Zobacz wÄ…tek - <i>[grupy]</i> Dr Mentos (Hot Wheeles Stunt Team)
NAS Analytics TAG

[grupy] Dr Mentos (Hot Wheeles Stunt Team)

Komentarze użytkowników
_________

Postprzez Komentatorzy » 6/7/2010, 17:22

szukam kontaktu do Dr Mentos

markowski@coloseumms.pl<br><hr>Fifi
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 1/4/2013, 02:21

Komentatorzy napisał(a):Większość popierdala po Mentosie ciekawe za co ? Jest pierwszym który stworzył taką maszyne do stawiania na koło reszta ja tylko ulepszała i jedzie na jego patencie , koleś nastawił sie na nauke stawiania na kole jakieś inne pokazy ale nie typowy STUNT to co tu chcecie od niego wymagać ? wolna guma , cyrkle itp. Dla mnie koleś robi swoje i robi to dobrze ma sposób na życie i na to jak zarobic kase .A buraki którym to się nie podoba awsze się znajdą.Mentos zaliczy z jednym uczniem 2 dni szkoły koła a inni muszą jeb** na taką kase miesiąc i kto tu ma poukładane w głowie ?<br><hr>FIGHTER<br>
on niestety nie ma poukładane w głowie i nikt mi nie powie że ma .... na darmo w czybkowni nie siedział ...<br><hr>darkrider
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 2/4/2013, 05:29

Jak dla mnie gość jest debilem który stara się wykorzystać ludzką naiwność i nie piszę tego dlatego że jestem przeciwny temu co robi tylko dlatego że kiedyś oszukał mnie na spora kasę, którą później oddawała mi jego mama. Tak naprawdę to nie potrafi nic tylko gadać więc ja po swoich doświadczeniach proponuje olać typa i nie zwracać uwagi na to że ktoś taki naprawdę istnieje.<br><hr>Luigi
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 13/3/2014, 21:25

prawda jest taka że mentos pokazał klase i to co pokazuje stunter13 jest jego kopiowaniem. Widziałem na własne oczy co potrafi mentos i powiem że jest o niebo lepszy od raptownego. Mentos jest na emeryturze a połowa co widzę w necie pokazał mentos około 15 lat temu<br><hr>qweetgfda
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 12/10/2015, 08:03

Komentatorzy napisał(a):prawda jest taka że mentos pokazał klase i to co pokazuje stunter13 jest jego kopiowaniem. Widziałem na własne oczy co potrafi mentos i powiem że jest o niebo lepszy od raptownego. Mentos jest na emeryturze a połowa co widzę w necie pokazał mentos około 15 lat temu<br><hr>qweetgfda<br>
Stunter13 a Mentos - porównanie torta z gównem :)<br><hr>Albert
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Poprzednia strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości




na górê