Zobacz wÄ…tek - Polskie Kobietki na motorach - Londyn
NAS Analytics TAG

Polskie Kobietki na motorach - Londyn

Forum polskich motocyklistów za granicą
_________

Postprzez polsky » 3/6/2008, 01:14

BeataK napisał(a): dajcie mi tu jakas kobietke

BeataK napisał(a):zamiast Ciebie:)

BeataK napisał(a): bo nie potrafie sie oprzec pokusie


BeataK napisał(a):nadaje sie do dyskutowania na jeden temat:)


Jak to sie mowi.. czytanie miedzy wierszami? :twisted: :D

BeataK napisał(a):popatrz co narobiles zaczynam sie czepiac siebie zamiast Ciebie:)


Widzisz.. dobrze,ze nie na odwrot ;)
Polsky:niższy gatunek ludzki,rodzaj zwierzęcia,które należy opanować,ujarzmić,tresować,które trzeba umieć trzymać.Poświęcac się temu całe życie,całą inteligencję uczucia,całą przemyślność instynktu.Stwarza nową dyscyplinę psychologiczną, pełną wskazań,norm i paragrafów.
polsky
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 582
Dołączył(a): 14/10/2006, 18:08


Postprzez orlik1981 » 3/6/2008, 09:18

widze ze sie juz bardzo lubicie moze czas na kawe ;)
eagle
GSX-R 600 K6
Avatar użytkownika
orlik1981
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 504
Dołączył(a): 12/9/2006, 14:19
Lokalizacja: Siemianowice Åšl. Aktualnie Londyn


Postprzez BeataK » 3/6/2008, 18:12

nieeee no Polsky jest mily ale nie az tak zeby pic z nim kawe, poza tym on jest delikatny i trzeba go glaskac a potem na dodatek go glowa boli... - sam bys zrezygnowal na starcie:) hehe
polsky napisał(a):A po drugie ja sie nie puszczam i wogole strasznie delikatny jestem.
Najpierw trzeba mnie gdzies zaprosic,po rece poglaskac... no i jak mnie wtedy glowa nie rozboli...


orlik1981 milo ,ze cos napisales,co prawda nie na temat co oczywiscie zrozumiale bo na tym forum malo kto trzyma sie tematu ale liczy sie gest :wink:
Beata-MARUDA :)
BeataK
Świeżak
 
Posty: 86
Dołączył(a): 26/5/2008, 12:46
Lokalizacja: Londyn uk

Postprzez BeataK » 3/6/2008, 19:19

a tak a propos tematu oto czym chce jeździć, wypowiedzcie sie czy to dobry pomysł jak na nowicjusza:) wszyscy mi mówią ze wariatka jestem i ze sie zabije ale to chyba sprawa podejścia do tego cacka:) ja juz kocham ta honde, nawet się z nią witam mówiąc -"witaj moja piękna" i tak bardzo będę o nią dbać i na nią uważać jak o własny tyłek:) hehe
Załączniki
Resize of bb na moto1.jpg
Honda 600 RR
(166.62 KiB) Pobrane 457 razy
Beata-MARUDA :)
BeataK
Świeżak
 
Posty: 86
Dołączył(a): 26/5/2008, 12:46
Lokalizacja: Londyn uk

Postprzez polsky » 3/6/2008, 20:25

BeataK napisał(a):nieeee no Polsky jest mily ale nie az tak zeby pic z nim kawe

Noo wreszcie jekis komplement :oops: :lol:
Nie zapominaj Beata,ze ja jestem polsky cham :D
Masz plusa ;)



BeataK napisał(a):wypowiedzcie sie czy to dobry pomysł jak na nowicjusza:) wszyscy mi mówią ze wariatka jestem i ze sie zabije ale to chyba sprawa podejścia do tego cacka:)


Te tajemna wiedze tylko osobiscie przekazuje a sama napisalas:
BeataK napisał(a):Polsky jest mily ale nie az tak zeby pic z nim kawe


Wiec sie nie doczekasz :wywalony jezor: :twisted: :lol:


BeataK napisał(a):bardzo będę o nią dbać i na nią uważać jak o własny tyłek:)

Musisz byc czujna latwo stracic forme :twisted:
I widac,ze Cebula juz lezala na lewym boku.
Wreeh 8)

Ty tez tak lubisz lezec? :lol:
Polsky:niższy gatunek ludzki,rodzaj zwierzęcia,które należy opanować,ujarzmić,tresować,które trzeba umieć trzymać.Poświęcac się temu całe życie,całą inteligencję uczucia,całą przemyślność instynktu.Stwarza nową dyscyplinę psychologiczną, pełną wskazań,norm i paragrafów.
polsky
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 582
Dołączył(a): 14/10/2006, 18:08

Postprzez ericolo » 3/6/2008, 21:33

hejak znam jedna, rozumiem ze ma byc lesba!?!
ericolo
Świeżak
 
Posty: 43
Dołączył(a): 12/3/2008, 00:28
Lokalizacja: Hertfordshire

Postprzez BeataK » 3/6/2008, 22:39

ericolo napisał(a):hejak znam jedna, rozumiem ze ma byc lesba!?!



a Tobie o co chodzi z ta lesbÄ… :?:
Beata-MARUDA :)
BeataK
Świeżak
 
Posty: 86
Dołączył(a): 26/5/2008, 12:46
Lokalizacja: Londyn uk

Postprzez Cathmeifucanski » 3/6/2008, 23:02

szukasz dziewczyn no moto (lesb) czy faceta?? marnowanie czasu. a na rr zaraz po zrobieniu prawka bym nie wsiadal... pozdro..
VFR 800
Avatar użytkownika
Cathmeifucanski
Świeżak
 
Posty: 43
Dołączył(a): 12/5/2007, 12:02
Lokalizacja: Cambridge

Postprzez BeataK » 3/6/2008, 23:11

Cathmeifucanski napisał(a):szukasz dziewczyn no moto (lesb) czy faceta?? marnowanie czasu. a na rr zaraz po zrobieniu prawka bym nie wsiadal... pozdro..


nieeee, no chyba oszaleliscie :!: owszem szukam dziewczyn na moto a nie na bzykanie!! faceta juz mam wiec problem z glowy!! jakies dziwne interpretacje wam sie włączają..
co do dziewczyn to moga byc nawet kulawe,grube i obrzydliwe lesby nie ublizajac im, bo grube i obrzydliwe moga byc tez bi lub hetero) byle by sie ktoras w koncu pojawila- (dziewczyna oczywiscie) !!
ejjj kochani szukacie dziury w calym:)
Beata-MARUDA :)
BeataK
Świeżak
 
Posty: 86
Dołączył(a): 26/5/2008, 12:46
Lokalizacja: Londyn uk

Postprzez BeataK » 3/6/2008, 23:30

polsky napisał(a):Nie zapominaj Beata,ze ja jestem polsky cham :D
Masz plusa ;)

wychowałam sie w Polsce wiec nauczyłam sie radzić z prawie kazdym męskim-polskim charakterem,pomijając jedna maleńka wypowiedz do chama Ci daleko...:)
P.S może jednak zdecydujesz sie wypowiedziec na temat swierzaka na hondzie 600 RR? pewnie nie będziesz oryginalny i usłyszę, ze warto poćwiczyć na czymś słabszym...
Beata-MARUDA :)
BeataK
Świeżak
 
Posty: 86
Dołączył(a): 26/5/2008, 12:46
Lokalizacja: Londyn uk

Postprzez orlik1981 » 4/6/2008, 12:22

Ja już kiedyś się wypowiadałem na takie tematy powiem w skrócie ja zacząłem od R1 jak się ma rozum to można nawet na buse wskoczyć jako pierwszy motor, weź pod uwagę ile za ubezpieczenie zapłacisz (jeśli to uk motor to będzie to trochę kosztować) no i pomyśl że jak zaliczysz ślizga to będzie kosztowna naprawa, może na początek jakiś hornet albo cos takiego w przystępnej kasie a potem RR pozdrawiam.
eagle
GSX-R 600 K6
Avatar użytkownika
orlik1981
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 504
Dołączył(a): 12/9/2006, 14:19
Lokalizacja: Siemianowice Åšl. Aktualnie Londyn

Postprzez polsky » 4/6/2008, 18:04

BeataK napisał(a):nauczyłam sie radzić z prawie kazdym męskim-polskim charakterem


Jestesmy dosc latwi do rozpracowania,nie przecze.. ale sa wyjatki :wink:
Prawie robi wielka roznice... 8)

BeataK napisał(a):P.S może jednak zdecydujesz sie wypowiedziec na temat swierzaka na hondzie 600 RR? pewnie nie będziesz oryginalny i usłyszę, ze warto poćwiczyć na czymś słabszym...


Hehe.
Probuj,probuj.Prowokacji nigdy za wiele :lol:
Polsky:niższy gatunek ludzki,rodzaj zwierzęcia,które należy opanować,ujarzmić,tresować,które trzeba umieć trzymać.Poświęcac się temu całe życie,całą inteligencję uczucia,całą przemyślność instynktu.Stwarza nową dyscyplinę psychologiczną, pełną wskazań,norm i paragrafów.
polsky
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 582
Dołączył(a): 14/10/2006, 18:08

Postprzez BeataK » 4/6/2008, 19:22

orlik1981 napisał(a):Ja już kiedyś się wypowiadałem na takie tematy powiem w skrócie ja zacząłem od R1 jak się ma rozum to można nawet na buse wskoczyć jako pierwszy motor, weź pod uwagę ile za ubezpieczenie zapłacisz (jeśli to uk motor to będzie to trochę kosztować) no i pomyśl że jak zaliczysz ślizga to będzie kosztowna naprawa, może na początek jakiś hornet albo cos takiego w przystępnej kasie a potem RR pozdrawiam.


orlik1981 dzieki za opinie,pomysle jeszcze nad swoim losem...o ktorym ma zaważyc decyzja czy jej dosiasc czy tez nie...najgorsze sa moje pokusy, i być może przecenianie swoich umiejętności-straszna ze mnie pewniara wiec jak na razie wciąż twierdze ze dam rade...może na początku będę wkurzać innych kierowców swoja przesadna ostrożnością i niektórzy stwierdza ze męczę te uwiezione moim brakiem pewności konie jakie ma ten motor ale w końcu chodzi o bezpieczeństwo moje i innych...
Beata-MARUDA :)
BeataK
Świeżak
 
Posty: 86
Dołączył(a): 26/5/2008, 12:46
Lokalizacja: Londyn uk

Postprzez BeataK » 4/6/2008, 19:27

polsky a Ty czego dosiadłeś kiedy odkryłeś swoja pasje i miłość do dwóch kółek?? wymieniaj..bo pewnie było tego trochę....
Beata-MARUDA :)
BeataK
Świeżak
 
Posty: 86
Dołączył(a): 26/5/2008, 12:46
Lokalizacja: Londyn uk

Postprzez polsky » 5/6/2008, 13:40

Enek przestan.Bo wszyscy 13latkowie beda zaczynali nowe tematy czy RR na pierwsze moto,zamiast R6 lub R1 :D A wogole to moglbys do mnie zadzwonic bo mi sie net zjeb,al i nie wiem jak naprawic to ustrojstwo.. ;)

Beata.
Swoja pasje do dosiadania odkrylem.. hmm.. dawno temu to bylo.. moze z 5-6latek mialem.
Mieszkalem z rodzicami na osiedlu domkow jednorodzinnych.Wiesz jak to bywalo gdy sie bylo dzieckiem,nonstop na podworku.I dwa domy dalej mieszkala jedna sasiadka.Typ ryczacej czterdziestki.Byla bardzo ladna.
Kiedys zobaczylem ja gdy stala przy nie zaslonietym oknie bez gornego odzienia.. wspaniale piersi,czarne dlugie wlosy i ladne duze oczy.Od tamtej chwili wiedzialem,ze chce ja ujezdzac.. tak to sie zaczelo...

Pozniej bywalo roznie..
Hmmm.. tak juz wiem.. moja pani z J.polskiego wspaniala dziewczyna.. byla zawsze bardzo mila.
Z zewnatrz bardzo spokojna i ciuchutka ale pozory myla :oops:

No ale wystarczy,nie bede sie tu sprzedawal :twisted:
Polsky:niższy gatunek ludzki,rodzaj zwierzęcia,które należy opanować,ujarzmić,tresować,które trzeba umieć trzymać.Poświęcac się temu całe życie,całą inteligencję uczucia,całą przemyślność instynktu.Stwarza nową dyscyplinę psychologiczną, pełną wskazań,norm i paragrafów.
polsky
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 582
Dołączył(a): 14/10/2006, 18:08

Postprzez BeataK » 5/6/2008, 16:26

eneasz napisał(a):Jak chcesz jezdzic na tej RR-ce to jezdz, to raczej nie jest jakis firewerk ... ladnie wyglada ale znana jest z opini ze to raczej nudny motocykl wiec dobry jak na poczatek. Tylko jak juz bedziesz miala jezdzic to zdejmij ten discklock :D



:P yeeeeaahaaa :lol: w końcu ktoś powiedział "aaaa śmigaj maleńka"!! to nic ze ten motorek to nudaaaa, liczy sie ze mogę:)
co do discklock-a zrobi siÄ™ szefie!! :) 8)
Beata-MARUDA :)
BeataK
Świeżak
 
Posty: 86
Dołączył(a): 26/5/2008, 12:46
Lokalizacja: Londyn uk

Postprzez BeataK » 5/6/2008, 16:33

polsky napisał(a):Swoja pasje do dosiadania odkrylem.. hmm.. dawno temu to bylo.. moze z 5-6latek mialem.
Mieszkalem z rodzicami na osiedlu domkow jednorodzinnych.Wiesz jak to bywalo gdy sie bylo dzieckiem,nonstop na podworku.I dwa domy dalej mieszkala jedna sasiadka.Typ ryczacej czterdziestki.Byla bardzo ladna.
Kiedys zobaczylem ja gdy stala przy nie zaslonietym oknie bez gornego odzienia.. wspaniale piersi,czarne dlugie wlosy i ladne duze oczy.Od tamtej chwili wiedzialem,ze chce ja ujezdzac.. tak to sie zaczelo...

Pozniej bywalo roznie..
Hmmm.. tak juz wiem.. moja pani z J.polskiego wspaniala dziewczyna.. byla zawsze bardzo mila.
Z zewnatrz bardzo spokojna i ciuchutka ale pozory myla :oops:

No ale wystarczy,nie bede sie tu sprzedawal :twisted:



Polsky a Ty jak zwykle nie na temat!! - dwója!! nie moge sie jednak oprzeć pokusie i dodać ,ze lubisz dosiadać starocie :D hehe...Mam nadzieje,ze z wiekiem ci przeszlo i teraz dosiadasz "czegos" młodszego... :wink:
Beata-MARUDA :)
BeataK
Świeżak
 
Posty: 86
Dołączył(a): 26/5/2008, 12:46
Lokalizacja: Londyn uk

Postprzez BeataK » 5/6/2008, 16:37

no dobra a teraz zobaczcie czego mogę dosiadać bez prawka i wcale nie jest nudno:)
Załączniki
Resize of Resize of Obraz 012.jpg
Beatka -Wariatka :)
(54.3 KiB) Pobrane 483 razy
Beata-MARUDA :)
BeataK
Świeżak
 
Posty: 86
Dołączył(a): 26/5/2008, 12:46
Lokalizacja: Londyn uk

Postprzez pelot » 5/6/2008, 16:43

na poczÄ…tek dobre i to :twisted:
Avatar użytkownika
pelot
Świeżak
 
Posty: 35
Dołączył(a): 3/6/2008, 16:16
Lokalizacja: Brwinów Cambridge

Postprzez savage80 » 5/6/2008, 17:39

Hmmm....... Beata chyba nie ten konik, no ale jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma :twisted: A jak tam Twoje prawko?? :D
Avatar użytkownika
savage80
Świeżak
 
Posty: 84
Dołączył(a): 6/2/2008, 16:43

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Emigranci Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości




na górê