Zobacz wątek - <i>[Aktualności]</i> Supermoto a drogówka, czyli Poznań na..
NAS Analytics TAG

[Aktualności] Supermoto a drogówka, czyli Poznań na..

Komentarze użytkowników
_________

[Aktualności] Supermoto a drogówka, czyli Poznań na..

Postprzez Åšcigacz » 4/7/2008, 13:50

Dyskusja na temat: Supermoto a drogówka, czyli Poznań na 2 sposoby
Przeczytaj więcej na ten temat na stronie:
Supermoto a drogówka, czyli Poznań na 2 sposoby
Åšcigacz
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16777167
Dołączył(a): 3/5/2006, 19:00


Postprzez Komentatorzy » 4/7/2008, 13:50

Miło widzieć czyjąś pasję :)<br><hr>Tony
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 5/7/2008, 13:49

Co to za głupoty? Reportaz bez sensu robiony tak że nie wiadomo o co chodzi po co on jest skruty własne słowa w cudzysłowie itp. Szkoda czasu na takie repotaże bezsensowne nicn ie uczace nic nie pokazujace. To tak samo jak bym sobie napisał jak dzisaij wstałem z łozka iposzedłem myc zeby ale było super " ach wyszłem dalej na prostą ... łukiem do łazienki aaa juz jestem prawie... małe podkniecie... oo myje zebyy aaa... " Załosne... <br><hr>Zenada
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 5/7/2008, 14:05

Komentatorzy napisał(a):Co to za głupoty? Reportaz bez sensu robiony tak że nie wiadomo o co chodzi po co on jest skruty własne słowa w cudzysłowie itp. Szkoda czasu na takie repotaże bezsensowne nicn ie uczace nic nie pokazujace. To tak samo jak bym sobie napisał jak dzisaij wstałem z łozka iposzedłem myc zeby ale było super " ach wyszłem dalej na prostą ... łukiem do łazienki aaa juz jestem prawie... małe podkniecie... oo myje zebyy aaa... " Załosne... <br><hr>Zenada <br>
Idź pan w h**, reportaż zajebisty widać, że robiony przez kolesia co sie pasjonuje motocyklami, a nie jakiegoś pedała co dba tylko o poprawność reportażu jako formy literackiej. fuck it, szacun!!!!!!!!!<br><hr>traperoso
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 6/7/2008, 23:20

Komentatorzy napisał(a):Co to za głupoty? Reportaz bez sensu robiony tak że nie wiadomo o co chodzi po co on jest skruty własne słowa w cudzysłowie itp. Szkoda czasu na takie repotaże bezsensowne nicn ie uczace nic nie pokazujace. To tak samo jak bym sobie napisał jak dzisaij wstałem z łozka iposzedłem myc zeby ale było super " ach wyszłem dalej na prostą ... łukiem do łazienki aaa juz jestem prawie... małe podkniecie... oo myje zebyy aaa... " Załosne... <br><hr>Zenada <br>
Komentatorzy napisał(a):Idź pan w h**, reportaż zajebisty widać, że robiony przez kolesia co sie pasjonuje motocyklami, a nie jakiegoś pedała co dba tylko o poprawność reportażu jako formy literackiej. fuck it, szacun!!!!!!!!!<br><hr>traperoso<br>
Dokładnie tak, tego nam trzeba, reportaży z pasją! Ten jest naprawdę świetny!<br><hr>jaski_sm
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 7/7/2008, 00:13

Kolega "Zenada" sam jest żenujący taką ksywką (albo strach przed pokazaniem prawdziwej twarzy uniemożliwia mu racjonalne myślenie). Jak dla mnie artykuł bardzo fajny i skłaniający do tego, aby ogarnąć jakiegoś SM i spróbować swoich sił, pomimo iż pierwsza przejażdżka na takim sprzęcie nie byłą dla mnie zbytnią atrakcją.<br><hr>szczygiw
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez sabathius » 7/7/2008, 08:18

Szanowny kolego "Żenada". Zamysłem autora, w rzeczonym momencie, było przedstawienie niewątpliwej dynamiki tego sportu, a szczególnie momentu startu.
Właśnie z tego powodu autor zdecydował się na, nie do końca stylistyczne, aczkolwiek jedyne ujęcie, które choć w najmniejszym stopniu może oddać uczucia zawodnika supermoto. Zamiarem moim nie było także opisywanie posiadanych skromnych umiejętności, a tylko subiektywne przedstawienie emocji i odruchów które pojawiają się podczas jazdy w trudnym i zmiennym środowisku.
Wszystkie powyższe zabiegi użyte zostały w nadziei zachęcenia jak najszerszego grona czytelników, do tej odmiany dwóch kółek.

Myślę, że nie będziemy płakać za Tobą szanowny kolego, i jak najbardziej zapraszam Cię na dalsze wycieczki po Twojej niewątpliwie uroczej łazience.
My mamy zamiar dalej zapierdzelać (oczywiście tylko na torze), uczyć się oraz krzewić naszą pasję wśród znajomych oraz Was drodzy czytelnicy.

Pozdrawiam
--
Michał "Sabathius" Bożałek
Obrazek #6
supermoto.scigacz.pl (otwórz link)
Avatar użytkownika
sabathius
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 46
Dołączył(a): 7/8/2007, 07:41
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Komentatorzy » 7/7/2008, 08:19

Komentatorzy napisał(a):Co to za głupoty? Reportaz bez sensu robiony tak że nie wiadomo o co chodzi po co on jest skruty własne słowa w cudzysłowie itp. Szkoda czasu na takie repotaże bezsensowne nicn ie uczace nic nie pokazujace. To tak samo jak bym sobie napisał jak dzisaij wstałem z łozka iposzedłem myc zeby ale było super " ach wyszłem dalej na prostą ... łukiem do łazienki aaa juz jestem prawie... małe podkniecie... oo myje zebyy aaa... " Załosne... <br><hr>Zenada <br>
Dopóki nie będziesz miał pasji (nie ważne jakiej) to nie zrozumiesz o czym jest ten artykuł.<br><hr>Crazy
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 2/8/2008, 21:03

bardzo mi sie podoba ten artykul <br><hr>pawel brodnica
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 14/10/2010, 23:32

Świetny artykuł. Supermoto jest tak bardzo praktyczny i drogowy i użytkowy, a szukając artykułów na temat techniki jazdy, czy co wolno, a czego nie należy robić na ulicy, artykuły o supermoto są strasznie monotematyczne: zawody takie, zawody siakie, zawody takie etc. To jedyny artykuł na jaki wpadłem, który jest praktyczniejszy. Dzięki za to. Może napiszesz jeszcze jeden?<br><hr>supergregor
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35



Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości




na górê