Zobacz wÄ…tek - <i>[Suzuki]</i> Suzuki Bandit 600 1995-2004
 
NAS Analytics TAG

[Suzuki] Suzuki Bandit 600 1995-2004

Komentarze użytkowników
_________

Postprzez blazioo » 12/7/2011, 18:16

sprzedam bandita 600N stan idealka zero wkładu po wymianach i regulacjach rok 95
691456989
blazioo
Świeżak
 
Posty: 89
Dołączył(a): 31/1/2009, 10:34
Lokalizacja: SPS


Postprzez Komentatorzy » 15/7/2011, 00:40

Komentatorzy napisał(a):Czy to normalne, że przy mega-ulewie, coś szarpie, tak jak by świece moczyło, albo co??? bandit s 600 95 rok.<br><hr>KOWAL ziom<br>
Możliwe że woda wyrzucona przez oponę zalała cewki zapłonowe, które są pod bakiem. Ja miałem taką sytuację.<br><hr>Boombel
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 1/8/2011, 08:22

Witam
Mam pytanko odnośnie liczników. Znajomy mi mówił, że bandziorki 600S nie były wyposażone w liczniki w których jest cyfrowa godzina i wskaźnik paliwa. Przeglądając oferty kupna bandziorków, duża część ich ma, czy jest to spowodowane może wymianą przez danego posiadacza na taki licznik, czy dzwonem, czy jednak bandziorki wychodziły z produkcji z takimi licznikami?
Z góry dzięki za odpowidzi.
Pozdrawiam <br><hr>Rafał
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 10/8/2011, 13:41

Komentatorzy napisał(a):Witam
Mam pytanko odnośnie liczników. Znajomy mi mówił, że bandziorki 600S nie były wyposażone w liczniki w których jest cyfrowa godzina i wskaźnik paliwa. Przeglądając oferty kupna bandziorków, duża część ich ma, czy jest to spowodowane może wymianą przez danego posiadacza na taki licznik, czy dzwonem, czy jednak bandziorki wychodziły z produkcji z takimi licznikami?
Z góry dzięki za odpowidzi.
Pozdrawiam <br><hr>Rafał<br>
Liczniki bez zegarka, komputera podróży i poziomu paliwa występują w rocznikach do 2000 (jak dobrze pamiętam). Sam jeżdżę bandziorem z 2002 i ma wszystko o co pytasz. Pozdro<br><hr>tcjn
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 24/8/2011, 23:12

Komentatorzy napisał(a):Witam! Kupiłem Bandita 1200s z 2002 roku i slychac w silnkiju na wolnych obrotach jakies metaliczne pukniecia co jakis czas wydaje mi sie ze to jest z prawej strony! podobno duze bandity tak maja tak pracuja ich silniki czy moze ktos cos wie na ten temat??<br><hr>zegan<br>
ja tez miałem taki problem w badicie ten sam głos metaliczny z prawej strony i silnik mam do wymiany bo korbowót wali o zawory,mechanik powiedział ze nie opłaca sie naprawiac tylko nowy silnik załatwic!<br><hr>sław
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 30/9/2011, 11:04

Komentatorzy napisał(a):Spredam Bandita 600s 2004r stan bdb
722 162 178<br><hr>722 162 178<br>
Z jakiej miejscowości i za ile?<br><hr>Karola
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 30/9/2011, 11:06

Komentatorzy napisał(a):sprzedam moje maleństwo
<a href="http://otomoto.pl/suzuki-gsf-bandit-od-motocyklisty-M2535230.html" target="blank" class="link" rel="nofollow">http://otomoto.pl/suzuki-gsf-bandit-od-motocyklisty-M2535230.html</a><br><hr>hulit1<br>
sprzedane?<br><hr>Karola
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 6/10/2011, 18:17

witajcie ,mam pytanie czy można zamontować do bandita N 600 '98 wahacz+amor+tylną felgę od któregoś gixera? <br><hr>sykk
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 1/11/2011, 10:46

Komentatorzy napisał(a):Mam problem z banditem na wolnych obrotach gaśnie jak jest ciepły, robiłem regulację zaworów, czyszczenie gaźników, wymiana świec, filtr powietrza. Chodzi jakiś czas a po chwili spada z obrotów, raz załapie znowu ale za trzecim czy czwartym razem gaśnie. Może ktoś wie jaka może być przyczyna. czekam na odp. Rok 2001 600s<br><hr>damian8323<br>
mam ten sam problem i tez szukam na to odpowiedzi. dowiedziales sie moze co to bylo bo widze ze trioche czasu minelo od czasu twojego postu :)<br><hr>pawel
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 25/11/2011, 21:36

Komentatorzy napisał(a):Witam
Mam pytanko odnośnie liczników. Znajomy mi mówił, że bandziorki 600S nie były wyposażone w liczniki w których jest cyfrowa godzina i wskaźnik paliwa. Przeglądając oferty kupna bandziorków, duża część ich ma, czy jest to spowodowane może wymianą przez danego posiadacza na taki licznik, czy dzwonem, czy jednak bandziorki wychodziły z produkcji z takimi licznikami?
Z góry dzięki za odpowidzi.
Pozdrawiam <br><hr>Rafał<br>
Ja mam bandziora , tez S, z 99 r i oba zegary sa analogowe - predkosciomierz i obroty. Niczego innego nie ma w oryginale.<br><hr>bandytka
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 25/11/2011, 21:40

Komentatorzy napisał(a):Witam serdecznie Panowie,
Mam pytanie: autor pisze o tym, że niźsi bikerzy będą mieli problem z zatrzymywaniem się, czy mógłby mi ktoś posiadający ten moto jak bardzo niźsi? Mam 175cm

pozdro<br><hr>wujek janusz<br>
Nie wiem czy aktulane ale... Mam 168 cm i waze 55 kg i spokojnie daje rade :) Mysle ze spokojnie dasz rade, szczegolnie ze mozesz go jeszcze dociazyc swoim ciezarem.<br><hr>badytka
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 11/12/2011, 19:33

Komentatorzy napisał(a):Witam serdecznie Panowie,
Mam pytanie: autor pisze o tym, że niźsi bikerzy będą mieli problem z zatrzymywaniem się, czy mógłby mi ktoś posiadający ten moto jak bardzo niźsi? Mam 175cm

pozdro<br><hr>wujek janusz<br>
Spokojnie ja mam banita 600 z 2000 r przejeżdziłem sezon bez problemu i mam 174cm wzrostu<br><hr>marcin
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 5/1/2012, 22:29

Komentatorzy napisał(a):witajcie ,mam pytanie czy można zamontować do bandita N 600 '98 wahacz+amor+tylną felgę od któregoś gixera? <br><hr>sykk<br>
witam od hayabusy na 100% monowahacz z vfr też ale podejrzewam że trzeba by było go gdzieś tam lekko puknąć a co do giksa myślę że nie było by większych problemów<br><hr>RedRubin
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 12/1/2012, 10:16

SPRZEDAM Suzuki bandit 600N z 1998r, cena: 6500tyś zł, Rybnik --->kontakt: wb320@interia.pl<br><hr>wojt320
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 20/1/2012, 07:03

Przerabiał ktoś może S na N (rocznik 1999)? Jak tak to niech sie odezwie na gg 849930<br><hr>Karol
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 23/2/2012, 11:44

Witam kupilem bandziora 600 z 2000 r i mam taki problem ze czasem po wrzuceniu biegu moto gasnie i nie wiem czy to skrzynia czy sprzeglo aha no i jeszcze jedno gdy moto jest na biegu i wciskam sprzeglo to opona dalej sie porusza czy w sprzegle trzeba wymienic tarcze czy co i jakie sa tego koszty mniej wiecej prosze o pomoc z gory dziekuje i pozdrawiam <br><hr>MARCIN
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 24/2/2012, 00:32

Komentatorzy napisał(a):Witam kupilem bandziora 600 z 2000 r i mam taki problem ze czasem po wrzuceniu biegu moto gasnie i nie wiem czy to skrzynia czy sprzeglo aha no i jeszcze jedno gdy moto jest na biegu i wciskam sprzeglo to opona dalej sie porusza czy w sprzegle trzeba wymienic tarcze czy co i jakie sa tego koszty mniej wiecej prosze o pomoc z gory dziekuje i pozdrawiam <br><hr>MARCIN<br>
Jak Bandzior ci gasnie po wrzuceniu jedynki to albo masz stopkę rozstawioną, albo czujnik przy tej stopce uszkodzony, może kabelki na łączeniach zaśniedziałe. Przeczyść, nasmaruj co trzeba a będzie działać. Z tą stopką to takie zabezpieczenie żebyś nie jeździł z rostawioną. A jak masz go odpalonego i postawionego na centralce to puki olej sie nie nagrzeje a tym samym nie zrobi się żadszy to będzie ci się kręciło to koło siłą odśrodkową. Zrób sobie doświadczenie i odpal moto przejedź się aby go rozgrzać przeleć wszystkie biegi góra dół aż wszystko się nagrzeje i postaw go na centralce to zobaczysz że koło się już samo nie kręci. Chyba że masz jakiś stary lub gęsty olej wlany. Pozdro<br><hr>Janek-Bandzior
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 24/2/2012, 17:07

Komentatorzy napisał(a):Witam kupilem bandziora 600 z 2000 r i mam taki problem ze czasem po wrzuceniu biegu moto gasnie i nie wiem czy to skrzynia czy sprzeglo aha no i jeszcze jedno gdy moto jest na biegu i wciskam sprzeglo to opona dalej sie porusza czy w sprzegle trzeba wymienic tarcze czy co i jakie sa tego koszty mniej wiecej prosze o pomoc z gory dziekuje i pozdrawiam <br><hr>MARCIN<br>
Komentatorzy napisał(a):Jak Bandzior ci gasnie po wrzuceniu jedynki to albo masz stopkę rozstawioną, albo czujnik przy tej stopce uszkodzony, może kabelki na łączeniach zaśniedziałe. Przeczyść, nasmaruj co trzeba a będzie działać. Z tą stopką to takie zabezpieczenie żebyś nie jeździł z rostawioną. A jak masz go odpalonego i postawionego na centralce to puki olej sie nie nagrzeje a tym samym nie zrobi się żadszy to będzie ci się kręciło to koło siłą odśrodkową. Zrób sobie doświadczenie i odpal moto przejedź się aby go rozgrzać przeleć wszystkie biegi góra dół aż wszystko się nagrzeje i postaw go na centralce to zobaczysz że koło się już samo nie kręci. Chyba że masz jakiś stary lub gęsty olej wlany. Pozdro<br><hr>Janek-Bandzior<br>
dziekuje ci kolego za pomoc moto mialem na centralce tylko nie wlaczalem silnika i chcialem na wylaczonym wrzucic 1 ale mi nie wchodzila a z ta stopka wiem wczoraj czytalem cala instrukcje obslugi a powiec mi bo chcialbym sie dowiedziec dla pewnosci bo widze ze bardzo kumaty jestes w temacie jak podciagnac sprzeglo przy silniku w bandycie bo jak wrzucalem 1 na rozgrzanym silniku to strasznie zgrzytala i jak wciskalem wtedy sprzeglo to nie trzymalo i opona sie delikatnie krecila z gory dziekuje za pomoc<br><hr>MARCIN
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 25/2/2012, 12:24

jak wyglada spalanie w takim bandziorku przy spokojnej jezdzie?takie 6.5l mnie zalamuje przy obecnych cenach paliwa pozdrawiam<br><hr>mirek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 26/2/2012, 23:54

Komentatorzy napisał(a):Witam kupilem bandziora 600 z 2000 r i mam taki problem ze czasem po wrzuceniu biegu moto gasnie i nie wiem czy to skrzynia czy sprzeglo aha no i jeszcze jedno gdy moto jest na biegu i wciskam sprzeglo to opona dalej sie porusza czy w sprzegle trzeba wymienic tarcze czy co i jakie sa tego koszty mniej wiecej prosze o pomoc z gory dziekuje i pozdrawiam <br><hr>MARCIN<br>
Komentatorzy napisał(a):Jak Bandzior ci gasnie po wrzuceniu jedynki to albo masz stopkę rozstawioną, albo czujnik przy tej stopce uszkodzony, może kabelki na łączeniach zaśniedziałe. Przeczyść, nasmaruj co trzeba a będzie działać. Z tą stopką to takie zabezpieczenie żebyś nie jeździł z rostawioną. A jak masz go odpalonego i postawionego na centralce to puki olej sie nie nagrzeje a tym samym nie zrobi się żadszy to będzie ci się kręciło to koło siłą odśrodkową. Zrób sobie doświadczenie i odpal moto przejedź się aby go rozgrzać przeleć wszystkie biegi góra dół aż wszystko się nagrzeje i postaw go na centralce to zobaczysz że koło się już samo nie kręci. Chyba że masz jakiś stary lub gęsty olej wlany. Pozdro<br><hr>Janek-Bandzior<br>
Komentatorzy napisał(a):dziekuje ci kolego za pomoc moto mialem na centralce tylko nie wlaczalem silnika i chcialem na wylaczonym wrzucic 1 ale mi nie wchodzila a z ta stopka wiem wczoraj czytalem cala instrukcje obslugi a powiec mi bo chcialbym sie dowiedziec dla pewnosci bo widze ze bardzo kumaty jestes w temacie jak podciagnac sprzeglo przy silniku w bandycie bo jak wrzucalem 1 na rozgrzanym silniku to strasznie zgrzytala i jak wciskalem wtedy sprzeglo to nie trzymalo i opona sie delikatnie krecila z gory dziekuje za pomoc<br><hr>MARCIN<br>
Po pierwsze silnik w naszych bandziorach pamięta jeszcze piękne lata 80-te więc nie oczekuj od niego i skrzyni biegów aksamitnej pracy jak w samochodach. Bandziory znane są z tego, że troche hałasują. Po drugie jeśli wrzucasz jedynkę na ssaniu lub lekko podwyższonych obrotach to napewno zazgrzyta. Jedynka to tak max 1500 obrotów. Po trzecie w motocyklach skrzynia ma budowę tzw. kłową jak np. w samochodach rajdowych dlatego nie obce są zgrzyty czy szarpanie zwłaszcza przy jedynce. Skrzynia taka pozwala przy umiejętnym operowaniu rollgazem na wbijanie biegów bez używania sprzęgła no poza jedynką ;) Wrzucaj biegi dość zdecydowanie chlaps i wbity, a nie delikatnie aby sam wskoczył to nie taka skrzynia. Tu nie ma jak w samochodach synchronizatorów między biegami, są wspomniane kły, które wyglądają jak litera C i takie dwie litery C zazębiają się do siebie lub C wchodzi w koło zębate. To tyle o skrzyni. Jakbyś miał spalone sprzęgło to na mój gust miałbyś odwrotną sytuację, że na luzie czy wysprzęglonym koło by się nie kręciło. Spalone sprzęgło objawia się czymś takim, że wrzucasz bieg i jak chcesz ruszać to obroty ci rosną a moto słabo przyśpiesza. A najlepiej to sprawdzić jadąc np. na 3 biegu na obrotach ok 3000 i odkręcasz na full. Jeśli obroty gwałtownie rosną a przyśpieszenie takie niemrawe i smierdzi no to sprzęgło się ślizga. Natomiast jeśli czujesz przyśpieszenie a tak od 7000 niezłego kopa to sprzęgło wporzo. Z tego co widze to stawiasz moto na centralce wrzucasz 1 i nie puszczając sprzęgła koło się lekko kręci. Dzieje się tak bo przy sprzęgle masz napęd od silnika który się cały czas kręci. Wprawia on w ruch olej w którym są tarcze sprzęgłowe tzw mokre sprzęgło. To własnie olej powoduje że koło się lekko kręci. Jakbyś złapał ręką to bez problemu zatrzymasz koło. Na zimnym silniku nie musisz wbijać biegu żeby to zaobserwować. Natomiast jeśli siedzisz na motorze, wbijasz 1 i moto chce jechać bez puszczenia sprzęgła to już wtedy masz do czynienia z awarią. Ten objaw i slizganie lub po puszczeniu sprzęgła moto nie jedzie oznaczają remont. I pamiętaj jeśli podciągniesz linkę to tak jakbyś lekko wysprzęglał wtedy dojdzie do ślizgania. Nigdy w moim Bandziorze nie miałem problemów ze sprzęgłem te objawy które opisujesz to taki urok tego motoru. Nie sprawdzałem czy jest możliwość regulacji linki czy czasem nie jest ona zrobiona na wymiar ewentualnie reguluje się jakąś śrubką. Jutro to sprawdze. Pozdrawiam<br><hr>Janek-Bandzior
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 4 gości




na górê