Zobacz wątek - <i>[Aktualności]</i> Prawo jazdy na quady?
 
NAS Analytics TAG

[Aktualności] Prawo jazdy na quady?

Komentarze użytkowników
_________

Postprzez Komentatorzy » 11/9/2008, 20:34

jedna wielka porazka jak beda chcieli jezdzic to i tak beda jezdzic a co do prawka to zaczynam sie zastanawiac czy niewyjechac zagranice bo nasz kraj zaczyna sie roic od debili co tylko kase chca zdzierac w innych krajach jest znacznie latwiej zrobic sobie prawko niz w naszym kraju sam mam scigacza jezdzilem nim bez prawka lecz teraz go odstawilem do garazu i czekam aby uzbierac odpowiednia kase i zrobic je w innym kraju bo unas to raczej nierealne ..... jezdzilem ponad 13 lat i niemam ani jednego wypadku . malo tego powiem lepiej ludzie ktorzy nie maja uprawnien czesciej jezdza lepiej od tych ktorzy je posiadaja poprostu jerzdza mniej braworowo i cenia sily nad mozliwosci swoje i mozliwosci innych na drodze.sam widzialem wielu kierujacych bez znam ich osobiscie i maja takie same zdanie jak ja pozatym zamiast wymyslac jakies smieszne ustawy moze pomysla o czyms takim jak nasze drogi i wyremontowanie ich bo jak narazie to na naprzyklad a4 mozna testowac samochody terenowe .......a i one na naszych kochanych drogach wysiadaja.........<br><hr>roca895@op.pl S_H_A_D_O_W
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 11/9/2008, 20:49

Komentatorzy napisał(a):no to super.......oni w tym sejmie nie dbają o bezpieczeństwo na drogach tylko dbają o swoje portfele kurs pewnie z 1500pln +egzamin...komedia i jeśli ktoś zalicza chińskie badziewie do quadów to faktycznie ma pojęcie....brak słów....ale za podziałem prawka na moto na pojemności jestem tylko żeby można było je robić od 16roku życia bo inaczej będzie klapa i większość bez prawka będzie jeździć...za dużo tępaków śmiga na sprzętach o wiele dla nich za mocnych i dla tego mamy taka opinie...zamiast zajmować się quadami mogli by zrobić porządek z dziećmi na chińskich skuterach bo to dopiero jest zagrożenie dla ruchu...<br><hr>BzN<br>
Komentatorzy napisał(a):nie sądze żeby podział prawka na moto na kilka innych kategorii zmniejszył liczbe kretynów na zbyt mocnych maszynach.. raczej będzie przeciwnie, skoro nie będą mogli zrobić prawka to będą jeździć będzie więcej problemów z tego niż korzyści.. Polska.. :|<br><hr>falcon<br>
masz po części racje jednak wiesz dobre kilka procent ludzi którzy zastosowaliby się do tego niż dalej kurs na 125 lub 250 zdławionej na maksa a później "róbta co chceta " R1 180km lub jak to w większości przypadków bywa okazyjny przecinak z za zachodniej granicy z naciąganą ramą.....no w sumie jak juz tak jest z motocyklami to po co kategorie C i C/E przecież każdy kto ma B musi umieć jeździć....i jeszcze jedna ważna rzecz niech motocyklistów uczą i egzaminują motocykliści a nie ludzie po "szkoleniach"co kiedyś mieli z czymś doczynienia...<br><hr>BzN
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez andy7 » 11/9/2008, 20:57

Komentatorzy napisał(a):...po mieście Quadem z wielkim znakiem "L" a egzaminator za nami... takie rzeczy to tylko w Polsce. Predość max 45km/h haha rowerem tyle osiągam, po prostu brak słów. <br><hr>McMar


Mylisz sie kolego, przyszlo z Wloch i Francji gdzie jest juz od lat. Quad jest na zachodzien uwazany za bardziej bezpieczny od skootera z tad rodzice wola aby np. dziewczyny poruszaly sie bardziej bezpiecznie. Pozatym w wymienionych krajach na PJ kat "S" mozna bylo poruszac sie pojazdem o masie do 350 kg o napedzie spalinowym do 4kW elektrycznym bez masy akumulatorow. ( wozki trzykolowe lub lekkie pojazdy 4 kolowe - odpowiednik PL; kat. B1.


:wink:
andy7
Moderator
 
Posty: 3268
Dołączył(a): 2/2/2008, 11:55

Postprzez Komentatorzy » 16/9/2008, 14:19

Komentatorzy napisał(a):owa ustawa powinna trafić ale na śmietnik
Kto wybrał tych ludzi do Sejmu znowu wyborcy Samoobrony???
większym zagrożeniem na drodze są zdezelowane traktory i kombajny niż quady<br><hr>gero<br>
Komentatorzy napisał(a):Zgadzam się, po prostu paranoja. Co do motocykli to jeszcze rozumiem, bo jeździ coraz więcej nieodpowiedzialnych osób. Ale z quadami to przesada... i tak przeważnie te, które da się zarejestrować nie jadą więcej jak 90-100 km/h<br><hr>counter<br>
co ty gosciu pierdolisz na quadach tesh jezdza nieodpowiedzialni i nei gadaj ze tylko ci co na motorach bo quad jest bardziej niebezpieczny nie zgadzam sie z twoja opinia<br><hr>Jedno życie jeden motor jedno koło:D
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 31/10/2008, 19:24

przepraszam a na taczki jaka będzie kategoria debille<br><hr>gringos
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 17/11/2008, 09:07

W tym kraju dzieje sie coraz gorzej prawko na quada naprawde brak mi słów . I prędkosc max :45 km/h? chyba rowerem . Mam nadzieje ze ta ustawa nie przejdzie <br><hr>ghosti19
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez andy7 » 17/11/2008, 10:41

Czytam i nie wiem czy sie smiac czy plakac.

W opini co niektorych PJ wogole powinne byc zniesione, ograniczenia predkosci rowniez, pojazd dla kazdego, bez ograniczenia wiekowego.

Dziwie sie, ze mimo tego co niektorzy chodza jeszcze do szkoly, bo w sumie poco, przeciez Wy juz dzisiaj wszystko wiecie lepiej i miszczowie jestesta. :mrgreen:

P.S. radze przeczytac sobie co to jest pojazd o napedzie silnikowym.
:wink:
kuluem123 napisał(a):...Nie da się zrobić przekrętu w urzędzie ?
| | https://www.youtube.com/channel/UCIhJl1 ... TGw/videos
andy7
Moderator
 
Posty: 3268
Dołączył(a): 2/2/2008, 11:55

Postprzez mcpula » 18/11/2008, 08:43

Witam

Przeczytałem kilka pierwszych postów i sie zalamalem. Pomyslcie o tym, że kazdy moze wsiasc na quada pol biedy jesli koles ma olej w glowie i wie co robi ale niech sie dorwie malolat, osoba ktora "przecenia" swoje umiejetnosci i mamy potem informacje jak mlody chlopak po komuni ginie na quadzie. Rodzina w szoku, tvn ma material do wiadomosci. Jak nieraz popatrze na tych maloltow jak jezdza na skuterach po ulicach to tez bym im zabral mozliwosc jezdzenie czesto bez wobrazni, w wiekszosci przypadkow szpan.
mcpula
Świeżak
 
Posty: 16
Dołączył(a): 13/8/2008, 09:56
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez andy7 » 18/11/2008, 10:08

mcpula

Nie przejmuj sie, wiekszosc medrcow ktorzy wypowiadaja sie tak fachowo w tym temacie, nie ma nawet skonczonych 15 lat, wiec co sie dziwisz ?
kuluem123 napisał(a):...Nie da się zrobić przekrętu w urzędzie ?
| | https://www.youtube.com/channel/UCIhJl1 ... TGw/videos
andy7
Moderator
 
Posty: 3268
Dołączył(a): 2/2/2008, 11:55

Postprzez Komentatorzy » 18/11/2008, 20:19

Andy7 masz racje dzieciaki 15lat tez jeździłem jak miałem tyle lat jednak realia były troszkę inne hehe mz251 to było coś a teraz dzieciaki rządzą nic nie poradzimy takie czasy<br><hr>BzN
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 8/12/2008, 21:24

Komentatorzy napisał(a):Andy7 masz racje dzieciaki 15lat tez jeździłem jak miałem tyle lat jednak realia były troszkę inne hehe mz251 to było coś a teraz dzieciaki rządzą nic nie poradzimy takie czasy<br><hr>BzN<br>
Mam pytaie ile trzeba mieć lat żeby zrobić prawko na quada<br><hr>kacpero
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 13/4/2009, 00:19

Ja sobie i tak kupie quada 200 cc chociaz nie posiadam zadnego prawa jazdy. Ja najwiecej bede jezdzil po drogach polnych a na drogach publicznych malo wiec te zmiany w prawie jazdy mam gdzies i tak bede smigal quadem bez prawka.<br><hr>Mateo
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 13/4/2009, 00:24

Ja nie mam zadnego prawa jazdy a i tak kupie sobie quada 200 cc no bo najwiecej bede jezdzil po drogach polny a po publicznych malo wiec te zmiany w prawie jazdy mam gdzies.<br><hr>Mateo
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 22/4/2009, 20:38

Witam mam quada kingway 500 i prawko.B.C.D.E i czy jeszcze będę musiał zdawać jakieś głupie prawko na quada ??????????????? jeśli tak to jest chory system niech tam w tym całym parlamencie sie wezmą za robote i żeby żyło się lepiej a nie za pierdoły sie łapią!!!!!!!!!!! Pozdrawiam<br><hr>strazak
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 23/4/2009, 12:16

Moim zdaniem kat. prawa jazdy A oraz B powinna pozwalać kierowcy samochodu osobowego jak i motocyklu jeździć na tego typu pojazdach jakimi są Quady. Kierowcy którzy mają świerze prawo jazdy powinni posiadać zielony listek ZGODA. Ale czy naprawdę wymyślanie kolejnej kategori jest dobrym pomysłem dla kieszeni przeciętnego Kowalsiego ? Debile Kieszeń polityka napewno się napełni. Na Quad oddzielna kategoria, ale pod warunkiem, że będzie też możliwość jeżdżenia , gdy posiadam prawo jazdy kat. A oraz B<br><hr>Muchołap
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 3/5/2009, 15:28

Ciekawe jakby syn polityka miał quada czy by też wprawadzili te prawojazdy ?<br><hr>Marcinek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 9/5/2009, 18:18

chyba stara ich nie kocha!!! co to za pomysły! niedługo zrobia prawko na hulajnoge! teraz jest prawko na motorower na rower na motor, a b1-nawet maluch sie nie mieści wagowo i jeszcze czym sie mie jedzie(prócz samochodu) to by kaski chcieli!!! CHORE!<br><hr>Irek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 9/5/2009, 18:25

Komentatorzy napisał(a):Witam Przeczytałem kilka pierwszych postów i sie zalamalem. Pomyslcie o tym, że kazdy moze wsiasc na quada pol biedy jesli koles ma olej w glowie i wie co robi ale niech sie dorwie malolat, osoba ktora "przecenia" swoje umiejetnosci i mamy potem informacje jak mlody chlopak po komuni ginie na quadzie. Rodzina w szoku, tvn ma material do wiadomosci. Jak nieraz popatrze na tych maloltow jak jezdza na skuterach po ulicach to tez bym im zabral mozliwosc jezdzenie czesto bez wobrazni, w wiekszosci przypadkow szpan. <br><hr>mcpula<br>
pieprzysz głupoty!!! mój łeb moja sprawa jak go rozpieprze to mój problem a nie pana pożal sie boze premiera<br><hr>Irek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 10/5/2009, 22:24

Naprawde ich P......O !!!!!!! Kolejny sposob wyciagniecia pieniedzy z ludzi .. Niejezdzi sie Qladem na codzien ,zeby jusz odrazu prawojazdy wprowadzac !!! Niech u siebie w SEJMIE szukaja pieniedzy !!!!! ( PIJAWKI ) <br><hr>kidler
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 11/5/2009, 09:20

moim zdaniem powinni u siebie przeszukać portfele.
A każdym kładem powinno być można jeździć jeśli się ma jakiekolwiek A lub B.
A w wypożyczalniach i na prywatnym terenie nie mogą nic zrobić.<br><hr>mw
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości




na górê