Zobacz wÄ…tek - TVN Turbo - Mechanik
NAS Analytics TAG

TVN Turbo - Mechanik

O wszystkim
_________

Postprzez Patryk_1979 » 1/5/2008, 08:51

Jestem, za petycja do TVN, jakieś programy o motocyklach, nie koniecznie o szaleńcach jak ktoś wcześniej napisał "street wariors" czy coś takiego, ale najlepiej, jakieś testy nowych i używanych motocykli, akcesoriów itp, zapowiedzi, relacje z imprez motocyklowych.
Napewno przydał b się taki program i tylo dziwię się, że prezesi TVN-u jeszcze na to nie wpadli, żeby reaktywować ten stary program o moto, albo zrobić coś zupełnie nowego, bo przecież wszędzie trąbią, że motocykle są coraz popularniejsze w Polsce.

Jestem Za podpisuje się pod petycją i pewnie kilku moich znajomych tyż ;)


Może niech ktoś założy odpowiedni temat o odpowiedniej nazwie i się tam wpisujmy, później można będzie linka do TVN podesłać niech zobaczą jakie jest zainteresowanie tym tematem.

Ps. już założyłem.
Fazer 600 - sprzedany.
GSX-R 750 K6 - już MAM :D
Avatar użytkownika
Patryk_1979
Świeżak
 
Posty: 114
Dołączył(a): 25/4/2007, 12:47
Lokalizacja: Ciechanów


Postprzez SzpiceR » 1/5/2008, 09:46

Chatte napisał(a):No w tym że łeb ma to nie widzę nic specjalnie interesującego...

Bo to mechanika jest kobieto :P :P
ten co sobie nie żałuje
Avatar użytkownika
SzpiceR
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 3773
Dołączył(a): 8/8/2006, 18:46
Lokalizacja: SÅ‚upsk


Postprzez kami07 » 1/5/2008, 09:52

A tak z innej beczki to Kornacki dostał propozycje od BMW żeby być ich kierowcą testowym, ale niestety nie wiem czy bedzie czy jednak nie.

Uważam że akurat Kornacki dobry typ jest, nawet niezłą gadke ma.. Tede tak w miare, wolę jego muzyke. A goście od Mechanieka (mimo że się zna) od Gadżetu chyba i ten w czapce normalnie niedobrze mi sie robi jak slysze ich gadke.. no ale trudno ja ich nie wybierałem:P
"jeśli wolność to narkotyk to jestem ćpunem"
Avatar użytkownika
kami07
Świeżak
 
Posty: 107
Dołączył(a): 21/9/2006, 19:44
Lokalizacja: Zamość

Postprzez mr_neox » 1/5/2008, 23:59

Patryk_1979 napisał(a):nie koniecznie o szaleńcach jak ktoś wcześniej napisał "street wariors" czy coś takiego, ale najlepiej, jakieś testy nowych i używanych motocykli, akcesoriów...


Nie ktoÅ› kolego tylko ja :wink:

ps.jakbyś oglądał kiedyś ten program to byś był zaskoczony - piszecie o "mechaniku", potrzebie pokazania jak się wymienia żarówkę w moto, porównaniu modeli - w tamtym programie było to zawarte a na deser pokazywali amerykańskich "stunterów" w ramach przestrogi przed niebezpieczną jazdą, program nie był ogólnie głupi.

No i dzieciaki neo też by się dowiedziały jak zrobić wheeli, stoopi albo tankstanda i nie było by debilnych wątków.


"TVN TURBO ostrzega przed naśladowaniem prezentowanych zachowań gdyż grozi to kalectwem bądź śmiercią"

Ameno
Szczęśliwy posiadacz kat.ABC prawa jazdy. Obecnie w trakcie C+E...
Avatar użytkownika
mr_neox
Świeżak
 
Posty: 280
Dołączył(a): 17/11/2006, 21:58
Lokalizacja: LJA

Postprzez skwy » 3/5/2008, 09:06

Chciałbym wtrącić parę słów.
Jeśli chodzi o mechanika na TVN TURBO to też bym wszystko wiedział jak bym przed programem naczytał sie gazet i książek.
To jest typ ludzi wszystkowiedzących którzy naprawią i zdjagnozują pralkę automatyczną i generator w ogródku i wymurują dom i pospawają okręt zbudują łódź podwodną i polecą w kosmos(czyli reasumując nic nie wiedzą dokładnie tylko jakieś pobieżne informacje)Przy dzisiejszej dobie informacji nie jesteśmy w stanie zgłębić tyle wiedzy w jednej głowie.Powiedziałbym że to jest MACGAJWER-czysta fantastyka.

Jeśli chodzi o pana TEDa czy jak mu tam,to po nie kąt dobrze że wyśmiewa się z głupków i pseudo tunerów ale styl prowadzenia programu czysta bania.Zero profesjonalizmu.Tak prawdę powiedziawszy skąd ma to wziąć z ulicy?

Ale tak czy tak jestem za tym aby pojawił sie program o motocyklach tylko prowadzony przez odpowiednią kadrę a nie pseudo znawców.
Avatar użytkownika
skwy
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1540
Dołączył(a): 7/10/2007, 08:21
Lokalizacja: Gołdap

Postprzez dabeks » 3/5/2008, 11:54

discovery nawet ma jakieś programy o motocyklistach... Typu "prawdziwi motocykliści"

Myślę że program o jednośladach mógł by zyskać naprawdę sporą oglądalność... Motocyklistów niedługo jak mrówek będzie na ulicach co mnie cieszy;)
dabeks
Świeżak
 
Posty: 53
Dołączył(a): 12/7/2007, 19:36

Postprzez bastus » 3/5/2008, 13:06

A co do tego typa z TVN Turbo to faktycznie mnie też wkurza ...

Kiedyś robił remąt samochodu po 250 tys. km i skończył się na umyciu okien i karoseri, wymianie filtra powietrza, i założeniu nowych kół :D koleś pod koniec programu walnął text : "NO to tak przygotowanym samochodem możemy przejchać jeszcze spokojnie drugie 250 tys. km"

Albo rozwalił mnie też tą maszynką do smarowania łańcucha, gdzie jakaś cieniutka rureczka dotykała zębatki i to jeszcze w motorze Enduro ... :D
sprzedam :
:D
- Sony Ericson P99i (700pln)
:D
- Nowe sprzęgło do Aprili Rx 50 (90 zł)
Avatar użytkownika
bastus
Bywalec
 
Posty: 827
Dołączył(a): 5/10/2007, 20:23
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Genji » 6/5/2008, 13:58

bastus napisał(a):...Albo rozwalił mnie też tą maszynką do smarowania łańcucha, gdzie jakaś cieniutka rureczka dotykała zębatki i to jeszcze w motorze Enduro ... :D


:shock: :shock: :shock: Scottoiler się to cudo nazywa i to cholernie przydatny gadżet jest - nie każdy posiadacz enduro na bagnach mieszka - zgadza się?

Ja sie Wam dziwię. Jak Wam mordy prowadzących nie pasują - nie mówię, że są wyjściowe ;-) - to TV-off! & do what U want!.
Zgoda co do faktu braku dobrego programu o motocyklach.
Po zakończeniu emisji Opowieści Motocyklowych z Evanem McGregorem będzie dziura - coś tam pewnie na temat w to miejsce TVNTurbo wciśnie.
Aprilia RSV 1000R Tuono 2007
Play it safe or play it cool!
Avatar użytkownika
Genji
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 508
Dołączył(a): 17/1/2007, 14:10
Lokalizacja: Wrocek

Postprzez zdzichu123 » 6/5/2008, 14:10

Moze powróci program "jednoslad" ? W miejsce opowiesci motocyklowych ?:D Pozyjemy zobaczymy, ale jak wsadza tam jakis zakup kontrolowany 67 to chyba dostane kur**cy.
Yamaha DT 125R [SPRZEDANA] >> Aprilia RS 125 [SPRZEDANA] >> Yamaha YZF 250

22.10.08 ====> Zdałem Prawko :)
Avatar użytkownika
zdzichu123
Bywalec
 
Posty: 869
Dołączył(a): 11/7/2007, 21:37
Lokalizacja: Chodzież

Postprzez Beavis » 6/5/2008, 14:41

Meciek napisał(a):nie oglądem tego, tak jak Ciebie i mnie drażni ten typ.


Nie chciało mi się czytać całego, ale mnie mega drażni łysy prowadzący GadżetLAB. Raz, że to debilny program dla ludzi, którzy nie mają co robić z kasą i kupują debilne gadżety, a dwa... sami oglądnijcie :).
Avatar użytkownika
Beavis
Moderator
 
Posty: 960
Dołączył(a): 5/8/2006, 20:37
Lokalizacja: SÅ‚oneczne Aspen

Postprzez Sorbinian » 6/5/2008, 14:53

skwy napisał(a):Chciałbym wtrącić parę słów.
Jeśli chodzi o mechanika na TVN TURBO to też bym wszystko wiedział jak bym przed programem naczytał sie gazet i książek.


bardziej stawiam na to ze po prostu fachowiec w danej dziedzinie zafundował mu wcześniej kurs przed danym programem.

BTW ten gostek w zeszłym roku wymieniał olej w zawieszeniu jakiegoś enduro, a swoją drogą czasem rzuci coś fajnego co akurat jest potrzebne:D
Sorbinian
Świeżak
 
Posty: 173
Dołączył(a): 5/4/2008, 09:30

Poprzednia strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 27 gości




na górê