Zobacz wÄ…tek - problem z obrotami w ltd 750
NAS Analytics TAG

problem z obrotami w ltd 750

Mechanika tylko powyżej 125cc.
_________

problem z obrotami w ltd 750

Postprzez darsiara » 8/9/2006, 16:16

witam
pisze do Was bo mechanicy rozkładaja ręce i ja juz straciłem cierpliwść, a mianowicie posiadam ltd 750 model unikatowy na na rynki amerykańskie,(dwa cylindry i gażniki)udało sie go kupić w stanie idealnym z jednym problemem, silnik w czasie jazdy nie wchodzi na obroty powyżej 5500, natomiast na postoju wszystko gra, zrobione były synchronizacje gażników, regulacja zaworów, nowe świece i kable, straciłem cały sezon bo sie chłopaki tak zabierali ale zrobić nie potrafili, jeżeli jest ktoś kto mógłby doradzić co sie dzieja z moim ltd-kiem byłbym dozgonnie wdzięczny
pozdrawiam
darsiara
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 8/9/2006, 15:59


Postprzez Krzycho-cbr » 10/9/2006, 12:44

Znam taki sam przypadek tylko z Yamahą XV 700, za cholerę nie szło wyregulować gaźników, problemy z wolnymi obrotami, ciągłe zalewanie, po prostu koszmar. Konieczne było kupno innych gaźników i motor cyka jak trzeba.
Avatar użytkownika
Krzycho-cbr
Świeżak
 
Posty: 85
Dołączył(a): 15/7/2006, 14:51
Lokalizacja: Wlkp - ok Kalisza


Postprzez darsiara » 11/9/2006, 09:48

jezeli chodzi o gaźniki to zamienialiśmy od innej ltd-ki i sytacja sie nie zmieniła, podobno "wróżbita" mechanior stwierdził ze moze jest to moduł, ale ja już straciłem cirpliwość.
darsiara
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 8/9/2006, 15:59



Powrót do Mechanika motocyklowa



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości




na górê