Zobacz wątek - Kobieta i Motocykl...
 
NAS Analytics TAG

Kobieta i Motocykl...

O wszystkim
_________

Postprzez Krejzi.Mery » 13/5/2008, 08:11

wiesz, jak masz kilka "koleżanek" ;) to masz też i kilka opcji: jak nie ta to inna... taki żarcik :)
Avatar użytkownika
Krejzi.Mery
Bywalec
 
Posty: 571
Dołączył(a): 9/5/2008, 07:07
Lokalizacja: Poznań


Postprzez Malutki84 » 13/5/2008, 08:16

Chciałbym żeby to był żarcik a to niestety brutalna, kolorowa rzeczywistość... :twisted:
Obrazek
Avatar użytkownika
Malutki84
Świeżak
 
Posty: 64
Dołączył(a): 28/2/2008, 13:11
Lokalizacja: 3 city


Postprzez Krejzi.Mery » 13/5/2008, 08:18

jak to się mówi ładnie: "niektórzy mężczyźni lubią odmiany, ale nie lubią zmian" ;) gdyby ta Twoja rzeczywistość faktycznie była brutalna, zmieniłbyś ją...
Avatar użytkownika
Krejzi.Mery
Bywalec
 
Posty: 571
Dołączył(a): 9/5/2008, 07:07
Lokalizacja: Poznań

Postprzez fandzoilisz » 13/5/2008, 11:04

melvin napisał(a):
dla ciebie PAN Melvin...

panszczyzne odrobiles i jakie z ciebie panisko sie zrobilo
fandzoilisz
Bywalec
 
Posty: 889
Dołączył(a): 7/3/2007, 18:07

Postprzez Malutki84 » 13/5/2008, 12:10

Ehh, Mary, Mary... Próbuję, ale One ciągle przychodzą i przychodzą :twisted:
Obrazek
Avatar użytkownika
Malutki84
Świeżak
 
Posty: 64
Dołączył(a): 28/2/2008, 13:11
Lokalizacja: 3 city

Postprzez Krejzi.Mery » 13/5/2008, 12:13

ale robimy offtop ;)
a to, że przychodzą, to nie jest wytłumaczenie....
Avatar użytkownika
Krejzi.Mery
Bywalec
 
Posty: 571
Dołączył(a): 9/5/2008, 07:07
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Malutki84 » 13/5/2008, 12:49

No i doigraliśmy się, temat wylądował w Hydeparku (śmietniku:D)

Hehe, Mary, ja się nie tłumaczę. Ale jak się zastanowić, to cytat, który napisałaś, strasznie pasuje. Do mnie, bo nie wiem, czy do wszystkich menszczysn :D

Wiesz, jak to jest, za resztę nie biorę odpowiedzialności :)
Obrazek
Avatar użytkownika
Malutki84
Świeżak
 
Posty: 64
Dołączył(a): 28/2/2008, 13:11
Lokalizacja: 3 city

Postprzez SzpiceR » 13/5/2008, 15:19

jak nie lubi to niech niejezdzi ja jebie ale wy macie problemy...
ten co sobie nie żałuje
Avatar użytkownika
SzpiceR
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 3773
Dołączył(a): 8/8/2006, 18:46
Lokalizacja: Słupsk

Postprzez Taser » 13/5/2008, 15:25

czasem sie nawet kije trudno opedzic....:p
Nie ma nic piekniejszego niz dwa kola i jeden slad...

Yamaha YZF 600 Thundercat :D
Avatar użytkownika
Taser
Bywalec
 
Posty: 577
Dołączył(a): 8/4/2007, 15:53
Lokalizacja: Nadarzyn

Postprzez tajemniczna » 13/5/2008, 18:59

foxracer napisał(a):
tajemniczna napisał(a):Omg...g.... prawda!! Masz bardzo trudny charakter!! NIe rozumiesz innych kobiet. Ja to chodze na tance, i na kursy ang i ucze sie robic itp. Wiec myslisz ze ja jestem do niczego. oo dzieki za głupi komplement;] Nigdy bym nie była kobietka porad w gazecie. O tym mozesz tylko pomarzyc ale raczej zapomnij. Miej szacunku do kobiet takich jak ja które nie pozwalaja swoich facetów jedzic na motorze. Oni sie boją o jego zycie. Wiec nic dziwnego. Chcą zeby był byle szczęsliwy a nie cierpiał przez wypadek. Dobra obiecuje na boga ze ostatni raz TU pisze... Mam wasz temat w d***...


O ja pier... naucz sie pisac po polsku. To jest fenomenalne, jak nieskladnie czlowiek moze pisac.

Chodzisz na tance i na kursy ang i uczyc sie robic (ciekawe co robic :lol:)... RESPECT:D

Bogu dzieki, ze na co dzień nie otaczaja mnie takie kobiety. Totalnie stracil bym nimi zainteresowanie.


Lepiej sie odwal nie muszę byc Polką;] ha...a po za tym ty jestes uduszony Polak;] wspołczuje;] Mam prawo jak mam pisac nie muszę byc taka osoba która musi szanowac jezor...Sam se szanuj i badz nauczycielem od polaka i powiedz dzieciom ze ci sie nie podoba jak ktos tak pisze jak ja. Pzdr
tajemniczna
Świeżak
 
Posty: 14
Dołączył(a): 5/5/2008, 13:25

Postprzez SzpiceR » 13/5/2008, 19:05

tajemznicza... powiemy po twojemu, IC STOT
ten co sobie nie żałuje
Avatar użytkownika
SzpiceR
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 3773
Dołączył(a): 8/8/2006, 18:46
Lokalizacja: Słupsk

Postprzez melvin » 13/5/2008, 19:09

tajemnicza, coś mi się obiło o uszy że miałaś już tu nie wracać...
DUŻO GAZU I SPRZĘGŁO OD RAZU! :twisted:
Avatar użytkownika
melvin
PierwszyOkrutny
 
Posty: 8393
Dołączył(a): 17/9/2007, 21:09
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Postprzez palua » 13/5/2008, 19:22

Miej szacunku do kobiet takich jak ja które nie pozwalaja swoich facetów jedzic na motorze.
Lepiej sie odwal nie muszę byc Polką;] ha...a po za tym ty jestes uduszony Polak;

Ale z was fajne uduszone chłopaki są heheh , dobre bardzo obraźliwe :lol: :lol: :lol:
Avatar użytkownika
palua
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 278
Dołączył(a): 7/1/2008, 22:44
Lokalizacja: Sochaczew

Postprzez mlodygolek » 13/5/2008, 21:13

tajemnicza Idiotka atakuje ponownie :D heh


Czy tajemnica tajemniczej sie rozwiąże ? ?
Obejrzyjmy kolejne odcinki już wkrótce w TV Trwam :D
(ale off top leci)
Dwa trupy wstają z grobu i znajdują w rzece motor. Jeden mówi:
-Spróbuję go naprawić.
-To próbuj. Ja zaraz wracam.
Motor odpalony i kolega taszczy dwie tablice nagrobkowe.
-Po co ci to?
-Chciałeś jechać bez dokumentów!??!
Avatar użytkownika
mlodygolek
Świeżak
 
Posty: 200
Dołączył(a): 6/2/2008, 13:12
Lokalizacja: Szprotawa

Postprzez CalibraHunter » 13/5/2008, 21:13

tajemniczna napisał(a):Lepiej sie odwal nie muszę byc Polką;] ha...a po za tym ty jestes uduszony Polak;] wspołczuje;] Mam prawo jak mam pisac nie muszę byc taka osoba która musi szanowac jezor...Sam se szanuj i badz nauczycielem od polaka i powiedz dzieciom ze ci sie nie podoba jak ktos tak pisze jak ja. Pzdr


Dziewczyno, napisz jeszcze jeden post na tym forum, to osobiscie zafunduje ci dozywotnie odbicie bieznika Bandita na twarzy. Nic wczesniej nie pisalam, litujac sie nad Twoja prymitywna postacia i jeszcze prymitywniejszymi wypowiedziami wierzac, ze koledzy dali Ci do zrozumienia jak niski poziom intelektualny prezentujesz. Jak sama napisalas, mialo cie tu juz dawno nie byc - proponuje dotrzymac slowa i nie kontynuowac ponizania siebie w oczach starszych ludzi. Zegnam ozieble majac nadzieje, ze nigdy wiecej nie zobacze tutaj Twojego przejezyczonego nicku.
Never let your FEAR decide your FUTURE.
Avatar użytkownika
CalibraHunter
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1916
Dołączył(a): 5/2/2007, 18:28
Lokalizacja: DWL

Postprzez gelo007 » 13/5/2008, 21:19

tajemniczna napisał(a):
foxracer napisał(a):
tajemniczna napisał(a):Omg...g.... prawda!! Masz bardzo trudny charakter!! NIe rozumiesz innych kobiet. Ja to chodze na tance, i na kursy ang i ucze sie robic itp. Wiec myslisz ze ja jestem do niczego. oo dzieki za głupi komplement;] Nigdy bym nie była kobietka porad w gazecie. O tym mozesz tylko pomarzyc ale raczej zapomnij. Miej szacunku do kobiet takich jak ja które nie pozwalaja swoich facetów jedzic na motorze. Oni sie boją o jego zycie. Wiec nic dziwnego. Chcą zeby był byle szczęsliwy a nie cierpiał przez wypadek. Dobra obiecuje na boga ze ostatni raz TU pisze... Mam wasz temat w d***...


O ja pier... naucz sie pisac po polsku. To jest fenomenalne, jak nieskladnie czlowiek moze pisac.

Chodzisz na tance i na kursy ang i uczyc sie robic (ciekawe co robic :lol:)... RESPECT:D

Bogu dzieki, ze na co dzień nie otaczaja mnie takie kobiety. Totalnie stracil bym nimi zainteresowanie.


Lepiej sie odwal nie muszę byc Polką;] ha...a po za tym ty jestes uduszony Polak;] wspołczuje;] Mam prawo jak mam pisac nie muszę byc taka osoba która musi szanowac jezor...Sam se szanuj i badz nauczycielem od polaka i powiedz dzieciom ze ci sie nie podoba jak ktos tak pisze jak ja. Pzdr


Śmierdzisz, bujaj torbe patolodżiku z Czarnowa. Nie wiesz co to mózg i jak z niego korzystać to se kup słownik, albo licencje na Firefoxa. BTW. Może mały remont kapelusza?
Avatar użytkownika
gelo007
Administrator
 
Posty: 2731
Dołączył(a): 3/7/2006, 13:28
Lokalizacja: Radom

Postprzez Piankowy Marynarzyk » 13/5/2008, 21:23

Gelo w tej sprawie chyba trzeba poprosic o pomoc Atamana Koszowego Iwana Sirko ,zeby to list napisal do niej xD haha
Avatar użytkownika
Piankowy Marynarzyk
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 3040
Dołączył(a): 21/2/2007, 20:41
Lokalizacja: Kaliszfornia

Postprzez Kedar-88 » 13/5/2008, 21:25

a mówiłem że ona jest jak bumerang 8)
Bandit 1200
Avatar użytkownika
Kedar-88
Stały bywalec
 
Posty: 1327
Dołączył(a): 21/8/2007, 04:54
Lokalizacja: Jaworzno

Postprzez fandzoilisz » 13/5/2008, 21:31

OMG ludzi ile macie lat???

po niektorych spowdziewalem sie innego zachowania a tu same dzieci?

JAK JA OLEJECIE TO SIE ZNUDZI I SOBIE POJDZIE!
czy to tak ciezko zrozumiec? nie tykaj sraki bo smierdzi ,albo nie dystkutu z inteligentym inaczej bo najpiewrw sprowadzi do swojego poziomu a pozniej pokona dosiwadczeniem
fandzoilisz
Bywalec
 
Posty: 889
Dołączył(a): 7/3/2007, 18:07

Postprzez Inku » 13/5/2008, 21:39

Patty nie spinaj się ;)

P.S. Co poniektórzy zaczynają sypać tekstami, że większość gimnazjalistów się chowa. A moderator śpi....cóż mogę życzyć...dobrej nocy... a przepraszam, to moderator rzuca tymi tekstami :twisted: Żenujące
Półśrodki prowadzą do ćwierćrezultatów.

Suzi GS500F
Avatar użytkownika
Inku
Bywalec
 
Posty: 550
Dołączył(a): 27/12/2006, 17:14
Lokalizacja: okolice Poznania

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Hydepark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 29 gości




na gr