Zobacz wątek - Pogromca szalonych motocyklistów
Advertisement
NAS Analytics TAG

Pogromca szalonych motocyklistów

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Postprzez Wiewiór81 » 19/9/2006, 15:23

thores napisał(a):ty chyba kobieto jestes nienormalna

Thores, trochę szacunku. To, że ktoś ma inne zdanie niż ty, nie znaczy, że jest nienormalny. Na tym forum rozmawiamy, a nie się wzajemnie obrażamy. Już raz się wybroniłeś z bana, a jeśli przesadzisz to gwarantuję ci, że osobiście sprawię, żeby ci go przywrócono... traktuj to jak ostrzeżenie.

Pozdro, WR81
Black Wind always follows
Where my white horse rides
Avatar użytkownika
Wiewiór81
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 632
Dołączył(a): 18/5/2006, 15:46
Lokalizacja: Warszawa - Żoliborz


Postprzez Wiewiór81 » 19/9/2006, 15:37

thores napisał(a):to wypowiedz sie w tej kwestji jak to jest z tym nagraniem numerów rejestracyjnych jestes z drogówki ps bana mozesz mi dac od zaraz bo te forum nie przedstawia żadnych wartosci jest tu moze z 2-3 ludziów którzy są "normalni" a reszta sam widzisz;) wielkie LOL poziom żenujacy a po drugie to ona napisała ze jestem głupi dlaczego ja mam ukrywac to ze mysle tak samo o niej;)?

Nie jestem z drogówki, ale tryb postępowania ze stacjonarnymi urządzeniami rejestrującymi nie jest mi obcy :)
Ogólnie mówiąc - rację macie obydwoje. Jeśli na zdjęciu nie widać twarzy kierującego pojazdem, a właściciel twierdzi, że to nie on, to prosi się właściciela o wskazanie, komu w tym czasie użyczał pojazdu. Jeśli stwierdzi, że nie wie, przyjmuje się, że winę ponosi właściciel.
W szczególnych przypadkach można się z tego jednak wybronić - trzeba odmówić przyjęcia mandatu i wykazać w sądzie, że naprawdę nie wie się, kto w tym czasie użytkował pojazd (np - auto jest używane w firmie, jeżdżą pracownicy i nie jest prowadzona ewidencja, kto kiedy bierze samochód). Trudne, ale możliwe.

pozdro, WR81
Black Wind always follows
Where my white horse rides
Avatar użytkownika
Wiewiór81
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 632
Dołączył(a): 18/5/2006, 15:46
Lokalizacja: Warszawa - Żoliborz

Postprzez Wiewiór81 » 19/9/2006, 15:44

thores napisał(a):nikt nie ma np r1 na wyposarzeniu np sklepu meblowego i nie poruszaja sie takim sprzetem pracownicy

Mój motocykl jest leasingowany na zaprzyjaźnioną firmę komputerową, więc jest na jej stanie... a o ile wiem, mają jeszcze dwa skutery :)
Black Wind always follows
Where my white horse rides
Avatar użytkownika
Wiewiór81
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 632
Dołączył(a): 18/5/2006, 15:46
Lokalizacja: Warszawa - Żoliborz

Postprzez dosiek77 » 19/9/2006, 15:47

Wiewiór81 napisał(a):Mój motocykl jest leasingowany na zaprzyjaźnioną firmę komputerową, więc jest na jej stanie... a o ile wiem, mają jeszcze dwa skutery :)

Ale ty i tak nie zapłacisz mandatu :D
dosiek77
Bywalec
 
Posty: 507
Dołączył(a): 10/8/2006, 21:32
Lokalizacja: Mokotów

Postprzez Wiewiór81 » 19/9/2006, 15:49

dosiek77 napisał(a):
Wiewiór81 napisał(a):Mój motocykl jest leasingowany na zaprzyjaźnioną firmę komputerową, więc jest na jej stanie... a o ile wiem, mają jeszcze dwa skutery :)

Ale ty i tak nie zapłacisz mandatu :D

Jak mnie złapią na fotoradar to zapłacę i to grzecznie... co innego, jak nie ma nagrania / zdjęcia, wtedy można negocjować :)
Ostatnio edytowano 19/9/2006, 15:50 przez Wiewiór81, łącznie edytowano 1 raz
Black Wind always follows
Where my white horse rides
Avatar użytkownika
Wiewiór81
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 632
Dołączył(a): 18/5/2006, 15:46
Lokalizacja: Warszawa - Żoliborz

Postprzez kris » 19/9/2006, 18:44

Mnie dzisiaj zatrzymała policja w nie oznakowanym samochodzie ( fiat CzyKłeczento) ;). I bez przerwy za każdym słowem jakie mówił mi o sądzie grockim dla nieletnich ;/ i też moim zdaniem nie miał racji ponieważ to było tak ;p ;) Podwiozłem kolegę na drodze nieutwardzonej A także niepublicznej i przez wjazdem na normą drogę on zsiadł z motorku i poszedł do domu a policjant wyskoczył z tego ,,samochodziku" jak jakiś chory i wymachuje mi tym lizakiem;) ale powiedział że jeszcze raz zobaczy że tak robię to Dostane zawiadomienie do sądu dla nieletnich z rodzicami. Moim zdaniem nie miał racji i chciał mnie tylko nastraszyć. Czy mam racje czy nie ?? :) Pozdrawiam 8)
Ostatnio edytowano 19/9/2006, 19:29 przez kris, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
kris
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 449
Dołączył(a): 31/1/2006, 16:23
Lokalizacja: Biała Podlaska

Postprzez MÅ‚ody16 » 19/9/2006, 19:01

Kris napisał(a):Mnie dzisiaj zatrzymała policja w nieoznakowanym samochodze ( fiat CzyKłeczento) ;). I bezprzerwy za każdym słowem jakie mówił mi o sądzie grockim dla nieletnich ;/ i też moim zdaniem niemiał racji poniewarz to było tak ;p ;) Podwozłem kolege na drodze nieutwardzonej A tagrze niepublicznej i przez wjazdem na normlą drogę on zsiadł z motorku i poszedł do domu a policjant wyskoczył z tego ,,samochodziku" jak jakiś chory i wymachuje mi tym lizakiem;) ale powiedział że jescze raz zobaczy że tak robie to Dostane zawiadomienie do sondu dla nieletnich z rodzicami. Moim zdaniem niemiał racji i chciał mnie tylko nastraszyć. Czy mam racje czy nie ?? :) Pozdrawiam 8)


błagam hehe takie błedy sa niewybaczalne ale czasem sie zdarzaja....
pozdrawiam
MÅ‚ody16
Świeżak
 
Posty: 114
Dołączył(a): 24/7/2006, 12:43
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez kris » 19/9/2006, 19:30

Młody16 napisał(a):
Kris napisał(a):Mnie dzisiaj zatrzymała policja w nieoznakowanym samochodze ( fiat CzyKłeczento) ;). I bezprzerwy za każdym słowem jakie mówił mi o sądzie grockim dla nieletnich ;/ i też moim zdaniem niemiał racji poniewarz to było tak ;p ;) Podwozłem kolege na drodze nieutwardzonej A tagrze niepublicznej i przez wjazdem na normlą drogę on zsiadł z motorku i poszedł do domu a policjant wyskoczył z tego ,,samochodziku" jak jakiś chory i wymachuje mi tym lizakiem;) ale powiedział że jescze raz zobaczy że tak robie to Dostane zawiadomienie do sondu dla nieletnich z rodzicami. Moim zdaniem niemiał racji i chciał mnie tylko nastraszyć. Czy mam racje czy nie ?? :) Pozdrawiam 8)


błagam hehe takie błedy sa niewybaczalne ale czasem sie zdarzaja....

Aż sam wyedytowałęm posta ;) Pozdrawiam
Avatar użytkownika
kris
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 449
Dołączył(a): 31/1/2006, 16:23
Lokalizacja: Biała Podlaska

Postprzez Thrillco » 19/9/2006, 20:19

thores mam małą prosbe-jesli się z kimś w czymś nie zgadzasz to nie pisz od razu, ze się nie zna bo jest to żenada, m.in. dlatego, ze później wychodzi iż to TY masz marne pojecie o wielu rzeczach. A jak Ci poziom od poczatku nie odpowiada to co ty tu jeszcze robisz?:O
brak opisu...
Avatar użytkownika
Thrillco
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2598
Dołączył(a): 22/2/2006, 20:57
Lokalizacja: Białystok

Postprzez siekson » 23/4/2007, 13:25

Wiem ze temat jest stary jak swiat i nie ma co nad nim dlugo dyskutowac ale dzis wracajac z uniwerku trafilem wlasnie na to Moto o ktorym mowa. Na zdjeciu nie ma policjanta ale na skrzyzowaniu stal i kierowal ruchem w stroju motocyklowym wiec wnioskuje ze to jest to policyjne BMW. Az reszta przy prawym lusterku widac jakis element rejestratora. Ogolnie pojazd sie niczym nie wyroznia ale moze chociaz znajomosc jego koloru pozwoi wam uniknac mandatu ;).

Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
siekson
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 933
Dołączył(a): 19/11/2005, 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez CalibraHunter » 23/4/2007, 13:43

dzieki Siekson za foto - tamten link z poczatku strony nie dziala, a koniecznie chcialam zobaczyc jak ta kolumbryna wyglada - co prawda jak na razie tylko z czystej ciekawosci, ale na przyszly sezon to i z przezoru.. ;)
Never let your FEAR decide your FUTURE.
Avatar użytkownika
CalibraHunter
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1916
Dołączył(a): 5/2/2007, 18:28
Lokalizacja: DWL

Postprzez johnmichael » 23/4/2007, 14:04

thores napisał(a): te forum nie przedstawia żadnych wartosci jest tu moze z 2-3 ludziów którzy są "normalni" a reszta sam widzisz;) wielkie LOL poziom żenujacy


zastanawiam sie dlaczego ten osobnik jeszcze nie dostal bana.obrazil nas wszystkich i 'autorytatywnie' stwierdzil ze jestesmy do bani.
zero konstruktywnych komentazy w tym temacie

ban i to bez dlugiego zastanowienia

pozdrawiam reszte forumowiczow
Avatar użytkownika
johnmichael
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 587
Dołączył(a): 7/11/2006, 22:06
Lokalizacja: Plymouth

Postprzez spazz » 23/4/2007, 14:34

buhahahahahah
Avatar użytkownika
spazz
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2691
Dołączył(a): 30/6/2006, 15:38
Lokalizacja: oberschlesien

Postprzez siekson » 23/4/2007, 14:51

johnmichael thores juz dawno dostal bana. Potem grasowal na forum pod pseudonimem badboy no i znow skonczylo sie to jego zablokowaniem. Ale ze chlopak wytrwaly to pozniej pojawil sie z nienacka jako outlaw (zwany Airboxem ;)). Podobnie jak w dwoch poprzednich przypadkach jego obecnosc na forum zostala zakonczona soczystym banem. Mam pewne podejrzenia ze jeszcze pozniej przybral postac Akona. Od jakiegos czasu takze go nie ma wsrod nas wiec jest szansa ze i tym razem skonczylo sie jak zawsze.

Zaczynam podejrzewac ze ten koles jest jak kot i ma 7 zywotow. O zgrozo zostaly jeszcze 3 ;). Badzmy wiec gotowi na najgorsze :D
Ostatnio edytowano 23/4/2007, 15:38 przez siekson, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
siekson
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 933
Dołączył(a): 19/11/2005, 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Kaja » 23/4/2007, 15:08

:lol: :lol:

outlaw to akon
ale, że wcześnie to thores to ja pojęcia nie miałam :shock:

ciekawe czy tym bmw jeździ jakiś miszcz stołecznej drogówki?
Avatar użytkownika
Kaja
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2178
Dołączył(a): 26/8/2005, 14:28
Lokalizacja: Wawa

Postprzez johnmichael » 23/4/2007, 15:14

bogu dzieki siekson.jak cos to mozna moje oba postu wykopac z tego tematu

pozdrawiam i dzieki za info
Avatar użytkownika
johnmichael
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 587
Dołączył(a): 7/11/2006, 22:06
Lokalizacja: Plymouth

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 60 gości




na górê