiada. dziękuje ze rzeczowe odpowiedzi<br><hr>piotr
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 1/2/2009, 00:57

Ok.Lepiej uczulić kupujących niż im przymykać oczy,ale nie demonizujmy żeby też nie popaść w jakiś swoisty hipohondryzm tzn.że puścimy bokiem dobrą okazję bo byliśmy ZBYT podejrzliwi.Ale zarazem zgadzam się bo niektóre oferty to istne chamstwo i oszustwo.<br><hr>kazkader
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 15/2/2009, 07:16

Witam
Jakiś tydzień temu zacząłem szukać dla siebie Bandita 650.Pierwsza rozmowa jaką przeprowadziłem ze sprzedającym wyglądała tak: Ja- Witam ,ja w sprawie Bandita z ogłoszenia ,czy aktualne? Handlarz - Tak słucham co chce Pan wiedzieć? Ja - W ogłoszeniu jest napisane sprowadzony, skąd? H - Z Chin. J- ???????? H - No co!!! Coś jeszcze!Głupie pytanie głupia odpowiedź!!!!!No , co jeszcze chcesz Pan wiedzieć!!!? Oczywiście j******em słuchawką i od razu mi się odechciało dalszego szukania sprzętu. Do tej pory miałem do czynienia tylko z samochodami ,a o handlarzach wyrobiłem sobie nie najlepsze zdanie , a tu prosze pierwszy tel. i od razu taki egzemplarz. Pozdrawiam<br><hr>remix
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 22/2/2009, 23:24

Komentatorzy napisał(a):Witam
Jakiś tydzień temu zacząłem szukać dla siebie Bandita 650.Pierwsza rozmowa jaką przeprowadziłem ze sprzedającym wyglądała tak: Ja- Witam ,ja w sprawie Bandita z ogłoszenia ,czy aktualne? Handlarz - Tak słucham co chce Pan wiedzieć? Ja - W ogłoszeniu jest napisane sprowadzony, skąd? H - Z Chin. J- ???????? H - No co!!! Coś jeszcze!Głupie pytanie głupia odpowiedź!!!!!No , co jeszcze chcesz Pan wiedzieć!!!? Oczywiście j******em słuchawką i od razu mi się odechciało dalszego szukania sprzętu. Do tej pory miałem do czynienia tylko z samochodami ,a o handlarzach wyrobiłem sobie nie najlepsze zdanie , a tu prosze pierwszy tel. i od razu taki egzemplarz. Pozdrawiam<br><hr>remix<br>
Cała prawda o handlarzach motocyklami... Ale niezniechęcaj się nie warto...<br><hr>Daywid
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/4/2009, 19:58

Komentatorzy napisał(a):hej. chce kupic motor.czy ktos by mi mógł powiedzieć,na co trzeba patrzec by kupic dobry.ile może miec pzrejechany km.max. dobry motorek.... intereseuje mnie pojemnosc ok600cm doradźcie jaki-cbr600 czy r6......z góry dzieki-pozdrawiam<br><hr>kris<br>
sam szukałem i zakupiłem SV 650 z 2003r. Niezłe wrażenia nie drogo naprawdę fajne :p<br><hr>Qdłaty
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 26/6/2009, 06:26

Komentatorzy napisał(a):proszę o radę. właśnie zrobiłem prawko na motocykle. i chciałbym jako pierwszy motocykl kupić choppera. ale jak czytałem artykuł to kupno używanego motocykla to nie lada wyzwanie. czy kupno nowego motoru ROMET R 250 za około 6400 zł jest dobrym pomysłem? dodam, że nie interesuje mnie szybka jazda tylko w miarę spokojne podróżowanie najdalej do 200-300 km. a poza tym wygląd tego motoru mi odpowiada. dziękuje ze rzeczowe odpowiedzi<br><hr>piotr<br>
witaj ja właśnie robie prawko i z początku generalnie chciałem sobie strzelić chopperka. Z tego co wiem to obecne romety to raczej chinska produkcja, a tego radze unikać (chociaż są i fani chinskich jednośladów). Jeżeli chcesz fajnego choppera to sprawdź Yamahe virago 535 (bo to najpopularniejszy chyba model) moto które ma już troche latek powinieneś zmieścić sie w 6400 , a wiadomo to yamaha wiec maszyna lugowieczna (tym bardziej że motocykle zupełnie innacze się starzeją niż samochody), dodatkowym atutem tego motocykla jest sposób przenoszenia napędu czyli wał kardana, odpada ci smarowanie i czyszczenie łańcucha (co trzeba robić tak naprawde nawet raz na tydzień, a u niektórych nawet codziennie ;p). Sam zastanawiałem się nad chopperkiem na pierwsze moto, jednak zrezygnowałem z tego pomysłu, z tego co słyszałem, to (zwłaszcza w mieście) choppery nie radzą sobie do końca z szykim manewrowaniem i wręcz niemożliwe jest złożenie go w ostry zakręt (podnużki itp, powodują ze nie można go tak bardzo przechylić jak np Honde cb 500) ... <br><hr>Czarek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 6/7/2009, 21:33

hey wie ktos morze ile wchodzi oleju do zaweisenia przedniego Kawasaki zx9r 1999r do obu lag pozdrawiam<br><hr>Ninja
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 7/7/2009, 22:57

Witam, właśnie zdałem na kat. "A'' i mam pytanie: czy suzuki gs500f to dobry wybór jak na początek (mam zamiar pojezdzić nim jakieś 3 lata zanim kupię coś lepszego)<br><hr>Pan Świstak
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 4/9/2009, 20:36

Komentatorzy napisał(a):Witam, właśnie zdałem na kat. "A'' i mam pytanie: czy suzuki gs500f to dobry wybór jak na początek (mam zamiar pojezdzić nim jakieś 3 lata zanim kupię coś lepszego)<br><hr>Pan Świstak<br>
To zależy tylko od ciebie. Ja zdałem miesiąc temu i jako świeżak kupiłem sobie ZR7S - 750'tkę. Tyle, że (jak mi się przynajmniej wydaje) mam już w miarę poukładane w głowie i samochodowy przebieg na ulicach rzędu 400 tys. km. Przez ten miesiąc zrobiłem już 1000 km moim moto i jakoś się nie zniechęciłem. Pozdrawiam, pph<br><hr>pph
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 5/10/2009, 08:32

Komentatorzy napisał(a):Witam, właśnie zdałem na kat. "A'' i mam pytanie: czy suzuki gs500f to dobry wybór jak na początek (mam zamiar pojezdzić nim jakieś 3 lata zanim kupię coś lepszego)<br><hr>Pan Świstak<br>
Komentatorzy napisał(a):To zależy tylko od ciebie. Ja zdałem miesiąc temu i jako świeżak kupiłem sobie ZR7S - 750'tkę. Tyle, że (jak mi się przynajmniej wydaje) mam już w miarę poukładane w głowie i samochodowy przebieg na ulicach rzędu 400 tys. km. Przez ten miesiąc zrobiłem już 1000 km moim moto i jakoś się nie zniechęciłem. Pozdrawiam, pph<br><hr>pph<br>
To ci sie tylko wydaje niestety.Dziewiec lat jazdy ciezarowka po drogach europy i przejechane okolo 1.000.000 km od uzyskania pierwszego prawka to juz jest wynik.Nie jedno widzialem i jezdze ostroznie a i tak sytuacje na drodze zaskakuja czasami bezlitosnie.Tak naprawde jazda motocyklem po naszych drogach to swego rodzaju ruletka,szkoda ze czesto rosyjska.<br><hr>Hazardzista
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 8/10/2009, 00:03

Komentatorzy napisał(a):Witam, właśnie zdałem na kat. "A'' i mam pytanie: czy suzuki gs500f to dobry wybór jak na początek (mam zamiar pojezdzić nim jakieś 3 lata zanim kupię coś lepszego)<br><hr>Pan Świstak<br>
Z tego co czytałem gs500f to szmelc, strasznie usterkowy za tą kasę bierz hondę cb500 (58km) a jak masz więcej kasy to za 9000zł kupisz hondę CB600 hornet (98km) pozdro<br><hr>qlimax
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 10/10/2009, 09:52

hej!! kupilem sv 650 n z 99 r..ma prawie 50 tys przebiegu,,ale nap.jestem zadowolony..nie kopci..nie dymi itd,,a te prztebiegiz ogloszen to nie wiem,,kto wymysla,,moim zdaniem moto tylko z niemiec,,sa naprawde zadbane i 99% serwisowane..
ps..prosze mi napisac,,ile taki silnik jest w stanie zrobic przebiegu slyszalem,ze 100 tys,to nie jest problem,,prosze o jakas odp..
pozdrawiam
czesc<br><hr>gruby
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/11/2009, 20:19

Witam czy koniec listopada a początek grudnia to dobry momont na kupno maszyny chodzi mi dokładnie o motocykl Honda CBR 600 F4i/RR<br><hr>Borys
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 18/12/2009, 23:04

Komentatorzy napisał(a):Witam czy koniec listopada a początek grudnia to dobry momont na kupno maszyny chodzi mi dokładnie o motocykl Honda CBR 600 F4i/RR<br><hr>Borys<br>
witam moge polecic naprawde z czystym podkreslam z czystym sumieniem cberke f4i moj nr 793849134 powolywac sie na mariusza pozdrawiam g12-18<br><hr>sim
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 3 gości




na górê