Zobacz wątek - <i>[Skutery Kingway]</i> Kingway Euroboy 50
NAS Analytics TAG

[Skutery Kingway] Kingway Euroboy 50

Komentarze użytkowników
_________

Postprzez Komentatorzy » 1/3/2009, 06:53

Komentatorzy napisał(a):ma ten skuter od 6 miesięcy przejechałem aż 300km?, az bo w nim wszystko sie telepie, ma problemy z odpalaniem, zle złozony np: kierownica nie jest ustawiona równo do toru jazdy, spore wibracje które przy jezdzie sprawiają problemy i zmęczenie.Wydałem spore pieniadze 4000 zł a on po prostu nie jezdzi.Jeżeli ktos sie zastanawia nad kupnem Kingwaya to odradzam bardzo słaba jakość za duże pieniądze, chyba ze ktoś ma ich za dużo to można kupic wstawić do garażu i co jakiś czas go sobie oglądac bo z wyglądu jest okey pozdrawiam.<br><hr>Robert<br>
widze kolego że masz poprostu pech ja mam euroboy'a od czerwca przejechane 5 tys km dla mnie skuterek jest super mam jeszcze maximusa który ma przejechane ponad 15 tys km maximus ma trzy lata i zero awarii tak samo jak w euroboy.u
POLECAM!!!<br><hr>maximus82
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 8/3/2009, 13:16

Witam. Też mam Euroboya tylko że ja nie miałem tyle szczęścia. Od początku coś było z nim nie tak, miał beznadziejne przyspieszenie, tylni hamulec. Ten skuter nie ma raczej blokady, najwięcej jechałem nim 75. Teraz jest po tuningu i dopierdziela jak głupi<br><hr>Bartekk
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 8/3/2009, 13:18

Witam. Też mam Euroboya tylko że ja nie miałem tyle szczęścia. Od początku coś było z nim nie tak, miał beznadziejne przyspieszenie, tylni hamulec. Ten skuter nie ma raczej blokady, najwięcej jechałem nim 75. Teraz jest po tuningu i dopierdziela jak głupi<br><hr>Basrtekkk
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 2/4/2009, 19:39

Komentatorzy napisał(a):Witam. Też mam Euroboya tylko że ja nie miałem tyle szczęścia. Od początku coś było z nim nie tak, miał beznadziejne przyspieszenie, tylni hamulec. Ten skuter nie ma raczej blokady, najwięcej jechałem nim 75. Teraz jest po tuningu i dopierdziela jak głupi<br><hr>Basrtekkk<br>
Bardzo prosze kogos kto posiada KINGWAY EUROBOY aby krotko opisal mi wady i zalety tego skutera.


pep142@wp.pl

Z gory dziekuje<br><hr>pep142
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 2/4/2009, 22:03

Komentatorzy napisał(a):Witam. Też mam Euroboya tylko że ja nie miałem tyle szczęścia. Od początku coś było z nim nie tak, miał beznadziejne przyspieszenie, tylni hamulec. Ten skuter nie ma raczej blokady, najwięcej jechałem nim 75. Teraz jest po tuningu i dopierdziela jak głupi<br><hr>Basrtekkk<br>
Komentatorzy napisał(a):Bardzo prosze kogos kto posiada KINGWAY EUROBOY aby krotko opisal mi wady i zalety tego skutera.


pep142@wp.pl

Z gory dziekuje<br><hr>pep142<br>
Kolego naprawde zastanów sie co kupujesz ja nim przejechałem 30 km i tylko same problemy, imperter mnie olewa z góry a skuter jest na gwarancji.Sprzedawca sie zwinoł i najbliższy serwis mam 80 km.Skuter ma dostarczyć osobiscie. Na tym nie da sie jechać wszystko się telepie, nie chce zapalać, na kierownicy drgania które po 2-3 kilometrów są bardzo uciążliwe, drentwieją ręce. Myślałem o kupnie rękawiczek antywibracyjnych ale to nie jest rozwiązanie gdy skuter kosztował 4000 zł. Dzieki temu skuterowi powrócił mi szacunek do komarka.Więc przemyśl przed zakupem bo to nie jest mebel tylko to ma jezdzić!!!!!!!!!! Nie polecam!!!!!!!!!!!!!!<br><hr>Robert
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 2/4/2009, 22:03

Komentatorzy napisał(a):Witam. Też mam Euroboya tylko że ja nie miałem tyle szczęścia. Od początku coś było z nim nie tak, miał beznadziejne przyspieszenie, tylni hamulec. Ten skuter nie ma raczej blokady, najwięcej jechałem nim 75. Teraz jest po tuningu i dopierdziela jak głupi<br><hr>Basrtekkk<br>
Komentatorzy napisał(a):Bardzo prosze kogos kto posiada KINGWAY EUROBOY aby krotko opisal mi wady i zalety tego skutera.


pep142@wp.pl

Z gory dziekuje<br><hr>pep142<br>
Kolego naprawde zastanów sie co kupujesz ja nim przejechałem 30 km i tylko same problemy, imperter mnie olewa z góry a skuter jest na gwarancji.Sprzedawca sie zwinoł i najbliższy serwis mam 80 km.Skuter ma dostarczyć osobiscie. Na tym nie da sie jechać wszystko się telepie, nie chce zapalać, na kierownicy drgania które po 2-3 kilometrów są bardzo uciążliwe, drentwieją ręce. Myślałem o kupnie rękawiczek antywibracyjnych ale to nie jest rozwiązanie gdy skuter kosztował 4000 zł. Dzieki temu skuterowi powrócił mi szacunek do komarka.Więc przemyśl przed zakupem bo to nie jest mebel tylko to ma jezdzić!!!!!!!!!! Nie polecam!!!!!!!!!!!!!!<br><hr>Robert
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 6/4/2009, 18:05

Komentatorzy napisał(a):Witam. Też mam Euroboya tylko że ja nie miałem tyle szczęścia. Od początku coś było z nim nie tak, miał beznadziejne przyspieszenie, tylni hamulec. Ten skuter nie ma raczej blokady, najwięcej jechałem nim 75. Teraz jest po tuningu i dopierdziela jak głupi<br><hr>Basrtekkk<br>
Komentatorzy napisał(a):Bardzo prosze kogos kto posiada KINGWAY EUROBOY aby krotko opisal mi wady i zalety tego skutera.


pep142@wp.pl

Z gory dziekuje<br><hr>pep142<br>
kupiłem euro boya rok temu i cały czas mam z tym gratem kłopoty. nikomu nie polecam skutera za tyle kasy bo non stop coś jest nie tak. zabawne jest to że tylne koło było u 4 wulkanizatorów i dalej uchodzi powietrze a opona jest ok<br><hr>syriusz
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 6/4/2009, 18:29

jest tu ktoś z okolic sosnowca?????? może się kiedyś zjedziemy i pogadamy?????????????? oczywiście na skuterach!!!<br><hr>syriusz
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 22/4/2009, 11:32

Sprzedam Kingway Euroboy rocznik 2008, czerwony, wiecej info gg:7041589<br><hr>Zioomek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

hmm!

Postprzez a4techm » 22/4/2009, 18:49

Witajcie

Widzę że tyle odpowiedzi ilu użytkowników, może ja odpowiem na temat euroboya.

po primo pisze użytkownik że to nie działa to się trzęsie, itd a ja się zapytam gdzie użytkownik był przy odbiorze skutera i jeździe testowej.
nie można mówić że to lipa nie skuter powiem tyle mam dwa euroboye zakupione od dystrybutora pod warszawą bodajże w miejscowości nowy konik, szacun dla nich, ale wracam do pisania na konkret jeden jeździ w razy w tygodniu do Gdańska i z powrotem do warszawy, ma 3000 km i co działa, i wszystko ok.
drugi ma 380 km i też ok no poza wężykiem ale wymieniłem i ok.
Także odpowiadam na pytanie Kingway Euroboy czy warto jak ci się podoba to tak, za ta kasę też tak, awaryjność u mnie zerowa poza wężykiem od paliwa.
Ale pamiętaj sprawdź przed kupnem dokładnie, i przetestuj, praktycznie każdy dystrybutor na to pozwala, lub jak chcesz mieć 100% pewności kup pod warszawą.
W razie pytań o spalanie umnie w jednym jak i w drugim od2,98l/KM do 3.45l/100KM osiągi 65-70km/h
Pozdrawiam i wszystkim mega osiągów i zadowolenia ze skuterków
Zycie jest piękne
tylko niektórzy są do d....
a4techm
Świeżak
 
Posty: 5
Dołączył(a): 22/4/2009, 18:36
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Komentatorzy » 22/4/2009, 21:25

Komentatorzy napisał(a):Mam pytanie czy da się odblokować euroboya<br><hr>Łukasz<br>
Komentatorzy napisał(a):euroboy nie ma blokad jest to jedyny skuter bez blokad<br><hr>maximus82<br>
Komentatorzy napisał(a):HAHAHAHAHAHA nie ma w Polsce skuterów fabrycznie bez blokad bo by nie zostały dopuszczone do sprzedaży a jeśli są to są albo sprowadzane albo przerabiane...i mi tu nie ściemniać proszę ;P<br><hr>Krzychu_93<br>
Komentatorzy napisał(a):taki mądry jesteś to wytłumacz proszę jakim sposobem euroboy od nowości wyciąga 80km/h<br><hr>maximus82<br>
Przepraszam najmocniej. Nie wierzyłem. i bardzo przepraszam. sam mam teraz euroboy'a i na prawdę bez modyfikacji jedzie mi 70km/h ale ma uszkodzone to coś od ssania dla tego słąbiej trochę niż powinien. Sorki jeszcze raz<br><hr>Krzychu_93
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 1/5/2009, 08:18

Witam
Dzieje mi się taka sprawa, benzyny mam full w baku a skuter mi gasnie tak jak by nie miał benzyny. Jak nacieknie to znow da sie odpalic i po chwili znowu gasnie jak by nie mial benzyny. Nie jest to zapchany filtr bo sprawdzalem. PROSZE O POMOC.<br><hr>misiek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 1/5/2009, 08:33

Komentatorzy napisał(a):Witam
Dzieje mi się taka sprawa, benzyny mam full w baku a skuter mi gasnie tak jak by nie miał benzyny. Jak nacieknie to znow da sie odpalic i po chwili znowu gasnie jak by nie mial benzyny. Nie jest to zapchany filtr bo sprawdzalem. PROSZE O POMOC.<br><hr>misiek<br>
dostaje za mało paliwa a za dużo powietrza przykręć mu powietrze i sprawdź czy lewe powietrze mu gdzieś nie wchodzi u mnie był dziurawy króciec między wlotem do cylindra a gaźnikiem<br><hr>maximus82
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

paliwko

Postprzez a4techm » 3/5/2009, 10:25

Witam
Jak na mój gust wytłumaczenia mogą być 2.
1. A jaki masz filtr paliwa duży czy mały, pytam bo to najczęściej sprawia kłopot e duże filtry miały feler, ja miałem to samo wymieniono mi na mniejszy i ok.
2. Też częsta przypadłość w euroboyach wężyk zasilający w paliwo gaźnik zagiął się, i dostarcza zbyt mało paliwa na dłuższe chodzenie, ja przyciąłem go i założyłem i jest ok.
Więcej przyczyn nie spotkałem , ale alfa i omegą nie jestem więc może być coś innego.
Pozdrawiam
Zycie jest piękne
tylko niektórzy są do d....
a4techm
Świeżak
 
Posty: 5
Dołączył(a): 22/4/2009, 18:36
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Komentatorzy » 6/5/2009, 18:13

Komentatorzy napisał(a):Witam. Też mam Euroboya tylko że ja nie miałem tyle szczęścia. Od początku coś było z nim nie tak, miał beznadziejne przyspieszenie, tylni hamulec. Ten skuter nie ma raczej blokady, najwięcej jechałem nim 75. Teraz jest po tuningu i dopierdziela jak głupi<br><hr>Basrtekkk<br>
Komentatorzy napisał(a):Bardzo prosze kogos kto posiada KINGWAY EUROBOY aby krotko opisal mi wady i zalety tego skutera.


pep142@wp.pl

Z gory dziekuje<br><hr>pep142<br>
Komentatorzy napisał(a):kupiłem euro boya rok temu i cały czas mam z tym gratem kłopoty. nikomu nie polecam skutera za tyle kasy bo non stop coś jest nie tak. zabawne jest to że tylne koło było u 4 wulkanizatorów i dalej uchodzi powietrze a opona jest ok<br><hr>syriusz<br>
a wziałes pod uwage ze problem moze byc nie w oponie tylko w wentylu?<br><hr>toupinho
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 6/5/2009, 18:28

Komentatorzy napisał(a):Witam. Też mam Euroboya tylko że ja nie miałem tyle szczęścia. Od początku coś było z nim nie tak, miał beznadziejne przyspieszenie, tylni hamulec. Ten skuter nie ma raczej blokady, najwięcej jechałem nim 75. Teraz jest po tuningu i dopierdziela jak głupi<br><hr>Basrtekkk<br>
Komentatorzy napisał(a):Bardzo prosze kogos kto posiada KINGWAY EUROBOY aby krotko opisal mi wady i zalety tego skutera.


pep142@wp.pl

Z gory dziekuje<br><hr>pep142<br>
Komentatorzy napisał(a):kupiłem euro boya rok temu i cały czas mam z tym gratem kłopoty. nikomu nie polecam skutera za tyle kasy bo non stop coś jest nie tak. zabawne jest to że tylne koło było u 4 wulkanizatorów i dalej uchodzi powietrze a opona jest ok<br><hr>syriusz<br>
Komentatorzy napisał(a):a wziałes pod uwage ze problem moze byc nie w oponie tylko w wentylu?<br><hr>toupinho<br>
Kolego mam ten sam problem skuter przejechał dokładnie 42 km!!!!! i wiele innych problemów z tym skuterem. Oddałem do serwisu serwis odesłał do importera naprawa trwa już 3 tygodnie. Skuter jest na gwarancji !!!! Trafiłem na bubla za 4 000 zł. wnioski sami sobie wyciągnijcie czy warto kupować? ja napewno już bym go nie kupił, nawet jakby kosztował 2000 zł a nie 4000 zł.Bo nie stac mnie na taki mebel ,który ma stać w garażu. Pozdrawiam Robert.
Oczywiscie opisze dalsze przygody z tym skuterem jak wróci z naprawy.<br><hr>Robert
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 7/5/2009, 06:14

Komentatorzy napisał(a):Witam. Też mam Euroboya tylko że ja nie miałem tyle szczęścia. Od początku coś było z nim nie tak, miał beznadziejne przyspieszenie, tylni hamulec. Ten skuter nie ma raczej blokady, najwięcej jechałem nim 75. Teraz jest po tuningu i dopierdziela jak głupi<br><hr>Basrtekkk<br>
Komentatorzy napisał(a):Bardzo prosze kogos kto posiada KINGWAY EUROBOY aby krotko opisal mi wady i zalety tego skutera.


pep142@wp.pl

Z gory dziekuje<br><hr>pep142<br>
Komentatorzy napisał(a):kupiłem euro boya rok temu i cały czas mam z tym gratem kłopoty. nikomu nie polecam skutera za tyle kasy bo non stop coś jest nie tak. zabawne jest to że tylne koło było u 4 wulkanizatorów i dalej uchodzi powietrze a opona jest ok<br><hr>syriusz<br>
u mnie był ten sam problem kiedyś zaworek został mi w ręce u wulkanizacji wymienili mi zaworki na zwykłe i mam już oroblem z głowy<br><hr>maximus82
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 7/5/2009, 06:16

Komentatorzy napisał(a):Witam. Też mam Euroboya tylko że ja nie miałem tyle szczęścia. Od początku coś było z nim nie tak, miał beznadziejne przyspieszenie, tylni hamulec. Ten skuter nie ma raczej blokady, najwięcej jechałem nim 75. Teraz jest po tuningu i dopierdziela jak głupi<br><hr>Basrtekkk<br>
Komentatorzy napisał(a):Bardzo prosze kogos kto posiada KINGWAY EUROBOY aby krotko opisal mi wady i zalety tego skutera.


pep142@wp.pl

Z gory dziekuje<br><hr>pep142<br>
Komentatorzy napisał(a):kupiłem euro boya rok temu i cały czas mam z tym gratem kłopoty. nikomu nie polecam skutera za tyle kasy bo non stop coś jest nie tak. zabawne jest to że tylne koło było u 4 wulkanizatorów i dalej uchodzi powietrze a opona jest ok<br><hr>syriusz<br>
mnie zaworek przy pompowaniu został w ręce w końcu u wulkanizatora z obu opon wymienili zaworki i powietrze nie uchodzi to jest wina wentyla<br><hr>maximus82
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 4/6/2009, 19:38

Komentatorzy napisał(a):Witam. Też mam Euroboya tylko że ja nie miałem tyle szczęścia. Od początku coś było z nim nie tak, miał beznadziejne przyspieszenie, tylni hamulec. Ten skuter nie ma raczej blokady, najwięcej jechałem nim 75. Teraz jest po tuningu i dopierdziela jak głupi<br><hr>Basrtekkk<br>
Komentatorzy napisał(a):Bardzo prosze kogos kto posiada KINGWAY EUROBOY aby krotko opisal mi wady i zalety tego skutera.


pep142@wp.pl

Z gory dziekuje<br><hr>pep142<br>
Komentatorzy napisał(a):Kolego naprawde zastanów sie co kupujesz ja nim przejechałem 30 km i tylko same problemy, imperter mnie olewa z góry a skuter jest na gwarancji.Sprzedawca sie zwinoł i najbliższy serwis mam 80 km.Skuter ma dostarczyć osobiscie. Na tym nie da sie jechać wszystko się telepie, nie chce zapalać, na kierownicy drgania które po 2-3 kilometrów są bardzo uciążliwe, drentwieją ręce. Myślałem o kupnie rękawiczek antywibracyjnych ale to nie jest rozwiązanie gdy skuter kosztował 4000 zł. Dzieki temu skuterowi powrócił mi szacunek do komarka.Więc przemyśl przed zakupem bo to nie jest mebel tylko to ma jezdzić!!!!!!!!!! Nie polecam!!!!!!!!!!!!!!<br><hr>Robert<br>
Komentatorzy napisał(a):Witajcie Widzę że tyle odpowiedzi ilu użytkowników, może ja odpowiem na temat euroboya. po primo pisze użytkownik że to nie działa to się trzęsie, itd a ja się zapytam gdzie użytkownik był przy odbiorze skutera i jeździe testowej. nie można mówić że to lipa nie skuter powiem tyle mam dwa euroboye zakupione od dystrybutora pod warszawą bodajże w miejscowości nowy konik, szacun dla nich, ale wracam do pisania na konkret jeden jeździ w razy w tygodniu do Gdańska i z powrotem, ma 3000 km i co działa, nic drugi ma 380 km i też ok no poza wężykiem ale wymieniłem i ok. Także odpowiadam na pytanie Kingway Euroboy czy warto jak ci się podoba to tak, za ta kasę też tak, awaryjność u mnie zerowa poza wężykiem od paliwa. Ale pamiętaj sprawdź przed kupnem dokładnie, i przetestuj, praktycznie każdy dystrybutor na to pozwala, lub jak chcesz mieć 100% pewności kup pod warszawą. W razie pytań o spalanie umnie w jednym jak i w drugim od2,98l/KM do 3.45l/100KM osiągi 65-70km/h Pozdrawiam i wszystkim mega osiągów i zadowolenia ze skuterków <br><hr>a4techm<br>
Pewnie na E77 motasz się i narażasz. Napewno nie czymś takim a dodatkowo chińskim, na E77 jedynie motor i to z zapasem mocy...
Pozdrawiam<br><hr>Pawel,
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Kingway

Postprzez a4techm » 5/6/2009, 23:08

Komentatorzy napisał(a):
Komentatorzy napisał(a):Witam. Też mam Euroboya tylko że ja nie miałem tyle szczęścia. Od początku coś było z nim nie tak, miał beznadziejne przyspieszenie, tylni hamulec. Ten skuter nie ma raczej blokady, najwięcej jechałem nim 75. Teraz jest po tuningu i dopierdziela jak głupi<br><hr>Basrtekkk<br>
Komentatorzy napisał(a):Bardzo prosze kogos kto posiada KINGWAY EUROBOY aby krotko opisal mi wady i zalety tego skutera.


pep142@wp.pl

Z gory dziekuje<br><hr>pep142<br>
Komentatorzy napisał(a):Kolego naprawde zastanów sie co kupujesz ja nim przejechałem 30 km i tylko same problemy, imperter mnie olewa z góry a skuter jest na gwarancji.Sprzedawca sie zwinoł i najbliższy serwis mam 80 km.Skuter ma dostarczyć osobiscie. Na tym nie da sie jechać wszystko się telepie, nie chce zapalać, na kierownicy drgania które po 2-3 kilometrów są bardzo uciążliwe, drentwieją ręce. Myślałem o kupnie rękawiczek antywibracyjnych ale to nie jest rozwiązanie gdy skuter kosztował 4000 zł. Dzieki temu skuterowi powrócił mi szacunek do komarka.Więc przemyśl przed zakupem bo to nie jest mebel tylko to ma jezdzić!!!!!!!!!! Nie polecam!!!!!!!!!!!!!!<br><hr>Robert<br>
Komentatorzy napisał(a):Witajcie Widzę że tyle odpowiedzi ilu użytkowników, może ja odpowiem na temat euroboya. po primo pisze użytkownik że to nie działa to się trzęsie, itd a ja się zapytam gdzie użytkownik był przy odbiorze skutera i jeździe testowej. nie można mówić że to lipa nie skuter powiem tyle mam dwa euroboye zakupione od dystrybutora pod warszawą bodajże w miejscowości nowy konik, szacun dla nich, ale wracam do pisania na konkret jeden jeździ w razy w tygodniu do Gdańska i z powrotem, ma 3000 km i co działa, nic drugi ma 380 km i też ok no poza wężykiem ale wymieniłem i ok. Także odpowiadam na pytanie Kingway Euroboy czy warto jak ci się podoba to tak, za ta kasę też tak, awaryjność u mnie zerowa poza wężykiem od paliwa. Ale pamiętaj sprawdź przed kupnem dokładnie, i przetestuj, praktycznie każdy dystrybutor na to pozwala, lub jak chcesz mieć 100% pewności kup pod warszawą. W razie pytań o spalanie umnie w jednym jak i w drugim od2,98l/KM do 3.45l/100KM osiągi 65-70km/h Pozdrawiam i wszystkim mega osiągów i zadowolenia ze skuterków <br><hr>a4techm<br>
Pewnie na E77 motasz się i narażasz. Napewno nie czymś takim a dodatkowo chińskim, na E77 jedynie motor i to z zapasem mocy...
Pozdrawiam<br><hr>Pawel,


Witam

A bo co chińskie to gniot, a przepraszam wymień mi choć 3 firmy motocyklowe które nie klepią części na Tajwanie, lub w Chinach, druga kwestia, jaki zapas mocy czy ja jadę na wyścigi, droga to nie tor w Poznaniu, mnie osobiście 70 km/h wystarcza, a trzecia sprawa wole Chinola ( Kingway/Jonway ) niż zapyziałego Rometa rodem z polski tu skrzypi tu się sypie, mnie w moim skuterku nic nie drażni, i sorki ale nie dam sobie złego słowa powiedzieć na temat tych skuterów,.
Zaznaczam tekst ten tyczy się jedynie skutera Euroboy Firmy Kingway, za inne firmy/modele nie odpowiadam.
Pozdrawiam
Zycie jest piękne
tylko niektórzy są do d....
a4techm
Świeżak
 
Posty: 5
Dołączył(a): 22/4/2009, 18:36
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 25 gości




na gr