Zobacz wątek - <i>[relacje]</i> OldtimerbazaR we Wrocławiu
NAS Analytics TAG

[relacje] OldtimerbazaR we Wrocławiu

Komentarze użytkowników
_________

[relacje] OldtimerbazaR we Wrocławiu

Postprzez Åšcigacz » 24/6/2008, 11:20

Dyskusja na temat: OldtimerbazaR we Wrocławiu
Przeczytaj więcej na ten temat na stronie:
OldtimerbazaR we Wrocławiu
Åšcigacz
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16777167
Dołączył(a): 3/5/2006, 19:00


Postprzez Komentatorzy » 24/6/2008, 11:21

Pozwolę sobie na małe sprostowanie - poprzedni bazar był we Wrocławiu w lutym. Odwiedziłem, nie byłem zadowolony ale to odczucia subiektywne bo szukałem hard enduro z możliwością rejestracji a nie było niczego godnego uwagi. Większość sprzętów na asfalt była też dość mocno zużyta a poza tym oferowana głównie przez handlarzy często nie mających pojęcia o ty co sprzedają.
Z ciekawostek to kolega znalazł motocykl jaki skradziono mu przed rokiem. To przesądziło o tym że mam nienajlepszą opinię o tej imprezie.
Coraz większa ilość sklepów z akcesoriami i możliwość zakupów przez internet, dodatkowo tanie euro i bliskość Drezna i Berlina ze sklepami sieciowymi powinna spowodować że oldtimerbazar we Wrocławiu wróci do tego czym jest z nazwy, bo niestety dla mnie na razie kojarzy się tylko z szaberplacem.

Problemy z wyjazdem już wtedy były ogromne i tylko pogłębiły uczucie zawodu.

pozdrawiam redakcję<br><hr>z wrocławia
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 24/6/2008, 18:26

Komentatorzy napisał(a):Pozwolę sobie na małe sprostowanie - poprzedni bazar był we Wrocławiu w lutym. Odwiedziłem, nie byłem zadowolony ale to odczucia subiektywne bo szukałem hard enduro z możliwością rejestracji a nie było niczego godnego uwagi. Większość sprzętów na asfalt była też dość mocno zużyta a poza tym oferowana głównie przez handlarzy często nie mających pojęcia o ty co sprzedają.
Z ciekawostek to kolega znalazł motocykl jaki skradziono mu przed rokiem. To przesądziło o tym że mam nienajlepszą opinię o tej imprezie.
Coraz większa ilość sklepów z akcesoriami i możliwość zakupów przez internet, dodatkowo tanie euro i bliskość Drezna i Berlina ze sklepami sieciowymi powinna spowodować że oldtimerbazar we Wrocławiu wróci do tego czym jest z nazwy, bo niestety dla mnie na razie kojarzy się tylko z szaberplacem.

Problemy z wyjazdem już wtedy były ogromne i tylko pogłębiły uczucie zawodu.

pozdrawiam redakcję<br><hr>z wrocławia<br>
Owszem, autor przyznaje sie do bledu - zupelnie przeoczylem luty , gdyz podobno "nic" sie nie dzieje i owszem umknelo to mojej uwadze.<br><hr>simonw
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35



Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości




na górê