Zobacz wątek - Wyścig w Moście WMMP Rookie pow 600! WARTO...
 
NAS Analytics TAG

Wyścig w Moście WMMP Rookie pow 600! WARTO...

Dla fanów i zawodników sportów motocyklowych
_________

suprice

Postprzez Å»aba 99 » 16/8/2008, 15:23

Pan redaktor nie ma nic wspolnego z wyscigami. Po pierwsze jezeli jest tak obeznany to nie znam takich zawodów jak alpe"n" adria (zaznaczam dziennikarz) po drugie nie znajac osoby zajął sie moim charakterem na którejś ze swoich opowiesci, po trzecie nie bawmy sie w podworkowe rozkminki borewicza tylko w nastepnym sezonie kazdy pokaze jak jezdzi. ps Scigacz pl jest mi obca strona nie czytam o zajmowanych 40 pozycjach. Nawet jezeli ktos by mi proponowal to nie zrobil bym z siebie gwiazdy na sile> pozdrawiam tych ktorzy nie dali rady :) aaaa co do awersji do dialogu :) gdybym kiedys probowal wyludzic z dialog telecom jakies pieniadze, tez posuwal bym sie do takich akcji
Żaba 99
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 16/8/2008, 09:29
Lokalizacja: Wrocław


Re: suprice

Postprzez BadYunior » 16/8/2008, 15:59

Żaba 99 napisał(a):aaaa co do awersji do dialogu :) gdybym kiedys probowal wyludzic z dialog telecom jakies pieniadze, tez posuwal bym sie do takich akcji


Marcin, czy chcesz abym naprawdę zaczął wywlekać na PUBLICZNYM forum nieczyste zeszłoroczne zagrania TWOJEGO zespołu? Daruję sobie, naprawdę. Mogę tylko napomknąć że w tej sprawie toczą się dwa niezależne postępowania prokuratorskie. Jedno przeciwko Twojemu koledze, Krzysztofowi Kalskiemu a drugie przeciwko spółce DIALOG Telecom. Tyle mojego komentarza na ten temat.
BadYunior
Świeżak
 
Posty: 137
Dołączył(a): 26/8/2005, 13:42
Lokalizacja: Warszawa i okolice


Poprzednia strona


Powrót do MotoGP, WSB, MMP



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość




na górê