Zobacz wÄ…tek - spotkaliscie sie z czyms takim??
NAS Analytics TAG

spotkaliscie sie z czyms takim??

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Postprzez Traperoso » 19/6/2008, 14:02

Prawda jest taka, że jeśli nawet ten sprzęt jest dobry, to potrzeba czasu, aby ludzie się do niego przekonali.
Kawasaki ER5 2005
Avatar użytkownika
Traperoso
Mieszkaniec forum
 
Posty: 1645
Dołączył(a): 29/7/2006, 19:47
Lokalizacja: Szczecin


Postprzez milus » 19/6/2008, 14:35

Czytam, patrze i powoli żałuję, że nie znałem tej marki wcześniej.Stylistycznie miód, cena przyciąga, a co do jakości-jestem pewien że bym miał z nim mniej problemów niż z 7 lat starszym"japońcem".

W temacie widać, że nowe zawsze przeraża ludzi ograniczonych.Tak jest od zawsze i na przykład Kopernik się o tym przekonał...
600:D Spawacz ram....
milus
Świeżak
 
Posty: 147
Dołączył(a): 17/8/2007, 12:32
Lokalizacja: Legnica


Postprzez olo113 » 19/6/2008, 15:12

to już, leć do dealera i kupuj, z chęcia będę się uczył nie na swoich błędach.
A z japońcami, nigdy nie miałem najmniejszego problemu, nigdy.
I tak zostanie.
To czekam za rok na relacje z użytkowania milus.
Życie jest za krótkie żeby być małym.
yamaha R6
Avatar użytkownika
olo113
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 552
Dołączył(a): 15/5/2008, 10:08
Lokalizacja: Wrocław City/Barcelona

Postprzez krydka » 19/6/2008, 16:44

Trzeba przyznać że firma Hyosung nie jest znana i nie ma rozwiniętej sieci serwisowej. Widziałem kiedyś na jakimś forum ktoś sie pytał gdzie może dostać części do Hyosunga i post pozostał bez odpowiedzi... Mi się osobiście podobają motocykle tej marki-fajna, chociaż często naśladująca inne modele, stylistyka, jednak problemy z serwisem i częściami odstraszają.
Nie zawsze cena jest wyznacznikiem jakości. Na stronie jest odnośnik do Brytyjskich testów kasków i wyszło na to że kaski Syomy za 2tyś są mniej bezpieczne niż kask GREX, a bezpiecześtwo jest w przypadku kasków wyznacznikiem jakości-no chyba, że dla kogoś malowidła na kasku są ważniejsze.
Pozdrawiam posiadaczy Hyosungów-brawo za odwage;)
Odnośnik do strony z testami:
http://dft-1-sharp.eduserv.org.uk/
Wiatru szum, silnika śpiew, kręta droga oczywiście bez drzew:)
Avatar użytkownika
krydka
Świeżak
 
Posty: 304
Dołączył(a): 29/7/2007, 21:11
Lokalizacja: Janowiec Wlkp

Postprzez icid » 19/6/2008, 17:34

Miałem to zamiar kupić ponieważ mój dobry zanjomy, właściciel firmy ULTIMATEMOTORS w Rotterdamie jest dystrybutorem, miałem też okazje najeździć sie nim do woli i miałem okazje oglądać kilkuletnie egzemplarze jeden miał 70 tys i naprawde nic mu nie dolegało. A cena jest taka ze względu na to że ludzie są ograniczeni i jak czegoś nie znają to jest blee. Powiem ci jedno Zephyr47 przy cb 500 ten hyosung to majstersztyk i motocykl z bajki i gdybym miał wybierać to sekundy bym sie nie zastanawiał, jedyne co faktycznie jest mizernej jakości to plastiki, bak i przełączniki co do reszty to twoje cb zostaje daleko w tyle we wszystkim.
Avatar użytkownika
icid
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2798
Dołączył(a): 18/8/2007, 14:57
Lokalizacja: Rotterdam

Postprzez olo113 » 19/6/2008, 17:37

jeśli icid mówisz że po 70 tyś dawały rade to wporządku, trzeba się przeprosić ze sprzętem.
Ale u was też inne drogi :D
Życie jest za krótkie żeby być małym.
yamaha R6
Avatar użytkownika
olo113
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 552
Dołączył(a): 15/5/2008, 10:08
Lokalizacja: Wrocław City/Barcelona

Postprzez zephyr47 » 19/6/2008, 19:38

Ludzie! Wuala! Przerzucamy się wszyscy na hostungi! Skoro ta firma jest jednocześnie lepsza i do tego jeszcze tańsza od Hondy to nic więcej nie trzeba.

Icid, co do tego konkretnego motocykla to nie można go porównywać z CB 500 gdyż wiadomo, że jest on klasę wyżej, ale co do jego niezawodności to jakoś nie chce mi się wierzyć, że inżynierowie wspaniałomyślnie zrobili do d*** wszystko to co widać, a to czego nie widać zrobili bardzo dobrze...

Niech będzie, że jestem ograniczony, ale nikt nie przekona mnie do tej firmy.
Lewy pas, gaz na koło -Wtedy czuje się wesoło ;]
Avatar użytkownika
zephyr47
Bywalec
 
Posty: 801
Dołączył(a): 30/12/2007, 16:59
Lokalizacja: Pszczyna

Postprzez sooshe » 19/6/2008, 20:15

zephyr47 napisał(a):Niech będzie, że jestem ograniczony, ale nikt nie przekona mnie do tej firmy.



Ja też raczej zdania nie zmienie. No chyba ze bede mial sie okazje przejechac i poogladac z bliska kilkuletnie sztuki.
Avatar użytkownika
sooshe
Świeżak
 
Posty: 350
Dołączył(a): 11/1/2007, 23:13
Lokalizacja: Z grodu Mieszka first

Postprzez icid » 19/6/2008, 20:30

Spokojnie, kto powiedział że hyosung nie jest marką? Mają własny puchar i za granicami pl pomyka tego sporo. Wiadomo że Mercedes jest świetną marką co nie znaczy że koreańskie Daewoo czy Kia nie jeździ i rozsypuje sie po 1000 km bo jest mniej znane i 2 razy tańsze, ludzie ogarnjicie sie. Takie Daewoo też zrobi 300 tys przebiegu bez więkrzych problemów, wiadomo że jest gorsze niż dajmy na to Honda ale też pomyka bez porblemu, to samo jest z Hyosungami. Uważacie że coś sie rozsypuje po 5 km tylko dlatego że nie nazywa sie honda czy yamaha?
Avatar użytkownika
icid
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2798
Dołączył(a): 18/8/2007, 14:57
Lokalizacja: Rotterdam

Postprzez dark_angel » 19/6/2008, 20:57

icid napisał(a):Wiadomo że Mercedes jest świetną marką co nie znaczy że koreańskie Daewoo czy Kia nie jeździ i rozsypuje sie po 1000 km bo jest mniej znane i 2 razy tańsze


Dobre nawiązanie bo jeżeli chodzi o bezawaryjność to koreańskie samochody są zdecydowanie mniej awaryjne od Mercedesa;) Ciekawe ile teraz osób zacznie mnie atakować zwłaszcza spośród tych którzy nie mieli większej styczności z Mercedesami lub mieli ze starszymi modelami bo faktycznie kiedyś to był wzór jakości ale obecnie Mercedesy są awaryjne. Nie zaprzeczam jednak że pod wieloma względami są całkiem OK - dobrze się prowadzą, potrafią być wygodne...
Avatar użytkownika
dark_angel
Świeżak
 
Posty: 48
Dołączył(a): 12/6/2008, 18:39

Postprzez zephyr47 » 19/6/2008, 21:18

Jakie tu teorie powstają! :shock: :shock: :shock: Dobra. Czy jeździł ktoś kiedyś lanosem z przebiegiem powyżej 200 000km? Swego czasu mój kuzyn miał takiego jako auto firmowe. Jak się nim jechało to cały trzeszczał jak cholera, a jak się wjechało na nierówności to był w nim jeden wielki huk. Masakra. Ale nie trzeba było jechać do serwisu, bo koła się kręciły, a silnik jeszcze "dychał", więc statystycznie samochód nie miał awarii.
To są właśnie statystyki. Jak to gelo007 napisał, "statystycznie jak wychodzisz z psem na spacer to macie po trzy nogi".
Lewy pas, gaz na koło -Wtedy czuje się wesoło ;]
Avatar użytkownika
zephyr47
Bywalec
 
Posty: 801
Dołączył(a): 30/12/2007, 16:59
Lokalizacja: Pszczyna

Postprzez <borut> » 19/6/2008, 21:43

Myślę, że nie ma co dyskutować dalej w tym temacie bo każdy i tak "wie swoje"
Każdy jeździ tym na co go stać i co mu się podoba, i inni nie powinni wnikac do czyjegoś gustu. Bo np mi sie podoba ten Hyousung i uważam ze niczym nie ustępuje motocyklom tam przez was "chwalonym".
Co do mercedesów to zapraszam do mnie zobaczycie które auto po takim przebiegu by się nie rozkraczyło a ten jeździ i trzyma się bardzo dobrze. Ale to nie forum o samochodach...
<borut>
Bywalec
 
Posty: 619
Dołączył(a): 29/12/2007, 11:51

Postprzez icid » 19/6/2008, 22:03

Ja uważam że koreańska motoryzacja jest na bardzo dobrym poziomie, jak zwykle krytykują ci co w d..... byli i g...... widzieli. Ale spoko to że sie czegoś na oczy nie widziało nie przeszkadza w krytykowaniu :D
Avatar użytkownika
icid
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2798
Dołączył(a): 18/8/2007, 14:57
Lokalizacja: Rotterdam

Postprzez CeBeRek » 19/6/2008, 23:18

Tak już jest, że nie kiedy nie koniecznie sie płaci za jakość ale za firmę, która ma juz wyrobioną renomę.
f4 | | Przeczytaj !! | | viewtopic.php?p=209115#209115
Avatar użytkownika
CeBeRek
Stały bywalec
 
Posty: 1265
Dołączył(a): 27/8/2007, 23:04
Lokalizacja: trolownia

Postprzez dark_angel » 20/6/2008, 00:05

<borut> napisał(a):Co do mercedesów to zapraszam do mnie zobaczycie które auto po takim przebiegu by się nie rozkraczyło a ten jeździ i trzyma się bardzo dobrze. Ale to nie forum o samochodach...


Nie musze jechać do Ciebie żeby się Mercedesem przejechać ale dzięki za zaproszenie :wink: Ok, skończmy temat samochodów.
Co do wspomnianego motoru to nie widziałem, nie miałem do czynienia, nie komentuję :D Wierzę jednak że w przyszłości marka ta może zrobić spore zamieszanie bo koreańczycy to pracowity naród.
Avatar użytkownika
dark_angel
Świeżak
 
Posty: 48
Dołączył(a): 12/6/2008, 18:39

Postprzez sooshe » 20/6/2008, 07:51

taaaa chwalcie toczki. Matiz i jego łożyska od pralek w piastach, prosze... Roznica miedzy mechem a chinszczyzna jest taka ze wszystko jest produkowane z innych materialow. A to co siada w mesiach to elektronika i pompowtryski a pompowtryski to wina polskiego merdanego paliwa. Amen.
Avatar użytkownika
sooshe
Świeżak
 
Posty: 350
Dołączył(a): 11/1/2007, 23:13
Lokalizacja: Z grodu Mieszka first

Postprzez <borut> » 20/6/2008, 09:16

sooshe ta niechęć do tego motocykla która tobą kieruje to nic innego jak zazdrość. Bo kupiłeś GS który kosztował wiecej a nawet nie ma 50koni a w Korei jest sprzet który bije twój i to w dodatku w takiej cenie.
Właśnie przez takich jak ty takie sprzęty nie mogą się wykazac wśród ludzi ponieważ się boicie, że wytrzyma wiecej niż myslicie. Boicie sie, że to będzie konkurencjia a przecież to nie może mięc miejsca dla was... Bo jak to Coś co zrobili mali koreańce o nazwie przypominającej waszego członka może być lepsze od waszej Chwalebnej Hondy, Yamahy, Kawasaki lub Suzuki??
<borut>
Bywalec
 
Posty: 619
Dołączył(a): 29/12/2007, 11:51

Postprzez dlt » 20/6/2008, 09:22

co do wyglądu to mi się podoba, nie wiem natomiast jak się tym jeździ... może i na takie coś bym się zdecydował ;) obecnie zmieniam sprzęt na większy
dlt
Świeżak
 
Posty: 9
Dołączył(a): 19/6/2008, 08:25

Postprzez sooshe » 20/6/2008, 09:36

<borut> napisał(a):sooshe ta niechęć do tego motocykla która tobą kieruje to nic innego jak zazdrość. Bo kupiłeś GS który kosztował wiecej a nawet nie ma 50koni a w Korei jest sprzet który bije twój i to w dodatku w takiej cenie.
Właśnie przez takich jak ty takie sprzęty nie mogą się wykazac wśród ludzi ponieważ się boicie, że wytrzyma wiecej niż myslicie. Boicie sie, że to będzie konkurencjia a przecież to nie może mięc miejsca dla was... Bo jak to Coś co zrobili mali koreańce o nazwie przypominającej waszego członka może być lepsze od waszej Chwalebnej Hondy, Yamahy, Kawasaki lub Suzuki??


Moim zdaniem pitolisz farmazony. GS juz nie mam mialem kiedys teraz zastanawiam sie nad kupnem czegos innego. Czy wy slepi jestescie?? Nie rozumiecie prostej rzeczy?? Ze jak cos sie z materialow slabej jakosci zbudowane to nie wytrzyma tyle co zbudowane z dobrej jakosci materialow?? Tak ciezko to pojÄ…c??co w nim takiego super?? Co to za sprzet ktory po wyjsciu z fabryki ma hamulce do dvpy?? Przeciez hamulce to podstawa!!!!Pierwsza zauwazalna rzecz i najwazniejsza jest do niczego. strach sie bac co bedzie po czasie z tym silnikiem. Ta dyskusja sie robi bez sensu bo odzywa sie kilka pajacow ktorzy probuja dowalic innym swoimi tekstami. Musisz miec niezle kompleksy spowodowane dlugoscia twojego czloneczka skoro poruszasz ten temat na forum. Ogarnijcie sie ludzie mamy sie wyzywac czy podyskutowac. Wasze podejscie jest chore. BORUT TWIERDZI TEN MOTOR JEST DOBRY JAK KTOS MYSLI INACZEJ JEST GLUPI. dziecinada... Ja uwazam ze cos co jest ze slabej jakosci materialow nie pochodzi dlugo i tyle.
Avatar użytkownika
sooshe
Świeżak
 
Posty: 350
Dołączył(a): 11/1/2007, 23:13
Lokalizacja: Z grodu Mieszka first

Postprzez <borut> » 20/6/2008, 09:40

Ale nie rozumies ze tylko elementy ozdabiające ten motocykl tak jak plastiki itp są kiepskiej jakości silnik rama oraz zawieszenie są bardzo dobre. Poczytaj zresztą testy, oraz filmy na YouTube o tym moto.
<borut>
Bywalec
 
Posty: 619
Dołączył(a): 29/12/2007, 11:51

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości




na górê