REJESTRACJA | LOGOWANIE

Prezentacja o motocyklistach

| Odpowiedź » | Nowy temat »
Autor Wiadomość

Krzychu500

Świeżak

A więc, mamy teraz w szkole do zrobienia prezentacje, ja wybrałem temat o subkulturze-Harleyowcach, ale postanowiłem go rozszerzyć o wszystkie grupy motocyklistów-o tych co jeżdżą na motocyklach sportowych, sportowo-turystycznych,chopperach.
Każda grupa, jak wiadomo, inaczej traktuje swoje chobby, jedni lubią jazdę na krawędzi, inni wolą delektować się widokami jeżdżąc na ciężkich motocyklach. Chciałbym napisać o komunikacji (charakterystyczny slang), ubiorze, zwyczajach itp.
DLATEGO chciałbym Was prosić o jakieś strony na których coś by o tym było. Szukałem na allegro, ale nic nadzwyczajnego nie znalazłem.
Dostałem już jedną stronę: http://www.kat.riders.pl/texty/magister2.htm lub http://www.kat.riders.pl/texty/magister3.htm. Mielibyście jeszcze coś w tym stylu?

Pozdrawiam.

|

|

Piankowy Marynarzyk

VIP Ścigacz.pl

Przeciez w Sremie jest swietny klub motocyklowy ,tam mozesz sie dowiedziec wiecej niz na calym scigu razem wzietym Wink wystarczy troche odwagi xD

|

|

matmax

Świeżak

Ostrzeżeń: 1

może na wikipedi poszukaj.
Radze też przeszukać sciaga.pl bo może tam ktoś już np. robił wypracowanie na ten temat

|

mar111cin

VIP Ścigacz.pl

hmm na allegro szukałeś ? Laughing

|

|

Olo_82

Świeżak

Ostrzeżeń: 1

Piankowy Marynarzyk napisał:
Przeciez w Sremie jest swietny klub motocyklowy ,tam mozesz sie dowiedziec wiecej niz na calym scigu razem wzietym Wink wystarczy troche odwagi xD

A Ty powaznie? Bo czasem w Lesznie widuje ekipe kilku motocyklowa na blachach PSR, w tym dwie Haye... Jakos nie zagadalem do chlopakow (tak jakos wstyd z puszki z lapa w gipsie Wink ).

|

|

asmodeusz

Świeżak

allegro....

|

|

eneasz

Gość

Ostrzeżeń: 2

Co sie dziwicie, chcial kupic gotowca z allegro Smile

|

Krzychu500

Świeżak

No niee, w życiu bym nie pomyślał że tak to odbierzecie. Ja robię prezentację, będę stał na środku klasy i gadał do reszty. To nie ma być wypracowanie. Po drugie pojęcia nie miałem że na allegro można kupić gotowce, być może dlatego że nigdy ich nie potrzebowałem Evil or Very Mad
Co do tych klubów motocyklowych w Śremie. Nie znam nikogo kto by do niego należał, nie wiem gdzie i u kogo szukać takich informacji. Tak w ogóle, mówisz o: Free Sqad Śrem?
Myślałem, ze są jakieś stronki o tych rzeczach, a wygląda na to że tylko w formie wypracowań. No nic, najwyżej jak już jakoś sobie to ułożę, będę pytał Was o konkretne szczegóły Razz

|

|

ZWA_Z434

Świeżak

Krzychu chciał na allegro wykupić na parę dni jakiegoś włochatego grubaska harlejowca który by Mu wszystko wyjaśnił Razz joke

Poszukaj na goooooglu i tu na scigu - już kiedyś widziałem na forum link do strony o harlejowcach i tam byś znalazł coś ciekawego pewnie Wink był tez temat o komunikacji między motocyklistami... w ogóle pelno tego jest Wink

|

|

andy7

Stały bywalec

Cofnij sie zpowrotem do samych Harleyowcow, chyba, ze chcesz napisac doktorat.

2-óch Cool

-------------------------------------------------------

|

masino

Świeżak

doktorat hehe to andy7 napisałeś Very Happy

|

mar111cin

VIP Ścigacz.pl

a może po prostu zrobisz prezentacje o czymś o czym masz materiały w domu? Zawsze w szkole kumple się podniecali o czym to nie zrobią takiej prezentacji, wielcy motocykliści też byli, ale zazwyczaj na zapale się kończyło.
Przyznam że sam w ostatniej klasie liceum robiłem coś takiego jako przygotowanie do matury ustnej. I co zrobiłem ? poszukałem co mam w domu, a że leżał stos świata motocykli, to poszukałem w nim opisów starych motocykli, takich co ciekawszych wyróżniających się z tłumu. Jak zaczełem to przedstawiać to tylko widziałem wlepione ślepia (w tym polonistki) [bo jakby nie patrzeć miałem tym sposobem i duże fotki tych pojazdów] i aż mi musiała przerwać bo było tego tyle że by mi czasu nie starczyło.

Jednym słowem robisz o tym o czym masz, a nie to co na siłe chcesz wybrać. Bo jak tak to skończy się że znajdziesz podobny artykuł na google i wystarczy żę go wydrukujesz. Zresztą jakby nie przywiązywać wagi do przedmiotu to można i tak zrobić, bo po co się meczyć?

|

|

Krzychu500

Świeżak

To jest właśnie taka prezentacja przygotowująca do matury. Macie rację, lepiej zrobić to tylko o Harleyowcach, bo o wszystkich może okazać się zbyt obszerne. To dzięki za rady, czas zacząć szukać Smile
ZWA_Z434 napisał:
Krzychu chciał na allegro wykupić na parę dni jakiegoś włochatego grubaska harlejowca który by Mu wszystko wyjaśnił Razz joke

Very Happy

|

|