Zobacz wątek - Problem z rękawicami - puste miejsce w kciukach
NAS Analytics TAG

Problem z rękawicami - puste miejsce w kciukach

Jakie rękawice, kask, gmole?
_________

Problem z rękawicami - puste miejsce w kciukach

Postprzez Nice Gay » 4/10/2008, 16:35

sprawa jest taka ze mieszkam w malym miasteczku a kiedy bylem w stolycy kupiłem sobie rękawice na motocykl w stylu Enduro (góra z neopropenu a wewnetrzna strona z ciekniej skóry, cos podobnego do nubuku) Rozmar L

Normalnie wszystko jest ok, idealnie przylegaja i pasuja w sam raz. Problem w tym ze jak je założe to mam puste miejsce w kciukach, po prostu mam małe kciuki i zostaje puste miejsce i bardzo to komplikuje jak mam np. uruchomic silnik albo wlaczyc kierunkowskaz. i stale musze je naciagac zeby kcuki doszly do konca.

niechce mi sie za bardzo latac do sklepu bo niewiem czy mi wymieni te rekawice bo nawet nie mam paragonu

i mam pytanie: czy mozna cos z tym zrobić? czyms wypelnic albo cos?
Nice Gay
Świeżak
 
Posty: 44
Dołączył(a): 25/8/2008, 21:33


Postprzez CalibraHunter » 4/10/2008, 17:05

Idz do krawca, niech Ci je skroci. Wywinie na lewa strone, zaszyje a nadmiar materialu obetnie. Jak dostaniesz sie do fachowca to powinien to dobrze wykonac. Bo niczym tego nie wypelnisz, nawet jakbys wszyl jakas gabke/pianke to i tak bedzie zbyt miekka, abys mogl ckolwiek tymi kciukami zrobic. A przeszycie, jesli nie jest konieczne zbyt duze, nie zmieni estetyki rekawic. Tylko sam szew bedzie na pewno nieco slabszy od oryginalnego.
Never let your FEAR decide your FUTURE.
Avatar użytkownika
CalibraHunter
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1916
Dołączył(a): 5/2/2007, 18:28
Lokalizacja: DWL


Postprzez Nice Gay » 4/10/2008, 19:09

Super pomysł, sam na niego nie wpadłem ;)
Nice Gay
Świeżak
 
Posty: 44
Dołączył(a): 25/8/2008, 21:33

Postprzez CalibraHunter » 4/10/2008, 19:13

Spoko, co dwie glowy to nie jedna ;) Tylko nie idz do "pani z osiedla", tylko udaj sie w miare mozliwosci do jakiegos dobrego zakladu krawieckiego - zeby Ci po prostu tandety nie zrobili. Koszt takiego zabiegu to mysle max. 20zl. Powodzenia.
Never let your FEAR decide your FUTURE.
Avatar użytkownika
CalibraHunter
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1916
Dołączył(a): 5/2/2007, 18:28
Lokalizacja: DWL

Postprzez Meciek » 4/10/2008, 19:46

Ja za przedłużenie rękawów w skórzanej kurtce zapłaciłem 60zł, tyle ,że to było u kuśnierza. Na dole siedziało z 10 starych babek dorabiających do emerytury. Robotę wykonały perfekcyjnie.

Ciekawe jak zareaguje krawiec na pytanie czy może skrócić kciuki :lol:
Avatar użytkownika
Meciek
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1935
Dołączył(a): 30/10/2006, 21:25
Lokalizacja: z Wrocka

Postprzez Str215 » 4/10/2008, 21:27

Innego rozmiaru nie mają ? Albo na zamówienie xdd
Str215
Świeżak
 
Posty: 10
Dołączył(a): 22/7/2008, 20:18
Lokalizacja: Wilkonice



Powrót do Akcesoria motocyklowe



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość




na górê