Zobacz wątek - <i>[Porady dla motocyklistów]</i> Skutery
 
NAS Analytics TAG

[Porady dla motocyklistów] Skutery

Komentarze użytkowników
_________

Postprzez Komentatorzy » 8/7/2010, 17:31

Komentatorzy napisał(a):witam mam problem w skuterze o nazwie zipp vapor jest przerobiony na 80 i jechałem sobie i nagle mi coś zatrzeszczało i zgasł i kopniak się zrobił taki międki co to może być prosze o pomoc??????<br><hr>kamilo14<br>

witam mam problem w skuterze o nazwiezipp vapor jest przerobiony na 80 i jechałem sobie i nagle mi coś zatrzeszczało i zgasł i kopniak się zrobił taki międki co to może być prosze o pomoc??????

Sorki że nie odpisuje jka to zrobićtylko mam pytanie bo może ci sięudało to zrobićwięc tak: Jechałem z bratem do sklepu Hondą Dio AF28 i nagle cośzatrzeszczało i jakby wypadło i stracił odrazu moc podjechałem może niecały kilometr dalej i zjechałem na pobocze i zgasł i już nieodpalił może wiesz co tojest jak zrobiłeś sfuj oczywiście z gór dzięki:) <br><hr>PATRYK M*****
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 8/7/2010, 19:12

Komentatorzy napisał(a):witam mam problem w skuterze o nazwie zipp vapor jest przerobiony na 80 i jechałem sobie i nagle mi coś zatrzeszczało i zgasł i kopniak się zrobił taki międki co to może być prosze o pomoc??????<br><hr>kamilo14<br>
Komentatorzy napisał(a):witam mam problem w skuterze o nazwiezipp vapor jest przerobiony na 80 i jechałem sobie i nagle mi coś zatrzeszczało i zgasł i kopniak się zrobił taki międki co to może być prosze o pomoc??????

Sorki że nie odpisuje jka to zrobićtylko mam pytanie bo może ci sięudało to zrobićwięc tak: Jechałem z bratem do sklepu Hondą Dio AF28 i nagle cośzatrzeszczało i jakby wypadło i stracił odrazu moc podjechałem może niecały kilometr dalej i zjechałem na pobocze i zgasł i już nieodpalił może wiesz co tojest jak zrobiłeś sfuj oczywiście z gór dzięki:) <br><hr>PATRYK M*****<br>
prawdopodobnie cylinder ci padl,,,,tak wyglada moja internetowa diagnoza,skoro jechal cos walnelo,a pozniej nie da rady zapalic to pewnie awaria cylindra.,....<br><hr>Mitsuu
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 9/7/2010, 15:12

Komentatorzy napisał(a):witam mam problem w skuterze o nazwie zipp vapor jest przerobiony na 80 i jechałem sobie i nagle mi coś zatrzeszczało i zgasł i kopniak się zrobił taki międki co to może być prosze o pomoc??????<br><hr>kamilo14<br>
Komentatorzy napisał(a):witam mam problem w skuterze o nazwiezipp vapor jest przerobiony na 80 i jechałem sobie i nagle mi coś zatrzeszczało i zgasł i kopniak się zrobił taki międki co to może być prosze o pomoc??????

Sorki że nie odpisuje jka to zrobićtylko mam pytanie bo może ci sięudało to zrobićwięc tak: Jechałem z bratem do sklepu Hondą Dio AF28 i nagle cośzatrzeszczało i jakby wypadło i stracił odrazu moc podjechałem może niecały kilometr dalej i zjechałem na pobocze i zgasł i już nieodpalił może wiesz co tojest jak zrobiłeś sfuj oczywiście z gór dzięki:) <br><hr>PATRYK M*****<br>
Komentatorzy napisał(a):prawdopodobnie cylinder ci padl,,,,tak wyglada moja internetowa diagnoza,skoro jechal cos walnelo,a pozniej nie da rady zapalic to pewnie awaria cylindra.,....<br><hr>Mitsuu<br>
Niewiem czy to napewno cylinder ale ja kchcem go o;palic to niezałapuje wienc niwiem ale może maz rację zobacze bo mugł sięzworzeni połamać i porysowaćcylinder dzięki serdeczne ale jak możesz to jeszcze napisz coś:D DZIĘKI<br><hr>PAtryk M*****
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 9/7/2010, 18:24

Witam.Mam następujący problem z chińskim skuterem 4t.Problem polega na tym że nie odpala.Zawory wyregulowane,nowa świeca,nowy kranik,akumulator naładowany,nowe rolki,masa na ramie przeczyszczona,kompresja jest,iskra jest,filtr stożkowy nowy,dysza główna większa założona od 80cc bo taki mam założony cylinder.Najperw się dławił a teraz w ogóle nie zapala.Mam wrażenie jakby raz dostawał paliwo a raz nie.Nigdy wcześniej nie miałem takiego problemu.Proszę o pomoc techniczną.Z góry dziękuję.<br><hr>kierownik20
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 10/7/2010, 07:01

Komentatorzy napisał(a):ile trzeba miec wzrostu aby jezdzic na skuterze?<br><hr>baobab1236<br>
Komentatorzy napisał(a):Do prowadzenia skutera (o ile jest motorowerem) trzeba mieć kartę motorowerową. o nią możesz się starać gdy ukończysz 13 lat. co do wzrostu-dobre pytanie-nie ma przepisu, który by to regulował, ale różne modele mają różne ukształtowanie kanapy, podłogi i ogólnie wysokość różną. dlatego przed ewentualnym zakupem dobrze się przymierzyć do wybranego skutera, czy sięgasz do ziemii:)<br><hr>LudvikBB<br>
Już kolego nie ponieważ musisz mieć ukończone 12 lat (sory ze odkopuje)<br><hr>K@mil
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 10/7/2010, 07:01

Komentatorzy napisał(a):ile trzeba miec wzrostu aby jezdzic na skuterze?<br><hr>baobab1236<br>
Komentatorzy napisał(a):Do prowadzenia skutera (o ile jest motorowerem) trzeba mieć kartę motorowerową. o nią możesz się starać gdy ukończysz 13 lat. co do wzrostu-dobre pytanie-nie ma przepisu, który by to regulował, ale różne modele mają różne ukształtowanie kanapy, podłogi i ogólnie wysokość różną. dlatego przed ewentualnym zakupem dobrze się przymierzyć do wybranego skutera, czy sięgasz do ziemii:)<br><hr>LudvikBB<br>
Już kolego nie ponieważ musisz mieć ukończone 12 lat (sory ze odkopuje)<br><hr>K@mil
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 13/7/2010, 13:06

czesc , mam klopot z zippem vaporem - gdy z obrotow spada to zaczna strzelac , zawory ustawione i gazinik tez ,hm pomorzcie,z gory dzieki.<br><hr>maly730
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 13/7/2010, 19:22

Cześć wszystkim wiem ze to temat do skuterów ale może ktoś wie a więc mam quada i normalnie mi odpala i po pewnym czasie słabnie np jak chce podjechać pod gorę to nie daje rady a gdy potem znowu na prostej to już tez nie ciśnie co to może być . Proszę o pomoc. <br><hr>Damian
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 14/7/2010, 22:23

witam posiadaczy wydechów yasuni r i z ... mam pytanie do was jak sprawuje się yasuni z a jak yasuni r w skutera przy 50ccm a jal przy 70ccm?? proszę o konkretne odpowiedzi.. z góry dzięki...<br><hr>ciekawy
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 27/7/2010, 19:01

dlaczego mi skuter niechce palic mam Aprilia SR ditech prosze o pomoc<br><hr>rafał
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/7/2010, 19:26

Komentatorzy napisał(a):dlaczego mi skuter niechce palic mam Aprilia SR ditech prosze o pomoc<br><hr>rafał<br>
na wtrysku jest jak ci cos padło w sterowaniu to lipa....do autoryzowanego serwisu musisz sie udać a naprawa bedzie kosztowna,sprawdz czy jest iskra,kup strzykawke,wykręć świece i wlej troche benzyny bezposrednio pod cylinder,oczywiście jesli masz iskre,,,jak zapali to znaczy ze cos z gaznikiem albo sterowaniem wtrysku....oby nie,powodzenia,mogl ci tez zdechnąć moduł.....<br><hr>Mitsuu
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/7/2010, 19:26

Komentatorzy napisał(a):dlaczego mi skuter niechce palic mam Aprilia SR ditech prosze o pomoc<br><hr>rafał<br>
na wtrysku jest jak ci cos padło w sterowaniu to lipa....do autoryzowanego serwisu musisz sie udać a naprawa bedzie kosztowna,sprawdz czy jest iskra,kup strzykawke,wykręć świece i wlej troche benzyny bezposrednio pod cylinder,oczywiście jesli masz iskre,,,jak zapali to znaczy ze cos z gaznikiem albo sterowaniem wtrysku....oby nie,powodzenia,mogl ci tez zdechnąć moduł.....<br><hr>Mitsuu
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 30/7/2010, 17:17

Witam mam pytanie . co może byc powodem ze wycieka benzyna z gaźnika do filtra powietrza??mam KIngway fonero .pozdro<br><hr>matrix1525
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 31/8/2010, 17:03

ma ktoÅ› KINGWAY NAVIGATOR-jak siÄ™ spisuje itd itp...<br><hr>kecaj
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 5/9/2010, 08:29

witam!
Mam skuter Malaguti Ciak o pojemnosci 95cm3 i mi pękł pierscien w czasie jazdy. porysował mi cylinder i tłok. zna ktos moze firmę dorabiającą tłok i szlif cylindra?? na allegro o tej pojemnosci nie ma w sklepie ze skuterami i wszystkimi częsciami do motorow powiedzieli ze jest tylko jeden taki tłok ale on kosztuje ponad 500zł troszkę pogieło ludzi!! proszę o pomoc!!<br><hr>DJ KORNIK
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 5/9/2010, 16:05

Komentatorzy napisał(a):witam!
Mam skuter Malaguti Ciak o pojemnosci 95cm3 i mi pękł pierscien w czasie jazdy. porysował mi cylinder i tłok. zna ktos moze firmę dorabiającą tłok i szlif cylindra?? na allegro o tej pojemnosci nie ma w sklepie ze skuterami i wszystkimi częsciami do motorow powiedzieli ze jest tylko jeden taki tłok ale on kosztuje ponad 500zł troszkę pogieło ludzi!! proszę o pomoc!!<br><hr>DJ KORNIK<br>
za mało mu w dechę dawałeś . trzeba było mocniej pociskać!!!!!!!!!<br><hr>666
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 5/9/2010, 16:26

Komentatorzy napisał(a):witam!
Mam skuter Malaguti Ciak o pojemnosci 95cm3 i mi pękł pierscien w czasie jazdy. porysował mi cylinder i tłok. zna ktos moze firmę dorabiającą tłok i szlif cylindra?? na allegro o tej pojemnosci nie ma w sklepie ze skuterami i wszystkimi częsciami do motorow powiedzieli ze jest tylko jeden taki tłok ale on kosztuje ponad 500zł troszkę pogieło ludzi!! proszę o pomoc!!<br><hr>DJ KORNIK<br>
Komentatorzy napisał(a):za mało mu w dechę dawałeś . trzeba było mocniej pociskać!!!!!!!!!<br><hr>666<br>
ty ja sie pytam na poważnie!! i ja wtedy normalnie jechałem!!!<br><hr>dj kornikus
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 6/9/2010, 19:00

Komentatorzy napisał(a):mam pytanko do kolegów bo mam keeway focusa i cos nie bardzo mi pali ani na kopniaka ani na starter dopiero ja palcem zatknę filtr powierza wtedy łądnie mi zekreci co to moze byc???prosze o pomoc...<br><hr>Hiboss<br>
Komentatorzy napisał(a):kolego od keewaya masz źle ustawione gaźnik spróbuj przestawić iglicę wyżej lub niżej albo masz membranki ******* ale to raczej wina gaźnika <br><hr>stachu<br>
mam pytanie mam skuteram ale nie ma iskry jaki moze byc problem to zippo simpli to moj meil chotja51@wp.pl<br><hr>chotja
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 6/9/2010, 19:00

Komentatorzy napisał(a):mam pytanko do kolegów bo mam keeway focusa i cos nie bardzo mi pali ani na kopniaka ani na starter dopiero ja palcem zatknę filtr powierza wtedy łądnie mi zekreci co to moze byc???prosze o pomoc...<br><hr>Hiboss<br>
Komentatorzy napisał(a):kolego od keewaya masz źle ustawione gaźnik spróbuj przestawić iglicę wyżej lub niżej albo masz membranki ******* ale to raczej wina gaźnika <br><hr>stachu<br>
mam pytanie mam skuteram ale nie ma iskry jaki moze byc problem to zippo simpli to moj meil chotja51@wp.pl<br><hr>chotja
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 13/10/2010, 20:12

Witam wszystkich. Mam taki problem Quantum nie odpala mi z akumulatora. I co gorsze gdy podłączam drugi akumulator problem nadal istnieje jest zero reakcji. Gdy skuter jest odpalony to zachowuje się jak by brakowało mu prądu bo kierunkowskazy działają bardzo słabo, sygnał dźwiękowy też bardzo słabo działa. Jaka może być tego przyczyna ? BARDZO PROSZĘ O POMOC. Mój nr gg 6902782<br><hr>Tomi21
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości




na górê