Zobacz wÄ…tek - Oferta pracy
 
NAS Analytics TAG

Oferta pracy

O wszystkim
_________

Postprzez mar111cin » 19/5/2008, 11:19

Thrillco chodzi o to żeby nie nikt się nie dowiedział, że ta firma wykorzystuje pracownika przez pierwsze 2miesiące, a potem wyegzekwowanie płatności odbywa się na drodze sądowej. :lol:
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)


do Thrillco

Postprzez Simplika » 19/5/2008, 11:23

Thrillco!!
ja sie poddajÄ™ :)

Ja nie rozumiem za bardzo o co Ci chodzi....


Za spamowanie przeprosiłam- mój błąd - nigdy wcześniej nie uzywałam tego forum- Link, który wysłałam to przecież nie firma mojego Klienta- jej! wysłałam linka- żeby Ci pokazać, że w sieci tez funkcjonują nazwy fonetyczne słowa quad- !!!!!!

Każda firma pośrednicząca takie metody rekrytacji stosuje- jest to dla mnie tym bardziej trudny projekt, gdyż dostaję mnóstwo zgłoszeń od kandydatów, którzy mają dfoświadczenie w branży motoruzacyjnej- ale Klient wymaga konkretnie- MOTOCYKLE- i nie chce spotykać się z kandydatmi bez takich kwalifikacji./ Jeśli kogoś ma to przekonać- to wynagrodzenie przewidywane na tym stanowisku to 3do 5 tys netto na miwsiąc + 30 proc. premii - jeśłi ktos ma watpliwośći,że to poważne ogloszenie- zapraszam na job pilot- tam to ogłoszenie wisi juz i w takiej samej formie jak ja zamiescilam je tutaj .


myslałam, ze ktos tutaj będzie zainteresowany- tyle.....
Simplika
Świeżak
 
Posty: 9
Dołączył(a): 19/5/2008, 09:53
Lokalizacja: Warszawa


Postprzez mar111cin » 19/5/2008, 11:30

gratuluję jednej rzeczy, ta praca oczywiście jest w pipidowie górnym niedaleko od włoszczowy wschodniej? Nawet nie napisałeś gdzie.... ale rozumiem profesjonalista nie pisze, on przewiduje :lol: tak samo jak uraziło słowo kład, że Ci co wiedzą o co chodzi zwrócili uwage :lol:
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)

Postprzez Thrillco » 19/5/2008, 11:34

Nie pisałem że nazwy fonetyczne nie sa używane, co nie znaczy, że sa dobrze widziane, szczególnie w srodowisku...choc w tym przypadku (w sensie oferty ) to może i rzeczywiście nie ma znaczenia ale nie wyglada najlepiej :) I nie napisałem, ze nikt nie bedzie zainteresowany - moze bedzie...tylko te zarobki jak na branże to jakieś bajkowe, czyżby az tak się na rynku na plus zmieniło??
brak opisu...
Avatar użytkownika
Thrillco
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2598
Dołączył(a): 22/2/2006, 20:57
Lokalizacja: Białystok

Postprzez rosa » 19/5/2008, 11:35

pogadali to temat zamykam,
www.rosamotorcycle.pl | | FZ600/XRV650/WR450
Avatar użytkownika
rosa
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1190
Dołączył(a): 7/2/2007, 10:59
Lokalizacja: Sopot

Poprzednia strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 30 gości




na górê