REJESTRACJA | LOGOWANIE

Tanie motory na allegro

| Odpowiedź » | Nowy temat »
Autor Wiadomość

adi3124

Świeżak

Siema

Motorami interesuje sie od niedawna i niewiem za dużo o nich wieć prosze o opinie na temat tego motoru z allegro cena niezbyt duża . motor jaki potrzebuje nie musi nadawać sie do jazdy po ulicach w miescie jednak tylko pola , wieś moze czasem osiedle itp tutaj link do aukcji http://www.allegro.pl/item127630102_cross_dirt_bike_110_cc_najtaniej_nowy_super_oferta.html

|

gumis

VIP Ścigacz.pl

wyglada troche jakby taki maly dla dzieci ale to moze tylko zludzenie...Smile a jesli chodiz o cene to hmm no wiesz jak placisz wieksza kase to chociaz wiesz za co, ze za marke czy cos jak cos taniego wdzisz to lepiej uwazac bo przewaznie ludzie chca tylko opchna swoj towar nie zwarzajac na bezpieczenstwo przyszlego wlasciciela...ja bynajmniej 1 raz o tym slysze ale moze ktos z forum wie wiecej na temat tego motorka

|

|

PTB_PL

Bywalec

no ale ten motorek to ala Pocket Bike jest i nei wiem czy cie cos takiego interesuje
Twisted Evil Twisted Evil

|

|

Tomek_mm7

Świeżak

Ten motorek to raczej dla dzieci zaczynajacych jazde na mini crossach Smile A zależy w jakim ty jesteś wieku, może ci sie to nie spodobać, pomyśl nad czymś większym a pojemnosc na początek to do 125 cm3 wystarczy.

|

|

Thrillco

Mieszkaniec forum

Ostrzeżeń: 1

1.motor to masz najwyżej w ramie MOTOCYKLA
2.to na obrazku to tajwanski minibike typu enduro
3.za jego cene kupisz w miare normalne moto szczególnie klasy enduro-jesli to cię ciągnie...i bedzie to Yamaha lub coś podobnego....poszukaj.

|

|

Czaper

Świeżak

Nie polecam kupować przez allegro.
Chyba że możesz wcześniej jechać i obejrzeć sprzęt na własne oczy.

|

Pisiu

VIP Ścigacz.pl

No ja znalazłem moto na allegro ale oczywiście pojechałem obejrzałem i kupiłem narazie sprawuje sie bdb Wink

http://www.bikepics.com/members/pisiu/

|

|

orlik1981

VIP Ścigacz.pl

Moim zdaniem sprzedawca tych mini cross-ów wprowadza ludzi w błąd i nie pisze całej prawdy na aukcji. Tak jak ktoś wspomniał jest to cross dla dzieci od 12 lat (albo i wcześniej) a po za tym pisze ze towar jest objęty 3 miesięczną gwarancja (śmiech na Sali) każda nowa rzecz sprzedawana w Polsce (według prawa unijnego i polskiego) jest objęta 24 miesięczną gwarancją i nikt tego nie zmieni. Widocznie koleś nie jest pewien za te motorki że daje 3 miesiące gwarancji. Adi jak masz 12 lat to śmiało kup sobie taki tylko powiedz sprzedawcy że 3 miesiące gwarancji ma se wsadzić ……. pozdrawiam

|

|