Zobacz wÄ…tek - <i>[biblioteka]</i> Import prywatny motocykli - punkty...
NAS Analytics TAG

[biblioteka] Import prywatny motocykli - punkty...

Komentarze użytkowników
_________

Postprzez Komentatorzy » 10/9/2008, 19:01

Komentatorzy napisał(a):jest ktos taki kto poda mi nazwy firm zajmujacych sie zarowno transportem jak i kupnem motocykla w USA ? pomozcie...<br><hr>adamos19<br>
Nie wiem czy chcesz kupić tanio motocykl czy akurat potrzebujesz sprowadzić sprzęt z USA, ale mogę polecić firme <a href="http://moto-importer.eu" target="blank" class="link">http://moto-importer.eu</a>/<br><hr>Lewy
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez adamos19 » 10/9/2008, 19:43

Komentatorzy napisał(a):
Komentatorzy napisał(a):jest ktos taki kto poda mi nazwy firm zajmujacych sie zarowno transportem jak i kupnem motocykla w USA ? pomozcie...<br><hr>adamos19<br>
Nie wiem czy chcesz kupić tanio motocykl czy akurat potrzebujesz sprowadzić sprzęt z USA, ale mogę polecić firme <a href="http://moto-importer.eu" target="blank" class="link">http://moto-importer.eu</a>/<br><hr>Lewy


Oczywiscie ze tanio. jednak chcialbym aby byl to motocykl salonowy, albo uzywany aczkolwiek nie starszy niz z roku 2007.
adamos19
Świeżak
 
Posty: 136
Dołączył(a): 30/3/2007, 17:06


Postprzez adamos19 » 10/9/2008, 19:44

Komentatorzy napisał(a):
Komentatorzy napisał(a):jest ktos taki kto poda mi nazwy firm zajmujacych sie zarowno transportem jak i kupnem motocykla w USA ? pomozcie...<br><hr>adamos19<br>
Nie wiem czy chcesz kupić tanio motocykl czy akurat potrzebujesz sprowadzić sprzęt z USA, ale mogę polecić firme <a href="http://moto-importer.eu" target="blank" class="link">http://moto-importer.eu</a>/<br><hr>Lewy


Oczywiscie ze tanio. jednak chcialbym aby byl to motocykl salonowy, albo uzywany aczkolwiek nie starszy niz z roku 2007.
adamos19
Świeżak
 
Posty: 136
Dołączył(a): 30/3/2007, 17:06

Postprzez Komentatorzy » 10/9/2008, 23:22

Komentatorzy napisał(a):Ja kupilem u importera Hayabuse i smieszy mnie wypowiedz p. Badziaka z Poland Position ze oni zawiadamiaja klientow szybko o wadach fabrycznych.Niektore Hayki maja zle ulozone kable w stacyjce. Dowiedzialem sie o tym w TVN Turbo. Spotkalem goscia ktory w Poland Position kupil Hayke i jak mu powiedzialem o wadzie to tylko wybaluszyl oczy ze zdziwienia bo nikt mu nie powiedzial o tym. A bylo to jakies 3 tyg po newsie w tv.Takze obalam ta zalete. A motorek mi chodzi ok i nie narzekam:) <br><hr>M.<br>
Nikt nie będzie powiadamiał gościa, który kupił Hayę w USA, a z tego co wiem, to te błędy były tylko w Hayabusach z USA ze stacyjkami bez immobilizerów z konkretnymi numerami VIN.
Więc wszyscy śmiejemy się z Ciebie;) peace!<br><hr>hayek122
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 11/9/2008, 06:07

Komentatorzy napisał(a):jest ktos taki kto poda mi nazwy firm zajmujacych sie zarowno transportem jak i kupnem motocykla w USA ? pomozcie...<br><hr>adamos19<br>
Witam. Mieszkam od 3 lat w USA California. Kilka tygodni temu wyslalem dwa motocykle do Polski BMW R1200C i Gsxr1000. Przesylka kosztuje ok. 600 dolarow za sztuke. Jest troche klopotu z urzedem celnym bo nie wiadomo od jakiej kwoty policza clo. Osobiscie przed wyslaniem motocykli odkrecilem z nich kilka czesci zeby wygladaly jak powypadkowe i tym samym obnizylem ich wartosc do cla. Jezeli szukacie motocykla z usa moge zaoferowac swoja pomoc. Moj e-mail wolfkast@poczta.onet.pl<br><hr>Lukasz
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 11/9/2008, 06:36

a propos wypowiedzi właściciela livefast:

" W przypadku importu, którym ja się zajmuję po drodze zarabia hurtownia, sklep i ja, a nadal mogę zaoferować klientowi towar taniej, niż konkurencja. W porównaniu z oficjalnymi importerami często sprzedaję ten sam towar za połowę ceny."

sprawdziłem przed chwilą cenę butów ICON SUPER DUTY 3 na livefast.pl i u producenta. w PL cena to 436 PLN (178 USD) a w US 120 USD (294 PLN). powiem więcej: w kilku sklepach internetowych cena również wynosi 120 USD.
no to jak to jest? oficjalni importerzy bee bo drodzy a ja jestem tani i cacy więc też sprzedaję drogo? :->

ja tam nie daję się zwariować i _każdy_ zakup sprawdzam zarówno u producenta, oficjalnego importera i bezpośrednio na rynku.

faktem za to jest, iż nie zawsze _tylko_ cena gra rolę.

<br><hr>balth
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 11/9/2008, 08:06

Dajcie spokoj! Szlag trafia, ja juz ta sprawe draze od przynajmneij roku i caly czas zadziwia mnie to, ze w USA ceny sa po prostu smieszne, polecam takze zajrzec na strony Japonskie mase motocykli niedostepnych na naszym rynku w smiesznych doslownie smiesznych cenach. Akcesoria Goodridge, EBC w cenach po 100% tanszych niz u nas. A zeby kupic taniej motocykl o okolo 10 tys wystarczy jechac do Czech, w Niemczech okolo 5-7 tys taniej, wszystko oczywiscie zalezy od kursu na dany dzien i modelu. Po prostu u nas sie zdziera i to bezpodstawnie liczac na szybkie wzbogacenie, zal:/ Tak na marginesie w Polsce oferuje sie nwoego v-maxa do rezerwacji za 70 tys zl!!! w stanach kosztuje 18tys $ i nie dziwi, ze przy sprowadzeniu nawet jednej maszyny, oplaceniu vat, kontenera i cla czlowiek bedzie o niebo do przodu z kasa.<br><hr>CafePower
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 11/9/2008, 11:46

Komentatorzy napisał(a):Należy powiedzieć jeszcze jedno na giełdach i allegro jest setki jak nie tysiące ofert bardzo atrakcyjnych cenowo wręcz okazjonalnych jak nigdy a to z tego powodu że do Polski trafia sprzęt z Niemiec . Ale..... sprzęt ten trafia z pominięciem jakichkolwiek faktur i podatku VAT
Jeżeli nabyłeś taki sprzęt Quada lub skuter powinno zaciekawić cie jedno BRAK FAKTURY lub LEWA FAKTURA
BRAK GWARANCJI lub GWARANCJA ROZRUCHOWA.
Jeżeli kiedyś zostaniesz złapany że zakupiłeś taki sprzęt zapłacisz cło i podatek VAT za kogoś kto ci go sprzedał wraz z odsetkami.
Również nie posiadasz żadnej gwarancji.
WARTO się zastanowić!!!
Napiszcie do sprzedających quady i skutery na allegro czy dadzą wam FV i kartę gwarancyjną!!!! zapytajcie o serwis Albo nie dostaniecie odpowiedzi albo bardzo wymijającą !!!<br><hr>Ten kto to przeżył :(<br>
Ok, to na jakiej podstawie w takim razie rejestrujesz taki sprzęt w Polsce? Śmigasz na lewych blachach? Co jest podstawą w Urzędzie Komunikacyjnym do tego, że dany motocykl jest Twój? Z doświadczenia wiem, że Vat-em i akcyzą zajmuje się właśnie kupujący, więc jeżeli tego nie dopilnował zaraz po zakupie to rzeczywiście może się zdziwić pewnego pięknego dnia..<br><hr>ktosiek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 11/9/2008, 13:16

Moj znajomy od 2 lat jes szczesliwym posiadaczem DL-a 1000 ktorego kupil 6000pln taniej niz w salonie, motocykl dostarczono mu po dom a przeglady moze robic w wybranym prze siebie serwisie - co za bzdury!!! ze motocykl warto kupic w salonie. Przepłacic 6000 tylko za to że z salonu?<br><hr>jakubdr750
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 11/9/2008, 15:11

zgadzam się z artykułem winnych krajach jest taniej niż w Polsce bo teraz jestem w UK i sam się przekonałem ,<br><hr>luki
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 11/9/2008, 21:07

Nie ma co narzekać, wygrywa lepszy z lepszą ofertą i tyle, prawo dzungli, ze wszystkim. Wszedzie tak jest i nie ma co narzekac bo to nic nie da. Chiny zalewaja rynek ale z tego powodu przeciez nikt im wojny nie robi. Ja sie ciesze ze raz tyle mniej zaplacilem za motocykl z USA i nie musialem placic dealeromw Polsce ktorzy czesto sami sobie wystawiaja oponie zachowanie. Dla mnie zalaltwienie czego kolwiek w POlsce w salonie to zawsze byla Wojna, wiec czemu mialbym takim ludziom dac jeszcze zarobic jak zawsze mnie traktowano z pogarda w saolnie. Jak chca byc konkurencyjni to niech spuszcza ceny i wezma sie do pracy i zaczna byc tacy do klienta ze ludzie zaczna ich doceniac bo poki co wiekszosc osob przyzna mi ze sieci dealerskie to najczesciej CHAMSTWO.<br><hr>maniek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 12/9/2008, 11:16

Ja chciałbym się zapytać oficjalnych importerów czy płacą więcej swoim pracownikom niż salony w UE, czy np oficjalni dealerzy w Niemczech otrzymali gratis salony i wyposarzenie. Panowie karmicie nas bzdurami w takim biznesie planuje się długofalowo a ten który myśli, że zacznie zarabiać zaraz po otworzeniu salonu i w rok spłaci zaciągniętą na ten cel krechę niech lepiej otworzy sklep mięsny naprawde mniejsze ryzyko.
PS
Utwórzcie wspólnotę interesów aby wymóc np. płatność za ściągane motocykle po kursie w danej chwili a nie na początku roku ustala się cenę-poprostu rąbią was dupe!!<br><hr>nabywca
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 12/9/2008, 13:51

Komentatorzy napisał(a):jest ktos taki kto poda mi nazwy firm zajmujacych sie zarowno transportem jak i kupnem motocykla w USA ? pomozcie...<br><hr>adamos19<br>
Komentatorzy napisał(a):Witam. Mieszkam od 3 lat w USA California. Kilka tygodni temu wyslalem dwa motocykle do Polski BMW R1200C i Gsxr1000. Przesylka kosztuje ok. 600 dolarow za sztuke. Jest troche klopotu z urzedem celnym bo nie wiadomo od jakiej kwoty policza clo. Osobiscie przed wyslaniem motocykli odkrecilem z nich kilka czesci zeby wygladaly jak powypadkowe i tym samym obnizylem ich wartosc do cla. Jezeli szukacie motocykla z usa moge zaoferowac swoja pomoc. Moj e-mail wolfkast@poczta.onet.pl<br><hr>Lukasz<br>
no i już cię skarbowy namierza:)<br><hr>Cojak
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 12/9/2008, 13:57

Komentatorzy napisał(a):jest ktos taki kto poda mi nazwy firm zajmujacych sie zarowno transportem jak i kupnem motocykla w USA ? pomozcie...<br><hr>adamos19<br>
Komentatorzy napisał(a):Witam. Mieszkam od 3 lat w USA California. Kilka tygodni temu wyslalem dwa motocykle do Polski BMW R1200C i Gsxr1000. Przesylka kosztuje ok. 600 dolarow za sztuke. Jest troche klopotu z urzedem celnym bo nie wiadomo od jakiej kwoty policza clo. Osobiscie przed wyslaniem motocykli odkrecilem z nich kilka czesci zeby wygladaly jak powypadkowe i tym samym obnizylem ich wartosc do cla. Jezeli szukacie motocykla z usa moge zaoferowac swoja pomoc. Moj e-mail wolfkast@poczta.onet.pl<br><hr>Lukasz<br>
Typowy polaczek- cwaniaczek, krętacz, złodziej i oszust. Nawet, jak już wyjechał z Polski to dalej szkodzi i okrada państwo. I będzie u nas chujowo i DROGO dopóki tacy ludzie, jak ty gamoniu bedą kombinować, lawirować, dawać łapówki.
Lepiej zbieraj tam już tą kukurydzę na polu, a nie robisz przekręty na cle.<br><hr>Janek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 12/9/2008, 14:06

Komentatorzy napisał(a):jest ktos taki kto poda mi nazwy firm zajmujacych sie zarowno transportem jak i kupnem motocykla w USA ? pomozcie...<br><hr>adamos19<br>
Komentatorzy napisał(a):Witam. Mieszkam od 3 lat w USA California. Kilka tygodni temu wyslalem dwa motocykle do Polski BMW R1200C i Gsxr1000. Przesylka kosztuje ok. 600 dolarow za sztuke. Jest troche klopotu z urzedem celnym bo nie wiadomo od jakiej kwoty policza clo. Osobiscie przed wyslaniem motocykli odkrecilem z nich kilka czesci zeby wygladaly jak powypadkowe i tym samym obnizylem ich wartosc do cla. Jezeli szukacie motocykla z usa moge zaoferowac swoja pomoc. Moj e-mail wolfkast@poczta.onet.pl<br><hr>Lukasz<br>
Po co odkręcałeś te rzeczy i zaniżałeś cło. Lepiej jakbyś ukradł 2 motocykle, wyszło by Cię taniej, więcej byś zarobił, okradł byś jakiegoś bogatego Yankesa, a tak okradłeś polski Urząd Celny i każdego Polaka, który tu został ( nie uciekł do CALIFORNI) i legalnie pracuje.<br><hr>mOnika
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez adamos19 » 12/9/2008, 15:05

Panowie. z jednej strony macie racje ze okrada nasze panstwo. ale moim zdaniem, z drugiej strony pomaga zwyklym szarym ludziom kupywac motocykle w lepszym stanie a nie bomby na kolkach ktore powoduja zagrozenie na kazdym kroku. wiec moze uderza on w nasza gospodarke ale ratuje stan polskiej motoryzacji.
adamos19
Świeżak
 
Posty: 136
Dołączył(a): 30/3/2007, 17:06

Postprzez Komentatorzy » 12/9/2008, 20:47

Komentatorzy napisał(a):jest ktos taki kto poda mi nazwy firm zajmujacych sie zarowno transportem jak i kupnem motocykla w USA ? pomozcie...<br><hr>adamos19<br>
Komentatorzy napisał(a):Witam. Mieszkam od 3 lat w USA California. Kilka tygodni temu wyslalem dwa motocykle do Polski BMW R1200C i Gsxr1000. Przesylka kosztuje ok. 600 dolarow za sztuke. Jest troche klopotu z urzedem celnym bo nie wiadomo od jakiej kwoty policza clo. Osobiscie przed wyslaniem motocykli odkrecilem z nich kilka czesci zeby wygladaly jak powypadkowe i tym samym obnizylem ich wartosc do cla. Jezeli szukacie motocykla z usa moge zaoferowac swoja pomoc. Moj e-mail wolfkast@poczta.onet.pl<br><hr>Lukasz<br>
Komentatorzy napisał(a):Po co odkręcałeś te rzeczy i zaniżałeś cło. Lepiej jakbyś ukradł 2 motocykle, wyszło by Cię taniej, więcej byś zarobił, okradł byś jakiegoś bogatego Yankesa, a tak okradłeś polski Urząd Celny i każdego Polaka, który tu został ( nie uciekł do CALIFORNI) i legalnie pracuje.<br><hr>mOnika<br>
To polski urząd celny okrada Polaków.<br><hr>Invinciblee
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 12/9/2008, 21:05

Bawią mnie komentarze że przy odsprzedaży sprowadzanego motocykla odbija się to na cenie. Mam teraz czwarte moto. Wszystkie sprowadziłem z UE i każdym jeździłem po kilka miesięcy. Na żadnym nie straciłem ani grosza, wręcz przeciwnie.O cenie motocykla decyduje stan techniczny a nie to czy pochodzi z polskiego salonu, tym bardziej gdy już jest przerejestrowany. Na temat kilkuletnich motocykli kupionych w PL i tu jeżdżonych mam swoje zdanie. Owszem zdarzają się cacuszka. Ale częściej niestety mają one bogatą historię. W Polsce jest wielu takich co naprawiają wszystko (spawanie ramy, prostowanie lag to normalka). W krajach cywilizowanych na wieść o takich praktykach mechanicy zrobiliby wielkie oczy. I to jest główny powód dla którego jeżdżę sprowadzanymi motocyklami - mniejsze ryzyko że ktoś przy nich ostro kombinował i zero problemów z późniejszą sprzedażą moto.<br><hr>kolo
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 12/9/2008, 21:07

Komentatorzy napisał(a):jest ktos taki kto poda mi nazwy firm zajmujacych sie zarowno transportem jak i kupnem motocykla w USA ? pomozcie...<br><hr>adamos19<br>
Komentatorzy napisał(a):Witam. Mieszkam od 3 lat w USA California. Kilka tygodni temu wyslalem dwa motocykle do Polski BMW R1200C i Gsxr1000. Przesylka kosztuje ok. 600 dolarow za sztuke. Jest troche klopotu z urzedem celnym bo nie wiadomo od jakiej kwoty policza clo. Osobiscie przed wyslaniem motocykli odkrecilem z nich kilka czesci zeby wygladaly jak powypadkowe i tym samym obnizylem ich wartosc do cla. Jezeli szukacie motocykla z usa moge zaoferowac swoja pomoc. Moj e-mail wolfkast@poczta.onet.pl<br><hr>Lukasz<br>
Komentatorzy napisał(a):Po co odkręcałeś te rzeczy i zaniżałeś cło. Lepiej jakbyś ukradł 2 motocykle, wyszło by Cię taniej, więcej byś zarobił, okradł byś jakiegoś bogatego Yankesa, a tak okradłeś polski Urząd Celny i każdego Polaka, który tu został ( nie uciekł do CALIFORNI) i legalnie pracuje.<br><hr>mOnika<br>
swiat jest dziwny, kazdy robi to to chce :-) pozdrawiam<br><hr>Lukasz
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 13/9/2008, 01:51

Komentatorzy napisał(a):jest ktos taki kto poda mi nazwy firm zajmujacych sie zarowno transportem jak i kupnem motocykla w USA ? pomozcie...<br><hr>adamos19<br>
Komentatorzy napisał(a):Witam. Mieszkam od 3 lat w USA California. Kilka tygodni temu wyslalem dwa motocykle do Polski BMW R1200C i Gsxr1000. Przesylka kosztuje ok. 600 dolarow za sztuke. Jest troche klopotu z urzedem celnym bo nie wiadomo od jakiej kwoty policza clo. Osobiscie przed wyslaniem motocykli odkrecilem z nich kilka czesci zeby wygladaly jak powypadkowe i tym samym obnizylem ich wartosc do cla. Jezeli szukacie motocykla z usa moge zaoferowac swoja pomoc. Moj e-mail wolfkast@poczta.onet.pl<br><hr>Lukasz<br>
Komentatorzy napisał(a):Typowy polaczek- cwaniaczek, krętacz, złodziej i oszust. Nawet, jak już wyjechał z Polski to dalej szkodzi i okrada państwo. I będzie u nas chujowo i DROGO dopóki tacy ludzie, jak ty gamoniu bedą kombinować, lawirować, dawać łapówki.
Lepiej zbieraj tam już tą kukurydzę na polu, a nie robisz przekręty na cle.<br><hr>Janek<br>
Powiem Ci Jasiu, ze gdyby cla, podatki i akcyzy byly w granicach rozsadku to nikomu nie chialo by sie kombinowac i szukac jak zaoszczedzic pare groszy (prosty przyklad z obnizeniem akcyzy na alkohol i juz nie ma szarej strefy na granicy polsko - slowackiej tylko mozna kupic butelczyne w normalnym sklepie i po kieszeni nie szczypie jak kiedys. Po drugie nasi urzednicy sa troszke niedouczeni i mam wrazenie, ze dominuja jeszcze stereotypy sprzed parunastu lat i niektorym gamoniom urzedasom wydaje sie ze moga wszystko. Ostatnia afera ze zwrotami przez urzedy celne nieprawnie naliczonych podatkow od samochodow sprowadzonych do Polski - tylko pogratulowac i tysiace innych gaf ktore nie powiny miec miejsca w normalnym kraju.<br><hr>Cwaniak z kukurydzianego pola ;-)
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości




na górê