Zobacz wÄ…tek - kawasaki zzr 600
 
NAS Analytics TAG

kawasaki zzr 600

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

zzr 600

Postprzez bluecard » 22/5/2008, 14:38

palgumeniedusze napisał(a):a cos ty sie tego zzr w ogole uparl...jak chcesz ladnego grata to maatiaas kiedys cos wspominal ze moze swoja cbr sprzedac 93 rok ale jak zdjecia ogladalem ta naprawde moto zadbane...albo przyjezdzaj do mnie oddam ci moje zx(prawie jak zzr) za 12 :D


No uparłem sie bo zzr -ka mozna kupic za 10 tyskow w miare ładny rok , a jakos cbr lub yzf to za te pieniazki pare lat starszy bedzie :) a zreszto te moto Mi sie spodobalo . I nie chce rasowego sporta tylko cos wygodniejszego .
bluecard
Świeżak
 
Posty: 18
Dołączył(a): 19/5/2008, 17:07


Postprzez <borut> » 22/5/2008, 21:03

2 bieg bardzo głośno wchodzi coś w tych moto, ale poza tym motoykl piekny teraz ju sie takich nie robi
<borut>
Bywalec
 
Posty: 619
Dołączył(a): 29/12/2007, 11:51


Postprzez icid » 22/5/2008, 22:14

Wogóle postawienie na gume zzr-a to akrobacja, tylko naprawde mocna przygazówka i strzał ze sprzęgła bo inaczej nie ma szans, jak go poprzerabiałem i ma 118 kucy to delikatnie koło sie podrywa na jedynce z gazu ale też bez szału. Ma to swoje zalety można odkręcać na maxa nawet na jedynce i moto przyśpiesza zamiast wstawać dlatego na starcie lekkie i krótkie sprzęty mają spore problemy z zzr-em.
Avatar użytkownika
icid
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2798
Dołączył(a): 18/8/2007, 14:57
Lokalizacja: Rotterdam

Poprzednia strona


Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości




na górê