Zobacz wątek - <i>[Aktualności]</i> Kradzież motocykla w Blue City -...
NAS Analytics TAG

[Aktualności] Kradzież motocykla w Blue City -...

Komentarze użytkowników
_________

Postprzez Komentatorzy » 18/8/2008, 09:38

Osobiście porozklejał bym w mscach najczęściej odwiedzanych typu Galerie handlowe, dworce, itp wydruk złodzieja z odpowiednim tekstem
..w takiej sytuacji żadnej sprawy by nie mógł wytoczyć
a poza tym jestem za pozbawieniem go dłoni którą posługuje się na codzień
na pal takich i tyle !<br><hr>art
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 26/1/2009, 19:28

poszkodowany, szukam osób które potrafią odczytać zapis z kamery przemysłowej mam zapis z kradzieży ale policja nie potrafi i umorzyła śledztwo, brak świadków ,mieszkam w Poznaniu . bandzior który to zrobił nie może być bezkarny jeśli raz mu się udało na pewno to zrobić ponownie gdyby policja postąpiła rzetelnie znalezli by złodzieja w ciągu doby robiąc odczyty z kamer ulicznych a jest ich 4 i zapis z 1o min. odczytali by nr rejestracyjne ja wiem jaki był to sam a były 2 i 2 łebków co kradło<br><hr>poszkodowany
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 2/9/2010, 00:13

Komentatorzy napisał(a):"Czarna lista dłużników"... tam każdy może zajrzeć i sprawdzić dane człowieka! A prawdziwego złodzieja do publicznej wiadomości nie można podać skoro nagranie jest autentyczne? To jakiś nonsens!!! ...jak się ten złodziej znajdzie to dla przykładu warto by mu rączki połamać albo upie...ć by go więcej nie świerzbiały!<br><hr>Honda CBR<br>
Racja jedyne normalne i logiczne rozwiązanie zajeba@ ****&. Anie bawić się w jakieś farsy z naszym prawem. Za młodu za mały wpierdol za kradzież dostał od rodziców to zrobią to życzliwi mu ludzie:)<br><hr>Synek555
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 29/8/2016, 00:04

Komentatorzy napisał(a):I jak się ta sprawa potoczyła?<br><hr>Grochal<br>
Prawdopodobnie złodziej po złapaniu wytoczył proces właścicielowi motocykla o zniesławienie, bo tak naprawdę tylko pożyczył pojazd, był w tym czasie niepoczytalny z powodu nadużycia alkocholu. Polskie prawo przewiduje takie wytłumaczenie.
W rezultacie właściciel moto pozostał tylko wycofać oskarżenie, musiał pójść na ugodę z powody gróźb zemsty mafii.<br><hr>Halina
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Poprzednia strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości




na górê