Zobacz wątek - Śmiertelny wypadek Michała [*]
NAS Analytics TAG

Śmiertelny wypadek Michała [*]

O wszystkim
_________

Postprzez Flow » 8/9/2008, 21:29

YZF R1 napisał(a):przykry widok jest jak leży but na drodze a na fotce którą zamieszcza autorka jak chłopak na gumie leci w tych butach.... łapie za serce kochani uważajmy na siebie...


dokladnie to samo zwrocilo moja uwage, tez mialem napsiac ale mnie ubiegles,to zdjecie z butem ma takie cos w sobie co Å‚apie za serducho...

co do eneasza i ponczka to dajcie sobie siana bo i tak moich "konwersacji " z YZF nie przebijeta ;)




[*]satis verborum
ścigacz to portal dla gimnazjalistów chcących R1 na pierwszy motocykl oraz dla pseudo speców którzy mogą im w tym wyborze pomóc.
Flow
Stały bywalec
 
Posty: 1098
Dołączył(a): 18/9/2007, 17:50


Postprzez hugo2003 » 8/9/2008, 22:07

ehhhhhhhh .... i tu mysl gdyby mozna bylo cofnac czas ..... tu jeszcze zyl.. jedna godzina .....godzina pozniej.... nie moglbyc gdzie indziej??? ....ale tak musi byc........ pokoj z nim ........



[*]
Motorynka Pony

WSK 125 (1983r)

MZ ETZ 251

GSX 600F

ZX 9 R (moje oczko w głowie)
Avatar użytkownika
hugo2003
Mieszkaniec forum
 
Posty: 1588
Dołączył(a): 18/9/2006, 10:23
Lokalizacja: Poznań


Postprzez Suraw » 8/9/2008, 22:50

Traperoso napisał(a):
eneasz napisał(a):
"Gluchy" byl bardzo znany w Bialej. Szalal na wiekszosci osiedli doprowadzajac ludzi do furii.
Jego rajdy przy Lidlu, na orzechowej po alejach na zamkowej były legendą na jednym kole ryczac ze pekały bębenki.
Nie liczyl sie z nikim i niczym
Ludzie widzac go uciekali z przejscia dla pieszych.
Wszyscy o tym wiedzieli jego rodzice tez, i byli dumni z synka, jaki to kozak.
Ganial na angielskich blach, pisal na forum, jak w trabe robic policjantow, niech sla mandaty na berdyczow w UK
Co wiecej mozna powiedziec......
Brak slow, terroryzowal spokojnych ludzi usypiajacych swe dzieci wyjac motorem jak szalony ktory moglby i umarlaka zbudzic.
zginal, bo dlugo na to pracowal

zrodlo: http://forum.dziennikwschodni.pl/Smierc ... 6-s20.html

Ciekawe to .... z dwuch stron ludzie ktorzy znaja ta sama osobe a takie rozne jej opisy.


Troche mocherowy ten opis. W tej chorej rzeczywistości idzie zwariować Eneasz, siedzisz w anglii tam jest zupełnie inaczej, więc wiesz...

[*]



Biała Podlaska nie jest duzym miastem, dla ludzi w Białej sam ryk motoru to juz jest ,, huk że pękają bębenki" to wszystko jest wyolbrzymiane, sam znałem gluchego , wiem jak jezdził i nigdy w życiu nie widziałem zeby na jezdni wzucał na jedno koło, robił to ale na drogach nieuczęszczanych przez inne pojazdy,nie narazając na wypadek nikogo.

Traperoso masz racje ten opis jest mocherowy... tylko po to zeby niepotrzebnie podgrzac atmosfere...


odprowadzmy go w jego ostatnią podróz jako motocykliste [*]
Była Honda ns-1 80cm:) jest Cagiva planet 125:)
Suraw
Świeżak
 
Posty: 16
Dołączył(a): 20/9/2007, 17:46
Lokalizacja: Biała Podlaska

Postprzez kagiva » 9/9/2008, 10:14

byłem w Białej Podlasce w szpitalu u babci to było jakiś rok temu. Mieścina naprawdę mała, a szpital... lepiej przemilcze. Co gorsza wokół miasta znajdują się wioski rodem z filmów jak Plebania, Ranczo U Pana Boga Za Piecem itd. więc tamtejsza społeczność naprawdę się wyróżnia i do moto mają dziwny uraz, wolą nie oświetlone ciągniki i kombajny które zapierdzielają po ulicach i przez które ginie większość ludzi.
only god can judge me
Avatar użytkownika
kagiva
Świeżak
 
Posty: 402
Dołączył(a): 12/7/2008, 09:37
Lokalizacja: wschód

Postprzez Suraw » 9/9/2008, 10:27

kagiva napisał(a):byłem w Białej Podlasce w szpitalu u babci to było jakiś rok temu. Mieścina naprawdę mała, a szpital... lepiej przemilcze. Co gorsza wokół miasta znajdują się wioski rodem z filmów jak Plebania, Ranczo U Pana Boga Za Piecem itd. więc tamtejsza społeczność naprawdę się wyróżnia i do moto mają dziwny uraz, wolą nie oświetlone ciągniki i kombajny które zapierdzielają po ulicach i przez które ginie większość ludzi.


zacznijmy od tego ze odmienia sie w Bielej Podlaskiej;)

"Co gorsza wokół miasta znajdują się wioski rodem z filmów jak Plebania, Ranczo U Pana Boga Za Piecem itd. " Ranczo nagrywane jest w okolicach Białej Podlaskiej.

"wolą nie oświetlone ciągniki i kombajny które zapierdzielają po ulicach i przez które ginie większość ludzi"

Ludzie napewno wolą ciągniki i kombajny, ale zadko kiedy spotkasz je na ulicach Białej.
Była Honda ns-1 80cm:) jest Cagiva planet 125:)
Suraw
Świeżak
 
Posty: 16
Dołączył(a): 20/9/2007, 17:46
Lokalizacja: Biała Podlaska

Postprzez Flow » 9/9/2008, 11:05

Suraw napisał(a):zacznijmy od tego ze odmienia sie w Bielej Podlaskiej;)




Ranczo nagrywane jest w okolicach Białej Podlaskiej.
Ludzie napewno wolą ciągniki i kombajny, ale zadko kiedy spotkasz je na ulicach Białej.


no chyba Bielej tak ?
ścigacz to portal dla gimnazjalistów chcących R1 na pierwszy motocykl oraz dla pseudo speców którzy mogą im w tym wyborze pomóc.
Flow
Stały bywalec
 
Posty: 1098
Dołączył(a): 18/9/2007, 17:50

Postprzez Suraw » 9/9/2008, 12:26

Białej Białej follow:) literkówka
Była Honda ns-1 80cm:) jest Cagiva planet 125:)
Suraw
Świeżak
 
Posty: 16
Dołączył(a): 20/9/2007, 17:46
Lokalizacja: Biała Podlaska

Postprzez kagiva » 9/9/2008, 14:36

w każdym razie często bywam w tamtych okolichach bo moja babcia mieszka koło Hanny jeśli wiesz gdzie to jest :P na trasie Sławatycze- Włodawa
Biała podlaska to jeszcze można powiedzieć cywilizacja w porównaniu z tym co dzieje się wokół tego miasta.
oki już nie robie offtopa ;)

Pokój duszy Michała [*]
only god can judge me
Avatar użytkownika
kagiva
Świeżak
 
Posty: 402
Dołączył(a): 12/7/2008, 09:37
Lokalizacja: wschód

Postprzez Fikol » 9/9/2008, 14:50

:( [*]
Avatar użytkownika
Fikol
Świeżak
 
Posty: 280
Dołączył(a): 3/6/2008, 19:24
Lokalizacja: Węgrów

Postprzez Suraw » 9/9/2008, 20:01

Dziękuje wszystkim którzy przyjechali. Juz po wszystkim prosze o zamknięcie tematu.
Była Honda ns-1 80cm:) jest Cagiva planet 125:)
Suraw
Świeżak
 
Posty: 16
Dołączył(a): 20/9/2007, 17:46
Lokalizacja: Biała Podlaska

Postprzez Grzybu » 10/9/2008, 07:30

falconiforme napisał(a):Wsiadając do jakiegokolwiek pojazdu ryzykujemy.
Dlatego uczymy się jeździć tak by nie powodować kolizji. A w razie czego na motocyklu trzeba chronić ciało zbroją w pełnym wymiarze.
A jak się już tego nauczymy, to nauczmy się jeździć tak by uwzględniać błędy innych.

Jeśli natomiast idziemy w drugą stronę i olewamy pewne normy, splot błędów i niedopatrzeń z pozoru nieistotnych, okazuje się przekroczeniem granicy.
Nie o każdym wypadku można mówić, że każdemu może się to zdarzyć.

Dlatego nie bądźmy bierni, dbajmy o siebie nawzajem i zwracajmy uwagę innym motocyklistom jeśli przeginają.

[*]


Bardzo mi się spodobała ta wypowiedź.
Popieram dlatego pozwoliłem sobie jeszcze raz ją przywołać.

[*]
http://filmy.scigacz.pl/Armia_naklania_ ... znej_jazdy
Avatar użytkownika
Grzybu
Bywalec
 
Posty: 784
Dołączył(a): 27/4/2007, 10:43
Lokalizacja: Syc.oof

Postprzez gelo007 » 10/9/2008, 08:56

To jest chyba dużo bardziej wymowne >> http://www.scigacz.pl/Armia,nadal,walcz ... ,6466.html
Avatar użytkownika
gelo007
Administrator
 
Posty: 2731
Dołączył(a): 3/7/2006, 13:28
Lokalizacja: Radom

Postprzez PaulaS » 10/9/2008, 17:38

[*]
PaulaS
Świeżak
 
Posty: 35
Dołączył(a): 4/5/2008, 16:43
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 41 gości




na górê