Zobacz wątek - <i>[Aktualności]</i> Kurowski w czołówce Motocrossowych...
NAS Analytics TAG

[Aktualności] Kurowski w czołówce Motocrossowych...

Komentarze użytkowników
_________

[Aktualności] Kurowski w czołówce Motocrossowych...

Postprzez Åšcigacz » 4/8/2008, 10:51

Dyskusja na temat: Kurowski w czołówce Motocrossowych Mistrzostw Europy!
Przeczytaj więcej na ten temat na stronie:
Kurowski w czołówce Motocrossowych Mistrzostw Europy!
Åšcigacz
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16777167
Dołączył(a): 3/5/2006, 19:00


Postprzez Komentatorzy » 4/8/2008, 10:51

A jak było w niedzielę?<br><hr>Tomek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 4/8/2008, 11:11

hee, z tą "czołówką" to trochę przegięte. W niedziele, czyli w trakcie wyścigów Lonka "pojechał" Kuraka, a Kurowski był 13 z 16 w 1 biegu i 11 na 16 w drugim :-). Pozdrawiam
<br><hr>Kibic
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 4/8/2008, 21:50

Komentatorzy napisał(a):hee, z tą "czołówką" to trochę przegięte. W niedziele, czyli w trakcie wyścigów Lonka "pojechał" Kuraka, a Kurowski był 13 z 16 w 1 biegu i 11 na 16 w drugim :-). Pozdrawiam
<br><hr>Kibic<br>
Zgadza się Kurowski był 11 w pierwszym biegu ale dla tego że już na pierwszym zakręcie doszło do zderzenia w trakcie którego ktoś przejechał mu po głowie, już nie pamiętam kto a potem przez dłuższy czas nie mógł odpalić motocykla a następnie zjechał do boksu na chwile więc sory ale pojechał czysto pod publikę. Zaraz po pierwszym biegu jak z nim rozmawiałem to skarżył się na ból pleców i szyj więc pewnie w drugim wyścigu też pojechał sobie tylko pod publikę. <br><hr>ron
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 5/8/2008, 10:02

Komentatorzy napisał(a):hee, z tą "czołówką" to trochę przegięte. W niedziele, czyli w trakcie wyścigów Lonka "pojechał" Kuraka, a Kurowski był 13 z 16 w 1 biegu i 11 na 16 w drugim :-). Pozdrawiam
<br><hr>Kibic<br>
Komentatorzy napisał(a):Zgadza się Kurowski był 11 w pierwszym biegu ale dla tego że już na pierwszym zakręcie doszło do zderzenia w trakcie którego ktoś przejechał mu po głowie, już nie pamiętam kto a potem przez dłuższy czas nie mógł odpalić motocykla a następnie zjechał do boksu na chwile więc sory ale pojechał czysto pod publikę. Zaraz po pierwszym biegu jak z nim rozmawiałem to skarżył się na ból pleców i szyj więc pewnie w drugim wyścigu też pojechał sobie tylko pod publikę. <br><hr>ron<br>
Co ty gadasz... przewalil sie sam, nikt go nie przejechal i wstac mu sie nie chcialo! ruszal sie jak mucha w smole<br><hr>fan
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 5/8/2008, 12:34

Komentatorzy napisał(a):hee, z tą "czołówką" to trochę przegięte. W niedziele, czyli w trakcie wyścigów Lonka "pojechał" Kuraka, a Kurowski był 13 z 16 w 1 biegu i 11 na 16 w drugim :-). Pozdrawiam
<br><hr>Kibic<br>
Komentatorzy napisał(a):Zgadza się Kurowski był 11 w pierwszym biegu ale dla tego że już na pierwszym zakręcie doszło do zderzenia w trakcie którego ktoś przejechał mu po głowie, już nie pamiętam kto a potem przez dłuższy czas nie mógł odpalić motocykla a następnie zjechał do boksu na chwile więc sory ale pojechał czysto pod publikę. Zaraz po pierwszym biegu jak z nim rozmawiałem to skarżył się na ból pleców i szyj więc pewnie w drugim wyścigu też pojechał sobie tylko pod publikę. <br><hr>ron<br>
Komentatorzy napisał(a):Co ty gadasz... przewalil sie sam, nikt go nie przejechal i wstac mu sie nie chcialo! ruszal sie jak mucha w smole<br><hr>fan<br>
Nie wiem co ty widziałeś ale ja mam nagrane jak inny zawodnik przecina mu tor jazdy i tylnym kołem uderza w przednie kurowskiego. Może widziałeś jak już się podnosił ale z tego co piszesz samego wypadku nie widziałeś. <br><hr>ron
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35



Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość




na górê