Zobacz wątek - <i>[biblioteka]</i> Co można naprawiać we własnym zakresie?
 
NAS Analytics TAG

[biblioteka] Co można naprawiać we własnym zakresie?

Komentarze użytkowników
_________

Postprzez Komentatorzy » 30/4/2012, 16:34

Komentatorzy napisał(a):witam chciałem sie zapytać co może być z moim rometem 777 . Skuter nie pali bo benzyna nie dochodzi do cylindra a jak mu wleje do cylindra troche benzyny to zapali na pare sekund , ale po chwili zgaśnie . Jaka to może być przyczyna pompkę paliwową trzeba wymienić czy co ? gaznik przeczyszczony filter też i nie wiem co mu jest . Wie może ktoś co mu jest prosze o odpowiedz na forum lub na gg 39710673<br><hr>damian<br>
zapchany podciśnieniowy kranik paliwa przy zbiorniku<br><hr>iru72
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 3/11/2012, 19:49

Witam mam kawasaki Ninja ZX9R 98r jest to mój pierwszy motocykl i mam z nim malu albo duzy problem , gdy jezdze na nim a silnik sie rozgrzeje a daje gazu by zwiększyć prędkość to motocykl słabnie w tym czasie tak jak by go dusiło ... na psotoju oborty silnika zchodza do takiego stopnia ze praktycznie motocykl gasnie.... nie mam pojęcia co mogl bym sprawdzic w motocyklu moze macie jakies ciekawe pomysly albo mielisci jakies podobne przypadki prosil bym o jakas mądrą porade... pozdrawiam<br><hr>lordpszow
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 27/1/2013, 11:43

Komentatorzy napisał(a):Witam mam kawasaki Ninja ZX9R 98r jest to mój pierwszy motocykl i mam z nim malu albo duzy problem , gdy jezdze na nim a silnik sie rozgrzeje a daje gazu by zwiększyć prędkość to motocykl słabnie w tym czasie tak jak by go dusiło ... na psotoju oborty silnika zchodza do takiego stopnia ze praktycznie motocykl gasnie.... nie mam pojęcia co mogl bym sprawdzic w motocyklu moze macie jakies ciekawe pomysly albo mielisci jakies podobne przypadki prosil bym o jakas mądrą porade... pozdrawiam<br><hr>lordpszow<br>
przyczyn może dużo,filtr powietrza na początek,regulacja gażników,ustawienie zaworów,to powinno dać obraz sytuacji motocykla<br><hr>slavo
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 13/3/2013, 11:33

Komentatorzy napisał(a):Witam mam kawasaki Ninja ZX9R 98r jest to mój pierwszy motocykl i mam z nim malu albo duzy problem , gdy jezdze na nim a silnik sie rozgrzeje a daje gazu by zwiększyć prędkość to motocykl słabnie w tym czasie tak jak by go dusiło ... na psotoju oborty silnika zchodza do takiego stopnia ze praktycznie motocykl gasnie.... nie mam pojęcia co mogl bym sprawdzic w motocyklu moze macie jakies ciekawe pomysly albo mielisci jakies podobne przypadki prosil bym o jakas mądrą porade... pozdrawiam<br><hr>lordpszow<br>
Komentatorzy napisał(a):przyczyn może dużo,filtr powietrza na początek,regulacja gażników,ustawienie zaworów,to powinno dać obraz sytuacji motocykla<br><hr>slavo<br>
Prawdopodobnie filtr powietrza i obroty do ustawienia <br><hr>Łoju
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Poprzednia strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość




na gr